DAHUA CHS4206-4ET-90
Kód: 64949
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno
Detailní popis produktu
PŘEPÍNAČ DAHUA CHS4206-4ET-90
Najważniejsze cechy:
Klíčové vlastnosti:
  • Podporuje řízený režim.
  • Kompatibilní s normami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab a IEEE802.3z.
  • Splňuje standardy IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE a IEEE802.3bt.
  • Podporuje vizualizaci topologie sítě.
  • Podporuje mobilní správu prostřednictvím aplikace.
  • Poskytuje komplexní služby.
  • Díky celokovovému pouzdru a prachotěsné konstrukci jej lze používat v širokém rozsahu teplot.
  • Podporuje montáž na stůl a na lištu DIN.
Technické specifikace:
ParametrHodnota
Typ zařízeníPřepínač
VrstvaVrstva 2
Přepínací kapacita4,8 Gb/s
Rychlost přenosu paketů3,57 Mpps
Popis funkčních zásuvekPort 1-4: 4 × RJ45 10/100 Mb/s (PoE)
Port 5-6: 2 × SFP 1000 Mbps (uplink)
Provozní teplota-30 °C až +65 °C (-22 °F až +149 °F)
Provozní vlhkost10-90 % (relativní vlhkost vzduchu), nekondenzující
OchranaIP30; IK06
Skladovací teplota-40 °C až +85 °C (-40 °F až +185 °F)
Skladovací vlhkost5-95 % (relativní vlhkost vzduchu), nekondenzující
NapájeníExterní duální napájení (šroubová svorka a stejnosměrný proud): 48-57 VSS, 2-1,69 A
Napájecí zdroj je součástí dodávkyTak
Spotřeba energieŽádné zatížení: 1,3 W
Plná zátěž: 92,7 W
Antistatická ochranaVýboj ve vzduchu: 8 kV
Kontaktní vybití: 6 kV
Přepěťová ochranaSpolečný režim: 4 kV
Diferenciální režim: 2 kV
Čistá hmotnost0,32 kg (0,71 lb)
Hrubá hmotnost0,87 kg (1,92 lb)
Rozměry výrobku154,3 mm × 110,4 mm × 30 mm (6,07" × 4,35" × 1,18")
Rozměry balení266 mm × 239 mm × 77 mm (10,47" × 9,41" × 3,03")
Materiál pouzdraStal
MontážLišta DIN; montáž na stůl
CertifikátyTENTO
Podpora PoETak
Napájení PoEPort 2-4 ≤30 W, port 1 ≤90 W, celkem ≤90 W