DAHUA CHS4110-8ET-90-F
Kód: 66076
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (17 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
PŘEPÍNAČ DAHUA CHS4110-8ET-90-F
Najważniejsze cechy:
Klíčové vlastnosti:
  • Řízený režim
  • Dodržování noremIEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab a IEEE802.3z
  • Splňuje normyIEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE a IEEE802.3bt
  • Službavizualizace topologie sítě
  • Správa mobilních zařízení prostřednictvím aplikace
  • Údržba v jednom kroku (Údržba na jednom místě)
  • Kovové, prachotěsné pouzdropro provoz v širokém rozsahu teplot
  • Možnostimontáž na stůl nebo na lištu DIN
Technické specifikace:
ParametrPopis
Typ zařízeníPřepínač
VrstvaVrstva 2
Přepínací kapacita5,6 Gb/s
Rychlost přenosu paketů4,17 Mpps
Popis přístavůPort 1-8: 8 × RJ45 10/100 Mbps (PoE)
Port 9: 1 × RJ45 10/100/1000 Mb/s (uplink)
Port 10: 1 × RJ45 10/100/1000 Mb/s (uplink) (kombinovaný)
Port 10: 1 × SFP 1000 Mbps (uplink) (kombinovaný)
Provozní teplota-30 °C až +65 °C (-22 °F až +149 °F)
Provozní vlhkost10-90 % relativní vlhkosti, nekondenzující
OchranaIP30; IK06
Skladovací teplota-40 °C až +85 °C (-40 °F až +185 °F)
Skladovací vlhkost5-95 % relativní vlhkosti, nekondenzující
NapájeníExterní duální napájení (šroub a konektor DC): 48-57 VSS, 2-1,69 A
Napájecí zdroj je součástí dodávkyTak
Spotřeba energieŽádné zatížení: 3,1 W
Plná zátěž: 95 W
Elektrostatická ochrana (ESD)Výboj ve vzduchu: 8 kV
Kontaktní vybití: 6 kV
Přepěťová ochranaSpolečný režim: 4 kV
Diferenciální režim: 2 kV
Čistá hmotnost0,56 kg (1,23 lb)
Hrubá hmotnost1,3 kg (2,87 lb)
Rozměry výrobku (D × Š × V)154,3 × 110,4 × 30 mm (6,07" × 4,35" × 1,18")
Rozměry balení (D × Š × V)266 × 239 × 77 mm (10,47" × 9,41" × 3,03")
Materiál pouzdraStal
MontážMontáž na lištu DIN nebo na stůl
CertifikátyTENTO
Podpora PoE (Power over Ethernet)Tak
Napájení PoEPort 1: ≤90 W, porty 2-8: ≤30 W, celkový výkon ≤90 W