IP kamera Dahua IPC-HFW21249T-AS-IL-0280B
Kód: 60212Detailní popis produktu
IP kamera Dahua IPC-HFW21249T-AS-IL-0280B
Klíčové vlastnosti:
- 1/2,5" obrazový snímač CMOS s rozlišením 12 MP - vysoká kvalita obrazu a dobrá viditelnost při slabém osvětlení.
- Maximální rozlišení: 12 MP (4480 × 2512) při 15 fps; podpora 5 MP (3072 × 1728) při 25/30 fps.
- Komprese H.265 - vysoká komprese a velmi nízký datový tok.
- Vestavěné osvětlení: IR do 30 m, teplé světlo do 20 m.
- Obrazové funkce: režim panorámování, DWDR, 3D NR, HLC, BLC, vodoznak - pro různé sledované scény.
- Podpora návratnosti investic, SMART H.264+/H.265+, flexibilní kódování - úspora šířky pásma a místa.
- Inteligentní funkce: detekce narušení, detekce překročení čáry - s rozpoznáváním osob a vozidel
- Detekce abnormalit: pohyb, manipulace s videem, zvuk, žádná karta SD, plná karta, chyba karty, žádná síť, konflikt IP, neoprávněný přístup, detekce napětí
- Vstupy/výstupy: alarm 1/1, audio 1/1
- Podpora karet Micro SD s kapacitou až 256 GB
- Vestavěný mikrofon
- Napájení: 12 VDC nebo PoE - snadná instalace
- Odolnost vůči vnějším podmínkám: IP67
- SMD Plus - pokročilé filtrování alarmů
WizSense - chytré kamery s umělou inteligencí pro každého
WizSense je řada nejmodernějších kamer a řešení AI od společnosti Dahua, která je založena na nezávislém čipu umělé inteligence a algoritmech hlubokého učení. Kamery dokáží s vysokou přesností rozpoznávat siluety osob a vozidel, což umožňuje uživateli zaměřit se pouze na skutečné hrozby a relevantní události.
Inteligentní rozpoznávání
Díky pokročilému čipu AI a algoritmům hlubokého učení nabízejí kamery WizSense přesné alarmy určené k detekci osob a vozidel a rychlé vyhledávání zájmových cílů. To znamená maximální využití zdrojů a mnohem efektivnější monitorovací systém.
Jednoduchá konfigurace
Kamery WizSense se vyznačují velmi jednoduchým ovládáním a rychlým spuštěním - funkce jako SMD (inteligentní detekce pohybu) a AI Coding jsou ve výchozím nastavení aktivní. Toto řešení zjednodušuje každodenní práci operátorů a umožňuje jim činit lepší obchodní rozhodnutí.
Přístupnost pro všechny
WizSense je myšlenka, která stojí za širokou dostupností umělé inteligence. Díky dostupné ceně a snadné konfiguraci již není technologie umělé inteligence vyhrazena výhradně velkým korporacím, ale stává se životaschopnou podporou i v menších instalacích a u jednotlivých uživatelů.
SMD Plus
SMD Plus Díky inteligentnímu algoritmu dokáže technologie Dahua Smart Motion Detection rozpoznat, které objekty způsobují pohyb, a odfiltrovat ty, které nejsou důležité, což umožňuje přesnou a účinnou detekci poplachu.
Technologie SMD Plus (Smart Motion Detection Plus) společnosti Dahua je pokročilé řešení video dohledu, které umožňuje:
- Vysoce přesná detekce: Rozlišuje osoby a vozidla od jiných objektů, čímž snižuje počet falešných poplachů.
- Filtrování nerelevantních pohybů: Ignoruje pohyby způsobené zvířaty, listím nebo změnami osvětlení.
- Rychlé vyhledávání událostí: Umožňuje rychlé vyhledávání záznamů z hlediska přítomnosti osob nebo vozidel.
- Snadná konfigurace: Intuitivní rozhraní umožňuje rychlé nastavení funkce detekce.
- Vizualizace alarmů: Jasně označuje, zda byl alarm spuštěn osobou nebo vozidlem.
Technologie Dahua Smart Dual Illuminators
Technologie Dahua Smart Dual Illuminators využívá inteligentní algoritmus k přesné detekci cílů. Infračervený přísvit je běžně zapnutý v noci. Když kamera detekuje cíl, zapne se teplé světlo a kamera zaznamená plnobarevné video a klíčové informace o událostech. Když se cíl nachází mimo sledovanou oblast, teplé světlo se vypne a IR přísvit se opět zapne, což pomáhá snižovat "světelné znečištění" v oblasti.
Mobilní aplikace Dahua: DMSS
DMSS je mobilní dohledová aplikace s funkcemi, jako je vzdálené monitorování, přehrávání videa, push oznámení, inicializace zařízení a vzdálená konfigurace. Můžete přidávat zařízení, jako jsou IPC, NVR, XVR, VTO, domovní zvonky, rozbočovače alarmu a kontroléry přístupu. Po přihlášení k účtu můžete využívat cloudové služby, jako jsou cloudové aktualizace apod. Aplikace podporuje systémy iOS 9.0 a Android 5.0 nebo novější a lze ji používat s 3G / 4G / Wi-Fi.
