DAHUA CS4010-8GT-60-V2
Kód: 66068
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno
Detailní popis produktu
PŘEPÍNAČ DAHUA CS4010-8GT-60-V2
Najważniejsze cechy:
Klíčové vlastnosti:
  • 8 gigabitových portů RJ45 PoE a2 gigabitové uplinkové porty RJ45
  • Celkový rozpočet PoE 60 W - manipulační normyIEEE 802.3af/at na všech portech PoE aHi-PoE v oranžovém přístavu
  • Široký rozsah provozních teplotod -10 °C do +55 °C
  • Zpracování protokoluVLAN,STP,RSTP aagregace odkazů
  • Snadná konfigurace - automatická detekce a rychlé spuštění sítí a připojených zařízení
Technické specifikace:
ParametrPopis
Typ zařízeníPřepínač
VrstvaVrstva 2
Přepínací kapacita20 Gb/s
Rychlost přenosu paketů14,88 Mpps
Popis přístavůPort 1-8: 8 × RJ45 10/100/1000 Mb/s (PoE)
Port 9-10: 2 × RJ45 10/100/1000 Mb/s (uplink)
Provozní teplota-10 °C až +55 °C (+14 °F až +131 °F)
Provozní vlhkost5-95 % relativní vlhkosti, nekondenzující
Skladovací teplota-40 °C až +70 °C (-40 °F až +158 °F)
Skladovací vlhkost5-95 % relativní vlhkosti, nekondenzující
NapájeníExterní napájení 53 VDC, 1,226 A
Napájecí zdroj je součástí dodávkyTak
Spotřeba energieŽádné zatížení: ≤3 W
Plná zátěž: 65 W
Elektrostatická ochrana (ESD)Výboj ve vzduchu: 8 kV
Kontaktní vybití: 6 kV
Přepěťová ochranaSpolečný režim: 4 kV
Diferenciální režim: 2 kV
Čistá hmotnost0,50 kg (1,1 lb)
Hrubá hmotnost1,18 kg (2,60 lb)
Rozměry výrobku (D × Š × V)190 × 106 × 30 mm (7,48" × 4,17" × 1,18")
Rozměry balení (D × Š × V)256 × 244 × 87 mm (10,07" × 9,61" × 3,43")
Materiál pouzdraOcelový plech
MontážMontáž na stůl nebo na stěnu
Podpora PoE (Power over Ethernet)Tak
Napájení PoEPort 1: ≤60 W
Porty 2-8: ≤30 W
Celkový výkon: ≤60 W