Dahua S3226-24ET-240
Kód: 49655
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno
Detailní popis produktu
Přepínač Dahua S3226-24ET-240
Klíčové vlastnosti:
  • 26portový neřízený stolní přepínač s 24 porty PoE
  • V souladu s normami pro napájení: IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE, IEEE802.3bt
  • Přenos dat až na 250 m
  • Provoz portu VIP - prioritní přenos pro porty 1-8
Technické specifikace:
ParametrPopis
Přepínací kapacita8,8 Gb/s
Rychlost přenosu paketů6,55 Mpps
Provozní teplota-10 °C až +55 °C (+14 °F až +131 °F)
Provozní vlhkost5-95 % relativní vlhkosti, nekondenzující
Skladovací teplota-40 °C až +75 °C (-40 °F až +167 °F)
Skladovací vlhkost5-95 % relativní vlhkosti, nekondenzující
NapájeníVestavěný napájecí zdroj: 100-240 VAC, 50/60 Hz, 4 A
Napájecí zdroj je součástí dodávkyTak
Spotřeba energieNečinnost: ≤Při plném zatížení: 265 W
Ventilátor1
Směr proudění vzduchuZleva doprava
Elektrostatická ochranaVýboj ve vzduchu: 8 kV; výboj při kontaktu: 6 kV
Přepěťová ochranaSpolečný režim: 4 kV; diferenciální režim: 2 kV
Čistá hmotnost2,47 kg (5,45 lb)
Hrubá hmotnost3,12 kg (6,88 lb)
Rozměry výrobku440 mm × 220 mm × 44 mm (17,32″ × 8,66″ × 1,73″) (D × Š × V)
Rozměry balení540 mm × 342 mm × 90 mm (21,26″ × 13,46″ × 3,54″) (D × Š × V)
Materiál pouzdraOcelový plech
InstalaceMontáž do stojanu; montáž na stůl
CertifikátyCE
PoETak
Napájení PoEPort 1-2 ≤ 90 W; Port 3-24 ≤ 30 W; celkem ≤ 240 W