IP kamera Hikvision DS-2CD2T47G3-LIS2UY/SL(2,8 mm)ČERNÁ
Kód: 63502Detailní popis produktu
IP kamera Hikvision DS-2CD2T47G3-LIS2UY/SL(2,8 mm)ČERNÁ
4 MP inteligentní hybridní trubicová kamera s technologií ColorVu
- HikAI-ISP poskytuje vynikající redukci hluku
- Barevný obraz 24/7 díky technologiímColorVu
- Adaptivní WDRpřizpůsobení se scéně
- Klasifikace osob a vozidel na základě hlubokého učení
- Vestavěný duální směrový mikrofon pro vysoce kvalitní zvuk v reálném čase
- Obousměrná zvuková komunikace pro zvýšení bezpečnosti
- Konstrukce odolná proti korozipro dlouhou životnost (NEMA4X)
- Inteligentní hybridní osvětlení: Integrace infračerveného a bílého světla, 3 režimy osvětlení
- Rozhraní zvuku a alarmu
- Vodotěsnost a prachotěsnost (IP67)
- Aktivní stroboskop a zvukový alarm odradit vetřelce
APLIKACE HIK-CONNECT
Mobilní aplikace Hik-Connect umožňuje vzdálenou správu výrobků. Hik-Connect také poskytuje režim přihlášení, ve kterém můžete spravovat svá zařízení bez registrace. Po instalaci aplikace do telefonu můžete k zařízením přistupovat přes Wi-Fi, 3G nebo 4G.G
Kde se technologie ColorVu 3.0 osvědčí?
Pozemky a soukromé domy
Kombinace systému ColorVu s funkcí Live Guard (zvukové a světelné varování) účinně odrazuje narušitele a okamžitě upozorňuje majitele na hrozbu. Kamery rozzáří tmavé uličky, dvory a vchody a zvýší bezpečnost obyvatel a návštěvníků - a to nepřetržitě.
Malé podniky a poskytovatelé služeb
Kamery ColorVu+ 4K nahrávajídetailní barevné záběrykteré usnadňují identifikaci osob a událostí. Ideální pro monitorování vchodů, špatně osvětlených interiérů, zázemí nebo nakládacích zón - míst obzvláště náchylných ke krádežím.
Parkoviště a volná prostranství
Fotoaparáty s varifokálními objektivy zaručují jasný obraz bez ohledu na zvětšení -bez nutnosti dalšího osvětlení. Díky tomu je možné přesně zaznamenat například barvu oblečení nebo auta, což může mít zásadní význam při analýze událostí.
Parky a rekreační oblasti
Panoramatické kamery s technologií ColorVu nabízejíširoké, jasné záběry plné detailůcož usnadňuje sledování dětských hřišť, uliček nebo zón aktivit. Jedna kamera může nahradit několik tradičních, což snižuje náklady a zvyšuje efektivitu dohledu.
Hikvision ColorVu 3.0 - barevný obraz po celý den
Technologie ColorVu již několik let mění způsob, jakým nahlížíme na video dohled. Díky ní kamery Hikvision poskytujíplnobarevný obraz 24/7i v téměř úplné tmě. Nyní je čas na novou generaci -ColorVu 3.0, který nabízí ještě větší detaily a lepší sladění s okolím.
ColorVu 3.0 je:
- Ještě lepší kvalita obrazu - v pohybu i na statických snímcích
- Přesnější reprodukce barev v proměnlivých světelných podmínkách
- Lepší přizpůsobení scéněaby obraz zůstal jasný a ostrý bez ohledu na prostředí
Od 2 MP kamer až po 4K - ColorVu 3.0 poskytujerealistické sledování barev kde dosud vládla černá a bílá. Jedná se o technologii připravenou na budoucnost, která zvyšuje bezpečnost a situační povědomí uživatelů.
Technologie Hikvision Smart Hybrid Light
Kamery Hikvision s technologiíChytré hybridní světlo a ColorVu jsou novým standardem v nočním sledování - nabízejívýjimečně jasný a barevný obraz a inteligentní řízení osvětlení za všech podmínek.
