DAHUA CS4006-4GT-60-V2
Kód: 66067
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno
Detailní popis produktu
PŘEPÍNAČ DAHUA CS4006-4GT-60-V2
Najważniejsze cechy:
Klíčové vlastnosti:
  • 4 gigabitové porty RJ45 PoE a2 gigabitové uplinkové porty RJ45
  • Celkový rozpočet PoE 60 W - manipulační normyIEEE 802.3af/at na všech portech PoE aHi-PoE v oranžovém přístavu
  • Široký rozsah provozních teplotod -10 °C do +55 °C
  • Podpora funkcíVLAN aochrana smyčky
  • Snadná konfigurace - automatická detekce a rychlé spuštění sítí a připojených zařízení
Technické specifikace:
ParametrPopis
Typ zařízeníPřepínač
VrstvaVrstva 2
Přepínací kapacita12 Gb/s
Rychlost přenosu paketů8,9 Mpps
Popis přístavůPort 1-4: 4 × RJ45 10/100/1000 Mb/s (PoE)
Port 5-6: 2 × RJ45 10/100/1000 Mb/s (uplink)
Provozní teplota-10 °C až +55 °C (+14 °F až +131 °F)
Provozní vlhkost10-90 % relativní vlhkosti, nekondenzující
Skladovací teplota-40 °C až +70 °C (-40 °F až +158 °F)
Skladovací vlhkost5-95 % relativní vlhkosti, nekondenzující
NapájeníExterní napájení: 53 VDC, 0,8 A
Napájecí zdroj je součástí dodávkyTak
Spotřeba energieŽádné zatížení: ≤3 W
Plná zátěž: 65 W
Elektrostatická ochrana (ESD)Výboj ve vzduchu: 8 kV
Kontaktní vybití: 6 kV
Přepěťová ochranaSpolečný režim: 6 kV
Čistá hmotnost0,2 kg (0,44 lb)
Hrubá hmotnost0,76 kg (1,68 lb)
Rozměry výrobku (D × Š × V)115 × 84 × 27 mm (4,53" × 3,33" × 1,06")
Rozměry balení (D × Š × V)195 × 114 × 83 mm (7,68" × 4,49" × 3,27")
Materiál pouzdraOcelový plech
MontážMontáž na stůl nebo na stěnu
Podpora PoE (Power over Ethernet)Tak
Napájení PoEPort 1 ≤ 60 W
Porty 2-4 ≤ 30 W
Celkový výkon ≤ 60 W