19PALCOVÁ NÁSTĚNNÁ SKŘÍŇ GETFORT 12U 600X600 ŠEDÁ
Kód: 46587
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno
Detailní popis produktu
Najważniejsze cechy
Klíčové vlastnosti
  • Nástěnná skříň 12U
  • Skleněné přední dveře se zámkem
  • Hloubka 600 mm
  • Odnímatelné boční panely
  • Odnímatelný zadní panel
  • Uzemnění
  • Kabelové kanály ve stropě a podlaze
  • Místo pro 2 ventilátory
  • Větrací otvory v bočních stěnách a dveřích
  • Snadná a intuitivní instalace
Zadní panel je odnímatelný pomocí šroubů. Přídavná lišta pro snadnou montáž.
Skříňka se dodává v 1 kartonu pro vlastní montáž.
Przeznaczenie
Účel
Rackové skříně jsou určeny pro instalaci zařízení s 19" skříní. Umožňují chránit zařízení před neoprávněným přístupem a náhodným vypnutím. Kromě toho prodlužují jejich životnost díky dobrému větrání.
Popis
Přední dveře vybavené klikou se zámkem a větracími otvory.
Ve stropě je kabelová průchodka a prostor pro 2 ventilátory 120x120 mm.
V podlaze je kabelový kanál
Boční dveře jsou odnímatelné pomocí západek s možností montáže zámku
Technické specifikace
Kabelové propustkyDva kabelové vstupy - jeden ve stropě, druhý v podlaze
Rozměry skříně600 mm x 600 mm x 642 mm (šířka/hloubka/výška)