Baseus GaN 5 Pro Fast Charger CCGP120201 65W 1x USB-A 2x USB-C PD 3.0 QC 4.0 + kabel USB-C
Kód: 51600
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
Ładowarka sieciowa Baseus GaN 5 Pro Fast Charger CCGP120201 65W 1x USB-A 2x USB-C PD 3.0 QC 4.0 + kabel USB-C – najważniejsze cechy:
Baseus GaN 5 Pro Fast Charger CCGP120201 65W 1x USB-A 2x USB-C PD 3.0 QC 4.0 + kabel USB-C - Klíčové vlastnosti:
  • Se síťovou nabíječkou  Baseus GaN5 Pro  nabíjejte svá zařízení během okamžiku!
  • Funkce rychlého nabíjení a výstupní výkon PD 65 W
  • 2 porty USB-C  a  1 port USB-A
  • Kompaktní velikost
  • Všestranný a stylový černá
Baseus GaN 5 Pro Fast Charger 65W - univerzální napájecí zařízení nezbytné pro vaši domácnost!
  • Síťová nabíječka Baseus GaN5 Pro 65 W je ideálním řešením, pokud chcete rychle a efektivně nabíjet svá elektronická zařízení. Tato pokročilá nabíječka byla navržena tak, aby splňovala rostoucí potřeby dnešních uživatelů!
Ładowarka sieciowa Baseus GaN 5 Pro Fast Charger 65W – uniwersalne urządzenie zasilające niezbędne w Twoim domu!
Baseus GaN 5 Pro Fast Charger 65W - skutečně rychlé nabíjení
  • Síťová nabíječka Baseus GaN5 Pro 2x USB-C 1x USB-A 65 W v černé barvě je ideální volbou pro každého, kdo ocení rychlost a výkon nabíjení.
  • Nebudete ztrácet drahocenný čas nabíjením a můžete se soustředit na to, co je opravdu důležité!
Ładowarka sieciowa Baseus GaN 5 Pro Fast Charger 65W – prawdziwie szybkie ładowanie
Baseus GaN 5 Pro Fast Charger 65W - poznejte možnosti a výkon technologie GaN5 Pro
  • Síťová nabíječka Baseus GaN5 Pro 2x USB-C 1x USB-A 65 W představuje skutečnou revoluci v oblasti nabíjení elektronických zařízení.
Ładowarka sieciowa Baseus GaN 5 Pro Fast Charger 65W – poznaj możliwości i moc technologii GaN5 Pro
  • Baseus GaN5 Pro 2x USB-C 1x USB-A síťová nabíječka s maximálním výkonem 65 W je pokročilé zařízení, které poskytuje rychlé a efektivní nabíjení 3 zařízení současně .
  • Vstupní napětí 100 až 240 V při frekvenci 50 Hz a maximálním proudu 0,6 A je nabíječka kompatibilní s různými napěťovými normami v různých regionech, což znamená, že ji můžete používat prakticky kdekoli na světě, potřebujete pouze správný adaptér.
Ładowarka sieciowa Baseus GaN 5 Pro Fast Charger CCGP120201 65W 1x USB-A 2x USB-C PD 3.0 QC 4.0 + kabel USB-C
Ładowarka sieciowa Baseus GaN 5 Pro Fast Charger CCGP120201 65W 1x USB-A 2x USB-C PD 3.0 QC 4.0 + kabel USB-C – specyfikacja techniczna:
Baseus GaN 5 Pro Fast Charger CCGP120201 65W 1x USB-A 2x USB-C PD 3.0 QC 4.0 + kabel USB-C - technické specifikace:
  • Značka: Baseus
  • Model: CCGP120201
  • Barva: černá
  • Příkon: ~50/60Hz
  • Výkon:
  • USB-C1: 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 3A, 15V / 3A, 20V / 3,25A
  • USB-C2: 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 3A, 15V / 3A, 20V / 3,25A
  • USB-A: 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 3A, 20V / 3A
  • USB-C1 + USB-C2: 45W + 20W
  • USB-C1 + USB-A: 45W + 18W
  • USB-C1 + USB-A: 15W
  • USB-C1 + (USB-C2 + USB-A): 45W + 15W
  • Maximální výkon: 65 W
  • Rozměry: 98x32x37 mm