Režimy IR a bílého světla LED Dahua Smart Dual Illuminators
- IR režim (volitelný): Zapne se pouze infračervený přísvit. Vhodný pro scény, kde není potřeba další bílé světlo, což výrazně snižuje "světelné znečištění".
- Režim bílého světla (volitelný): Je povoleno pouze bílé světlo. Vhodné pro scény vyžadující barevný videozáznam.
Software DSS EXPRESS / Smart PSS lite
- Bezplatný software DSS EXPRESS / Smart PSS lite pro váš počítač vám umožní spravovat celý systém.
- Aplikace DMSS pro mobilní telefony je navíc k dispozici pro většinu populárních platforem (Android, iOS, Windows Phone) a umožňuje vzdálené prohlížení odkudkoli na světě.
- Další důležitou funkcí je detekce pohybu, která vás v případě detekce události upozorní e-mailem.
- Kromě toho má intuitivní rozhraní a polské menu pro snadné používání.
Rozměry a způsob instalace
Technické specifikace:
| Fotoaparát | |
| Typ bydlení | Trubka |
| Obrazový snímač | 1/2,5" CMOS |
| Rozlišení | 12 MP |
| Maximální rozlišení | 4480 (V) × 2512 (V) |
| ROM | 128 MB |
| RAM | 256 MB |
| Skenovací systém | Progresivní |
| Elektronická závěrka | Automatický/ruční režim, 1/3 s - 1/100 000 s |
| Minimální osvětlení | 0,008 lux @F1.6 (barva, 30 IRE) |
| 0,0008 lux @F1.6 (černobíle, 30 IRE) | |
| 0 luxů (se zapnutým osvětlovačem) | |
| Poměr signálu k šumu | >56 dB |
| Rozsah iluminátorů | Až 20 m (teplé světlo) |
| Až 30 m (IR) | |
| Ovládání iluminátoru | Automatické; manuální |
| Liczba diod | 4 (vícejádrové IR + teplé světlo) |
| Nastavení úhlu | Posun: 0°-360° |
| Náklon: 0°-90° | |
| Otáčení: 0°-360° | |
| Vestavěná baterie | SUPERCAP 0,07 F |
| Objektiv | |
| Typ | Pevné zaostření |
| Oprava | M12 |
| Ohnisková vzdálenost | 2,8 mm |
| Clona | F1.6 |
| Úhel pohledu | V: 112°; V: 58°; D: 136° |
| Ovládání duhovky | Opraveno |
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 3,5 m |
| DORI (2,8 mm) | Detekce: 98,9 m |
| Pozorování: 39,6 m | |
| Rozpoznání: 19,8 m | |
| Identifikace: 9,9 m | |
| Zpravodajství | |
| Ochrana obvodu (IVS) | Nedovolené překročení hranice (s klasifikací osob a vozidel) |
| SMD | SMD Plus |
| Chytré vyhledávání | Spolupráce s inteligentním NVR (inteligentní vyhledávání, extrakce a propojování událostí) |
| Video | |
| Komprese | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG (pouze substream) |
| Chytrý kodek | Chytrý H.265+; Chytrý H.264+ |
| Počet proudů | 2 |
| Hlavní proud | 4480 × 2512 @1-15 fps |
| 3072 × 1728 @1-25/30 fps | |
| Pomocný proud | 704 × 576 @1-25 fps |
| 704 × 480 @1-30 fps | |
| Podporovaná rozlišení | 12M, 8M, 6M, 5M, 4M, 3M, 1080p, 1,3M, 720p, D1, VGA, CIF |
| Řízení datového toku | VBR; CBR |
| Datový tok | H.264: 32 kb/s - 8192 kb/s |
| H.265: 12 kb/s - 8192 kb/s | |
| Výchozí datový tok | 6144 kb/s (4480 × 2512) |
| Denní/noční režim | Auto (ICR)/Barva/B/W |
| BLC | Tak |
| HLC | Tak |
| WDR | DWDR |
| Vyvážení bílé | Automatické; přírodní; pouliční osvětlení; venkovní; ruční; zóna |
| Posílení | Automatický/ruční |
| Snížení hluku | 3D NR |
| Detekce pohybu | ZAPNUTO/VYPNUTO (4 obdélníkové zóny) |
| Oblast zájmu | Ano (4 zóny) |
| Inteligentní osvětlení | Tak |
| Chytré duální světlo | Tak |
| Otáčení obrázků | 0°/90°/180°/270° (90°/270° s podporou až 2688 × 1520) |
| Zrcadlový obraz | Tak |
| Masky pro ochranu soukromí | 4 zóny |
| LDC | Tak |
| Zvuk | |
| Mikrofon | Vestavěný |
| Komprese | G.711a; G.711Mu; PCM; G.726 |
| Odběr vzorků | 8 kHz; 16 kHz |