Díky kombinaci inovativních technologií - jako napřColorVu,Inteligentní hybridní světlo aSuper Confocal - Kamery automaticky přizpůsobují svůj provozní režim prostředí: mohou pracovat v režimubarevné, IR (infračervené) nebohybridní, které inteligentně přepíná podle přítomnosti objektu a úrovně osvětlení.
Pro instalatéra to znamená jediné:méně kompromisů, více kontroly a spolehlivosti. Na jakémkoli místě - od tmavých uliček až po otevřené prostory - zůstává obraz ostrý, jasný a použitelný pro koncového uživatele.
Chytré hybridní osvětlení znamená lepší identifikaci, úsporu energie a větší spokojenost zákazníků - bez nutnosti ruční konfigurace.
H265+ HIKVISION
Nejnovější generace produktů využívá novou revoluční kompresní technologii H.265+ společnosti Hikvision, která přináší ohromující úspory ve využití šířky pásma i v nárocích na úložiště. H265+ výrazně zlepšuje efektivitu kódování, snižuje nároky na šířku pásma až o 75 % ve srovnání s H264 a zabírá polovinu místa pro stejné množství videa. Datový tok se snižuje při zachování vysoké kvality videa. H265+ znamená výraznou úsporu při ukládání záznamů.
Software iVMS
Software IVMS společnosti HIKVISION je osvědčené řešení pro správu dohledu, které poskytuje rozsáhlou konfiguraci provozu kamer a DVR a vzdálené prohlížení v systémech Windows, macOS a mobilních zařízeních se systémy Android, iOS a Windows Phone. Úložiště oficiálních nástrojů HikVision navíc obsahuje řadu nástrojů, které pomáhají při každodenní práci instalátorů, projektantů a prodejců monitorovacích systémů.
Rozměry
Volitelné příslušenství a příklad instalačního schématu
Technické specifikace
| Modelka | DS-2CD2T47G3-LIS2UY/SL (2,8 mm) ČERNÁ |
| Značka | Hikvision |
| Obrazový snímač | 1/1,8" Progressive Scan CMOS |
| Maximální rozlišení | 2688 × 1520 |
| Min. osvětlení | Barva: 0,0001 Lux @ (F1,0, AGC ON), 0 Lux s osvětlením |
| Doba otevření závěrky | 1 s až 1/100 000 s |
| Den/noc | IR cut-off filtr |
| Polohování | Otáčení: 0°-360°, Naklápění: 0°-90°, Otáčení: 0°-360° |
| Typ objektivu | Pevná ohnisková vzdálenost, 2,8 mm |
| Ohnisková vzdálenost a FOV | 2.8 mm: HFOV 111,1°, VFOV 57,6°, DFOV 138,5° |
| Uchycení objektivu | M16 |
| Typ clony | Permanentní |
| Clona | F1.0 |
| Hloubka ostrosti | 2.8 mm: 2.4 mm: 5 m-∞; 4 mm: 3.1 m-∞ |
| DORI | 2.8 mm: D: d: 61 m, O: 24 m, R: 12 m, I: 6 m; 4 mm: d: 75 m, O: 30 m, R: 15 m, I: 7 m |
| Pomocné světlo | Bílé světlo, IR |
| Rozsah světelného zdroje Booster | Až 60 m |
| Chytré doplňkové světlo | Tak |
| IR vlnová délka | 850 nm |
| Hlavní proud | 50 Hz: (2688×1520, 1920×1080, 1280×720); 60 Hz: 30 fps (2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Dílčí proud | 50 Hz: (1280×720, 640×480, 640×360); 60 Hz: 30 fps (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Třetí proud | 50 Hz: 10 snímků za sekundu (1920×1080, 1280×720, 640×480, 640×360); 60 Hz: 10 fps (1920×1080, 1280×720, 640×480, 640×360) |
| Komprese videa | H.265/H.264/H.264+/H.265+, MJPEG |
| Datový tok videa | 32 Kb/s - 8 Mb/s |
| Typ H.264 | Základní/hlavní/vysoký profil |
| Typ H.265 | Hlavní profil |
| Řízení datového toku | CBR/VBR |
| SVC | H.264 a H.265 |
| ROI | 1 pevná oblast pro hlavní proud |
| Typ zvuku | Mono |
