HQM-SO1016 10W 100V stropní reproduktor bílý
Kód: 52798
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (17 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
  • typ reproduktoru: stropní, kruhový
  • jmenovitý výkon RMS:10W
  • síla na háčcích: 10W /5W
  • operační systém: 100V/70V
  • frekvenční odezva:  90Hz~16kHz
  • jednosměrný: woofer: 1x6"
  • účinnost: 90dB/1W/1m
  • použití: interní
  • typ: pasivní
  • montážní otvor: ⌀163 mm
  • materiál membrány: celulóza
  • materiál krytu: ABS s hliníkovou mřížkou
  • rozměry reproduktoru: ⌀186x79mm (š/v/h)