Dahua CS4006-4GT-36
Kód: 66998
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (16 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
SWITCH Dahua CS4006-4GT-36
Model: CS4006-4GT-36
Klíčové vlastnosti:
  • 4 × gigabitové porty RJ45 PoE a 2 × gigabitové porty RJ45 uplink.
  • Rozpočet PoE 36 W, podpora 802.3af/at na všech portech PoE.
  • Široký rozsah provozních teplot: -10 °C až +55 °C.
  • Podpora VLAN a ochrana proti síťovým smyčkám.
  • Jednoduchá konfigurace pro automatickou detekci a uvedení zařízení a systémů do provozu.
Technické specifikace:
Parametr Hodnota
Typ zařízení Přepínač
Vrstva Vrstva 2
Přepínací kapacita 12 Gb/s
Rychlost přenosu paketů 8.9 Mpps
Provozní teplota -10 °C až +55 °C
Provozní vlhkost 10-90 % (bez kondenzace)
Skladovací teplota -40 °C až +70 °C
Skladovací vlhkost 5-95 % (bez kondenzace)
Napájení Externí: 53 VDC, 0,8 A
Napájecí zdroj je součástí dodávky Tak
Spotřeba energie V klidu: ≤3 W; při plném zatížení: 42.4 W
Antistatická ochrana Vzduchový výboj: 8 kV; kontaktní výboj: 6 kV
Přepěťová ochrana Společný režim: 6 kV
Čistá hmotnost 0.2 kg
Hrubá hmotnost 0.72 kg
Rozměry výrobku 115 × 84 × 27 mm
Rozměry balení 195 × 114 × 83 mm
Materiál pouzdra Kov (plech)
Montáž Volně stojící; montáž na stěnu
PoE Tak
Napájení PoE Port 1-4 ≤ 30 W; celkem ≤ 36 W