GETFORT GF-48D1000 48V 1A POE ADAPTÉR NAPÁJENÍ
Kód: 11929
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
zasilacz adapter poe gf48d1000 1555501385
Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
NAPÁJECÍ ADAPTÉR GETFORT POE GF-48D1000
ZASILACZ ADAPTER POE GETFORT GF-48D1000
Najważniejsze cechy
Klíčové vlastnosti
  • Vstupní napětí: 96V-264V AC
  • Výstupní napětí: 48VDC
  • Výstupní proud: 1A
  • Rychlost přenosu: 10/100 Mb/s
  • Provozní teplota -10~45°C
  • Podpora PoE 802.3 af/at
Účel
Adaptér GetFort PoEjedná se o síťový prvek, pomocí kterého lze vybranými vodiči síťového kabelu přenášet napájení do zařízení vyžadujících 48V DC.
Představeno na adaptér PoE je kompatibilní se zařízeními používajícími napětí 48 V a umožňuje jejich přímé připojení bez nutnosti další kabeláže.