| Zvukový vstup | 1 kanál (RCA) |
| Zvukový výstup | 1 kanál (RCA) |
| Poplach | |
| Vstup alarmu | 1 kanál (mokrý kontakt, 5 mA, 3-5 VDC) |
| Výstup alarmu | 1 kanál (mokrý kontakt, 300 mA, 12 VDC) |
| Poplachové události | Chybějící/plná/chybná karta SD, odpojení sítě, konflikt IP, neoprávněný přístup, detekce pohybu, narušení videa, překročení vedení, vniknutí, detekce zvuku, detekce napětí, SMD, bezpečnostní výjimky, externí alarm |
| Další funkce | |
| Nastavení obrázků | Jas, kontrast, ostrost, sytost, gamma |
| Překryvy OSD | Čas, kanál, umístění, vlastní text |
| Režimy záznamu | Ruční, detekce videa, plán, alarm (priority: Ruční > Alarm > Detekce > Plán) |
| Podpora karet Micro SD | Až 256 GB |
| Výchozí obnovení | Jedno kliknutí |
| Správa uživatelů | Až 20 |
| Bezpečnostní režimy | Přihlášení/heslo, filtr MAC, HTTPS, IEEE802.1x, řízení přístupu |
| Nízká úroveň osvětlení | Starlight |
| Jazyky nabídky | EN, ZH, IT, ES (Jižní Amerika), JP, RU, FR, DE, PT, TR, PL, RO, HU, KO, CZ, NL, UA, VI, AR, ES (Evropa), HE, TH, ID |
| Síť | |
| Přístav | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| SDK / API | Tak |
| Protokoly | IPv4/IPv6, HTTP, TCP, UDP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, IGMP, PPPoE, P2P, Bonjour, automatická registrace a další |
| Interoperabilita | ONVIF (profily S, G, T); CGI |
| Uživatelé | 20 (kapacita: 48 M) |
| Úložiště | FTP, SFTP, Micro SD (max. 256 GB), NAS |
| Prohlížeče | IE, Chrome, Firefox |
| Software | Smart PSS Lite, DSS, DMSS |
| Mobilní aplikace | Android, iOS |
| Zabezpečení | Digest, WSSE, zablokování účtu, protokoly, filtr IP/MAC, X.509, syslog, HTTPS, 802.1x, Trusted boot, Trusted execution, Trusted upgrade, bezpečnostní varování |
| Certifikáty | CE-LVD: EN62368-1 |
| CE-EMC: 2014/30/EU | |
| Napájení | |
| Napájení | 12 VDC (±30 %); PoE (802.3af) |
| Spotřeba energie | Základní: 2,3 W (12 VDC) / 3,0 W (PoE) |
| Max: 8,7 W (12 VDC) / 10,1 W (PoE) (H.265 + AI + osvětlení) | |
| Životní prostředí | |
| Provozní teplota | -40 °C až +60 °C |
| Provozní vlhkost | ≤95% relativní vlhkosti, nekondenzující |
| Skladovací teplota | -40 °C až +60 °C |
| Skladovací vlhkost | ≤95% relativní vlhkosti, nekondenzující |
| Třída úniku | IP67 |
| Mechanická odolnost | IK10 (volitelně) |
| Úroveň ochrany proti korozi | Základní |
| Bydlení | |
| Materiál | Kov |
| Rozměry výrobku | 238,5 × 90,7 × 90,7 mm |
| Rozměry balení | 285 × 120 × 123 mm |
| Čistá hmotnost | 0,72 kg |
| Hrubá hmotnost | 0,97 kg |
| Montáž | Strop, stěna, sloup (vertikální) |
Volitelné příslušenství
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 6939554913884 |
| Kvalita obrazu: | 12 Mpx |
| Určeno pro živé vysílání: | Tak |
| Aktuální spotřeba: | 10 |
| Citlivost snímače: | 0.008 lux@F1.6 (barevně, 30 IRE) 0,0008 lux@F1.6 (černobíle, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Detekce pohybu: | Tak |
| Materiál pouzdra: | Kov |
| Objektiv: | Permanentní |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 2.8 mm |
| Onvif: | Tak |
| Podpora paměťových karet: | Tak |
| Podpora WiFi: | Ne |
| Rozlišení: | 4480x2512 |
| Spotřeba energie: | 10 |
| Třída úniku: | IP67 |
| Typ snímače: | CMOS |
| Úhel pohledu: | 112° |
| Vyvážení bílé: | Tak |
| Zvuk: | Tak |
| Barva pouzdra: | Bílá |
| Čtení registračních značek LPR / ANPR: | Ne |
| Rychlost přenosu hlavního proudu: | 15 snímků za sekundu při 12MPX |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
