DAHUA CHS4206-4GT-60
Kód: 66077
Detailní popis produktu
PŘEPÍNAČ DAHUA CHS4206-4GT-60
Najważniejsze cechy:
Klíčové vlastnosti:
  • Řízený režim
  • Splňuje normyIEEE802.3af, IEEE802.3at a Hi-PoE
  • Službavizualizace topologie sítě
  • Správa mobilních zařízení prostřednictvím aplikace
  • Údržba v jednom kroku (Údržba na jednom místě)
  • Kovové, prachotěsné pouzdro umožňuje provoz v širokém rozsahu teplot
  • Možnostimontáž na stůl nebo na lištu DIN
Technické specifikace:
ParametrPopis
Typ zařízeníPřepínač
VrstvaVrstva 2
Přepínací kapacita12 Gb/s
Rychlost přenosu paketů8,928 Mpps
Popis přístavůPort 1-4: 4 × RJ45 10/100/1000 Mb/s (PoE)
Port 5-6: 2 × SFP 100/1000 Mb/s (uplink)
Provozní teplota-30 °C až +65 °C (-22 °F až +149 °F)
Provozní vlhkost10-90 % relativní vlhkosti, nekondenzující
OchranaIP30; IK06
Skladovací teplota-40 °C až +85 °C (-40 °F až +185 °F)
Skladovací vlhkost5-95 % relativní vlhkosti, nekondenzující
NapájeníExterní duální napájení (šroub a konektor DC): 48-57 VSS, 1,36-1,14 A
Napájecí zdroj je součástí dodávkyTak
Spotřeba energieŽádné zatížení: 2 W
Plná zátěž: 65 W
Elektrostatická ochrana (ESD)Výboj ve vzduchu: 8 kV
Kontaktní vybití: 6 kV
Přepěťová ochranaSpolečný režim: 4 kV
Diferenciální režim: 2 kV
Čistá hmotnost0,33 kg (0,73 lb)
Hrubá hmotnost0,9 kg (1,98 lb)
Rozměry výrobku (D × Š × V)159,8 × 117,4 × 30 mm (6,29" × 4,62" × 1,18")
Rozměry balení (D × Š × V)267 × 239 × 77 mm (10,51" × 9,41" × 3,03")
Materiál pouzdraStal
MontážMontáž na lištu DIN nebo na stůl
CertifikátyTENTO
Podpora PoE (Power over Ethernet)Tak
Napájení PoEPort 1: ≤60 W, porty 2-4: ≤30 W, celkový výkon ≤60 W