DAHUA CS4010-8ET2GT-110
Kód: 66071
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
PŘEPÍNAČ DAHUA CS4010-8ET2GT-110
Najważniejsze cechy:
Klíčové vlastnosti:
  • 8 portů RJ45 10/100 Mb/s PoE a2 gigabitové porty RJ45
  • Rozpočet PoE 110 W, manipulační normyIEEE 802.3af/at na všech portech PoE aIEEE 802.3bt na červených portech
  • Široký rozsah provozních teplotod -10 °C do +55 °C
  • SlužbaVLAN aochrana smyčky
  • Snadná konfigurace - automatická detekce a nastavení sítě a připojených zařízení
Technické specifikace:
ParametrPopis
Typ zařízeníPřepínač
VrstvaVrstva 2
Přepínací kapacita5,6 Gb/s
Rychlost přenosu paketů4,17 Mpps
Popis přístavůPort 1-8: 8 × RJ45 10/100 Mbps (PoE)
Port 9-10: 2 × RJ45 10/100/1000 Mb/s (uplink)
Provozní teplota-10 °C až +55 °C (+14 °F až +131 °F)
Provozní vlhkost10-90 % relativní vlhkosti, nekondenzující
Skladovací teplota-40 °C až +70 °C (-40 °F až +158 °F)
Skladovací vlhkost5-95 % relativní vlhkosti, nekondenzující
NapájeníExterní napájení (54 V, 2,22 A)
Napájecí zdroj je součástí dodávkyTak
Spotřeba energieŽádné zatížení: 5,7 W
Plná zátěž: 115 W
Elektrostatická ochrana (ESD)Výboj ve vzduchu: 8 kV
Kontaktní vybití: 6 kV
Přepěťová ochranaSpolečný režim: 6 kV
Diferenciální režim: 1 kV
Čistá hmotnost0,36 kg (0,79 lb)
Hrubá hmotnost1,09 kg (2,03 lb)
Rozměry výrobku (D × Š × V)184,6 × 103,3 × 27 mm (7,27" × 4,07" × 1,06")
Rozměry balení (D × Š × V)252 × 137 × 113 mm (9,92" × 5,39" × 4,45")
Materiál pouzdraOcelový plech
MontážMontáž na stůl nebo na stěnu
Podpora PoE (Power over Ethernet)Tak
Napájení PoEPorty 1-2: ≤90 W, porty 3-8: ≤30 W, celkový výkon ≤110 W