| Komprese zvuku | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Datový tok zvuku | 64-320 Kb/s v závislosti na formátu |
| Frekvence vzorkování | 8/16/32/48 kHz |
| Filtrování šumu | Tak |
| Vestavěný mikrofon/reproduktor | Mikrofon s dvojitým polem; reproduktor 2 W, 120 dB @ 10 cm |
| Zvukové rozhraní | 1 vstup (Line in), 1 výstup (Line out), 3,3 Vpp, 4,7 KΩ/100 Ω, nesymetrický typ |
| Protokoly | TCP/IP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4/IPv6, UDP, SSL/TLS, SNMP, WebSocket, SRTP, SFTP |
| Současné zobrazení | Až 6 kanálů |
| API | ONVIF (S, T, G), ISAPI, SDK, ISUP |
| Uživatelé | Až 32 uživatelů (správce, operátor, uživatel) |
| Zabezpečení | HTTPS, 802.1X, vodoznak, IP filtr, ověřování WSSE, TLS 1.1/1.2/1.3 |
| Síťová paměť | US (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Zákazník | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Prohlížeč | Chrome 80+, Firefox 80+, Edge 89+ (bez doplňků) |
| Parametry obrázku | Režim otáčení, sytost, jas, kontrast, ostrost, vyvážení bílé, zisk |
| Den/noc | Denní, Noční, Automatický, Plán |
| Vylepšení obrazu | BLC, HLC, 3D DNR, korekce zkreslení, odmlžování |
| SNR | ≥ 52 dB |
| WDR | 130 dB |
| Stabilizace obrazu | EIS |
| Masky pro ochranu soukromí | 4 programovatelné masky |
| Ethernet | 1 RJ45 10/100M, samoadaptivní |
| Místní paměť | microSD/microSDHC/microSDXC až 512 GB |
| Poplach | 2 vstupy, 2 výstupy (max. 24 VDC/24 VAC, 1 A) |
| Obnovení | Tak |
| Události | Pohyb (člověk/vozidlo), sabotáž, výjimka, změna scény |
| Odkazy | FTP/NAS/karta, e-mail, výstup alarmu, nahrávání, snímání, zvuk, stroboskopické světlo |
| Funkce AI | Zachycení obličeje, ochrana perimetru (linie, narušení, oblast) |
| Napájení | 12 VDC ±25 % (1,41 A, max. 17 W); PoE IEEE 802.3at třída 4 (max. 18 W) |
| Materiál | Kov: kryt, víko, rukojeť |
| Rozměry | 286.7 × 93,3 × 91,2 mm |
| Rozměry balení | 386 × 156 × 155 mm |
| Hmotnost | 1250 g |
| Hmotnost s obalem | 1800 g |
| Pracovní podmínky | -30 °C až 60 °C, relativní vlhkost ≤95 % (nekondenzující) |
| Podmínky skladování | -30 °C až 60 °C, relativní vlhkost ≤95 % (nekondenzující) |
| Obecné funkce | Heartbeat, zrcadlo, protokol flash, resetování hesla e-mailem, počítadlo pixelů, anti-banding |
| Jazyky | 33 jazyků, včetně polštiny |
| Výstražné světlo | Model /SRB: červený a modrý; /SL: bílý |
| EMC | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021 |
| Zabezpečení | UL 62368-1, CB IEC 62368-1:2014+A11, CE-LVD EN 62368-1:2014/A11:2017 |
| Životní prostředí | CE-RoHS: 2011/65/EU |
| Ochrana | IP67: IEC 60529-2013, NEMA 4X (NEMA 250-2018) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.89 kg |
| EAN: | 6936422114985 |
| Typ bydlení: | Trubka |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 2.8 mm |
| Podpora paměťových karet: | Tak |
| Podpora WiFi: | Ne |
| Rozlišení fotoaparátu: | 4MPX (2K) |
| Úhel pohledu: | 111.1° |
| Vestavěný mikrofon: | Tak |
| Vestavěný objektiv: | Tak |
| Vestavěný reproduktor: | Tak |
| Zvuk: | Tak |
| Typ osvětlovače: | Duální světlo (IR + LED) |
| Barva pouzdra: | Czarny |
| Čtení registračních značek LPR / ANPR: | Ne |
| Optický zoom (PTZ): | nepoužije se |
| Rozsah iluminátorů: | 50 ~ 80 m |
| Termovizní zobrazování: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
