DAHUA CHS4212-8GT-110
Kód: 66080
Detailní popis produktu
PŘEPÍNAČ DAHUA CHS4212-8GT-110
Najważniejsze cechy:
Klíčové vlastnosti:
  • Řízený režim
  • Splňuje normyIEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE a IEEE802.3bt
VrstvaVrstva 2
Přepínací kapacita24 Gb/s
Rychlost přenosu paketů17 856 Mpps
Popis přístavůPort 1-8: 8 × RJ45 10/100/1000 Mb/s (PoE)
Port 9-10: 2 × SFP 100/1000 Mb/s (uplink)
Porty 11-12: 2 × RJ45 10/100/1000 Mb/s (uplink)
Provozní teplota-30 °C až +65 °C (-22 °F až +149 °F)
Provozní vlhkost10-90 % relativní vlhkosti, nekondenzující
OchranaIP30; IK06
Skladovací teplota-40 °C až +85 °C (-40 °F až +185 °F)
Skladovací vlhkost5-95 % relativní vlhkosti, nekondenzující
NapájeníExterní duální napájení (šroub a konektor DC): 48-57 VSS, 2,5-2,1 A
Napájecí zdroj je součástí dodávkyTak
Spotřeba energieŽádné zatížení: 2 W
Plná zátěž: 117,2 W
Elektrostatická ochrana (ESD)Výboj ve vzduchu: 8 kV
Kontaktní vybití: 6 kV
Přepěťová ochranaSpolečný režim: 4 kV
Diferenciální režim: 2 kV
Čistá hmotnost0,66 kg (1,46 lb)
Hrubá hmotnost1,6 kg (3,53 lb)
Rozměry výrobku (D × Š × V)171,8 × 139,4 × 42 mm (6,76" × 5,49" × 1,65")
Rozměry balení (D × Š × V)314,5 × 253,5 × 130,5 mm (12,38" × 9,98" × 5,14")
Podpora PoE (Power over Ethernet)Tak
Napájení PoEPort 1-2: až 90 W; port 3-8: až 30 W; celkový výkon ≤110 W