DAHUA CS4010-8ET2GT-60
Kód: 64968
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
PŘEPÍNAČ DAHUA CS4010-8ET2GT-60
Najważniejsze cechy:
Klíčové vlastnosti:
  • 8 portů RJ45 10/100 Mb/s PoE a 2 porty RJ45 Gigabit.
  • Rozpočet PoE 60 W, podpora standardů 802.3af/at na všech portech PoE a přídavný port Hi-PoE na oranžovém portu.
  • Široký rozsah provozních teplot: -10 °C až +55 °C.
  • Podpora VLAN a ochrana síťové smyčky.
  • Snadná konfigurace - automatická detekce a nastavení sítí a systémů.
Technické specifikace:
ParametrHodnota
Typ zařízeníPřepínač
VrstvaVrstva 2
Přepínací kapacita5,6 Gb/s
Rychlost přenosu paketů4,17 Mpps
Popis funkčních zásuvekPort 1-8: 8 × RJ45 10/100 Mbps (PoE)
Port 9-10: 2 × RJ45 10/100/1000 Mb/s (uplink)
Provozní teplota-10 °C až +55 °C (+14 °F až +131 °F)
Provozní vlhkost10-90 % (relativní vlhkost vzduchu), nekondenzující
Skladovací teplota-40 °C až +70 °C (-40 °F až +158 °F)
Skladovací vlhkost5-95 % (relativní vlhkost vzduchu), nekondenzující
NapájeníExterní napájení (53 V, 1,22 A)
Napájecí zdroj je součástí dodávkyTak
Spotřeba energieŽádné zatížení: 4 W
Plná zátěž: 63 W
Antistatická ochranaVýboj ve vzduchu: 8 kV
Kontaktní vybití: 6 kV
Přepěťová ochranaSpolečný režim: 6 kV
Diferenciální režim: 1 kV
Čistá hmotnost0,36 kg (0,79 lb)
Hrubá hmotnost0,92 kg (2,03 lb)
Rozměry výrobku184,6 mm × 103,3 mm × 27 mm (7,27" × 4,07" × 1,06")
Rozměry balení252 mm × 137 mm × 113 mm (9,92" × 5,39" × 4,45")
Materiál pouzdraOcelový plech
MontážMontáž na stůl; montáž na stěnu
Podpora PoETak
Napájení PoEPort 2-8 ≤30 W, port 1 ≤60 W, celkem ≤60 W