DAHUA CHS4106-4ET-60
Kód: 66074
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
PŘEPÍNAČ DAHUA CHS4106-4ET-60
Najważniejsze cechy:
Klíčové vlastnosti:
  • Řízený režim
  • Dodržování noremIEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab a IEEE802.3z
  • Splňuje standardy IEEE802.3af, IEEE802.3at a Hi-PoE
  • Podpora vizualizace topologie sítě
  • Správa mobilních zařízení prostřednictvím aplikace
  • Údržba v jednom kroku (Údržba na jednom místě)
  • Kovové, prachotěsné pouzdro umožňuje provoz v širokém rozsahu teplot
  • Možnostimontáž na stůl nebo na lištu DIN
Technické specifikace:
ParametrPopis
Typ zařízeníPřepínač
VrstvaVrstva 2
Přepínací kapacita4,8 Gb/s
Rychlost přenosu paketů3,57 Mpps
Popis přístavůPort 1-4: 4 × RJ45 10/100 Mb/s (PoE)
Port 5: 1 × RJ45 10/100/1000 Mb/s (uplink)
Port 6: 1 × SFP 1000 Mbps (uplink)
Provozní teplota-30 °C až +65 °C (-22 °F až +149 °F)
Provozní vlhkost10-90 % relativní vlhkosti, nekondenzující
OchranaIP30; IK06
Skladovací teplota-40 °C až +85 °C (-40 °F až +185 °F)
Skladovací vlhkost5-95 % relativní vlhkosti, nekondenzující
NapájeníExterní, duální (šroubový a stejnosměrný konektor): 48-57 VSS, 1,354-1,14 A
Napájecí zdroj je součástí dodávkyTak
Spotřeba energieŽádné zatížení: 1,7 W
Plná zátěž: 65 W
Elektrostatická ochrana (ESD)Výboj ve vzduchu: 8 kV
Kontaktní vybití: 6 kV
Přepěťová ochranaSpolečný režim: 4 kV
Diferenciální režim: 2 kV
Čistá hmotnost0,32 kg (0,71 lb)
Hrubá hmotnost0,88 kg (1,94 lb)
Rozměry výrobku (D × Š × V)154,3 × 110,4 × 30 mm (6,07" × 4,35" × 1,18")
Rozměry balení (D × Š × V)266 × 239 × 77 mm (10,47" × 9,41" × 3,03")
Materiál pouzdraStal
MontážMontáž na lištu DIN nebo na stůl
CertifikátyTENTO
Podpora PoE (Power over Ethernet)Tak
Napájení PoEPort 1: ≤60 W, porty 2-4: ≤30 W, celkový výkon ≤60 W