DAHUA CS4006-4ET2GT-60
Kód: 66526
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
SWITCH DAHUA CS4006-4ET2GT-60
Najważniejsze cechy:
Klíčové vlastnosti:
  • 4 porty PoE RJ45 10/100 Mb/s a2 gigabitové porty RJ45 (uplink).
  • Celkový rozpočet výkonu PoE: 60 W - manipulační normyIEEE 802.3af/at na všech portech PoE aHi-PoE na oranžovém portu.
  • Široký rozsah provozních teplot: z-10 °C až +55 °C.
  • Podpora funkcíVLAN aochrana smyčky.
Technické specifikace:
Funkce Popis
Typ zařízení Přepínač
Vrstva Vrstva 2
Přepínací kapacita 4,8 Gb/s
Rychlost přenosu paketů 3,57 Mpps
Provozní teplota -10 °C až +55 °C (+14 °F až +131 °F)
Provozní vlhkost 10-90 % (bez kondenzace)
Skladovací teplota -40 °C až +70 °C (-40 °F až +158 °F)
Skladovací vlhkost 5-95 % (bez kondenzace)
Napájení Externí napájení 53 VDC, 1,22 A
Napájecí zdroj je součástí dodávky Tak
Spotřeba energie V klidovém stavu: ≤Při plném zatížení: 65 W
Ochrana proti elektrostatickému výboji (ESD) Vzduchový výboj: 8 kV; kontaktní výboj: 6 kV
Přepěťová ochrana (ochrana před bleskem) Společný režim: 6 kV
Čistá hmotnost 0,2 kg (0,44 lb)
Hrubá hmotnost 0,76 kg (1,68 lb)
Rozměry výrobku (D × Š × V) 115 mm × 84 mm × 27 mm (4,53" × 3,33" × 1,06")
Rozměry balení (D × Š × V) 195 mm × 114 mm × 83 mm (7,68" × 4,49" × 3,27")
Materiál pouzdra Ocelový plech
Typ montáže Stolní nebo nástěnná montáž
Podpora PoE Tak
Napájení PoE Port 1 ≤ 60 W; Porty 2-4 ≤ 30 W; Celkem ≤ 60 W