IP kamera Hikvision DS-2TD1228-2/QA(BLACK)
Kód: 56499Garance doručení
nepoškozeného zboží
Technicka podpora
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme. +420 721 767 966
Ověřený obchod
Více než 2000 zákazníků nás doporučuje na základě recenzí.
Vlastní sklady
Přes 1 500 000 produktů na našich skladech
Detailní popis produktu
Kamera Hikvision DS-2TD1228-2/QA
Klíčové vlastnosti
- Obrazový snímač: T: mikrobolometr / W: 1/2,7" PS CMOS
- Maximální rozlišení: T: 1280 x 720 / W: 2688 x 1520
- Rychlost: max. 25 snímků za sekundu při 4 Mpx
- Tepelná citlivost: < 40 mK @ 25 °C (f/1.0)
- Efektivní pixely: 256 x 192
- Velikost pixelu: 12 um
- Spektrální charakteristiky: 8 - 14 um
- Měření teploty: -20...+150 °C
- Citlivost: 0 lux (IR ON)
- Objektiv: T: 2,1 mm, W: 2,2 mm
- Dosah osvětlovače: Až 15 m
APLIKACE HIK-CONNECT
Mobilní aplikace Hik-Connect umožňuje vzdálenou správu výrobků. Hik-Connect také poskytuje režim přihlášení, ve kterém můžete spravovat svá zařízení bez registrace. Po instalaci aplikace do telefonu můžete k zařízením přistupovat přes Wi-Fi, 3G nebo 4G.G
Rozměry
Volitelné příslušenství
Technické specifikace termokamery HIKVISION DS-2TD1228-2/QA:
| Snímač | Nechlazený oxid vanadičitý |
| Rozlišení | 256 (H) × 192 (V) pixelů |
| Velikost pixelů | 12 μm |
| Spektrální rozsah | 8 μm ~ 14 μm |
| Tepelná citlivost | <40 mK (25 °C, F1.1) |
| Ohnisková vzdálenost objektivu | 2,1 mm |
| Prostorové rozlišení (IFOV) | 5,71 mrad |
| Zorné pole | 90° (V) × 65,4° (V) |
| Minimální ostřící vzdálenost | 0,1 m |
| Teplota | F1.0 |
| Digitální zoom | 2x; 4x |
| Efektivní pracovní vzdálenost (DRI)* | Pro člověka (1,8 m × 0,5 m): |
| Detekce: 88 m | |
| Rozpoznání: 22 m | |
| Identifikace: 11 m | |
| Pro vozidlo (4 m × 1,4 m): | |
| Detekce: 268 m | |
| Rozpoznání: 67 m | |
| Identifikace: 34 m | |
| Hodnoty odhadnuté na základě Johnsonova kritéria. | |
| Detekce - aby se objekt odlišil od pozadí, musí být zakryt min. 1,5 px | |
| Rozpoznávání - aby bylo možné klasifikovat objekt (zvíře, člověka, vozidlo atd.), musí být pokryt min. 6 px | |
| Identifikace - aby bylo možné objekt identifikovat a podrobně popsat, musí být objekt pokryt min. 12 px | |
| Efektivní pracovní vzdálenost funkce VCA* | Pro člověka (1,8 m × 0,5 m): 16,8 m |
| Pro vozidlo (4 m × 1,4 m): 50,4 m | |
| Efektivní vzdálenost měření teploty | Pro objekt (0,2 m × 0,2 m): 7 m |
| Pro objekt (1 m × 1 m): 35 m | |
| Snímač | 1/2,7" Progressive Scan CMOS |
| Rozlišení | 2688 (H) × 1520 (V) pixelů |
| Citlivost | 0,0176 Lux @ (F2,25, AGC ON) |
| 0 luxů (LED svítí) | |
| Iluminátor | IR LED |
| Rozsah iluminátorů | 15 m |
| Snímek | 1 s ~ 1/100 000 s |
| Ohnisková vzdálenost objektivu | 2,2 mm |
| Zorné pole | 117,8° (V) × 70,4° (V) |
| WDR | 120 dB |
| Rychlost zpracování a rozlišení | Therma: |
| (hlavní proud) | 50 Hz: 25 snímků/s při 1280×720 / 704×576 / 640×512 / 320×240 |
| Vize: | |
| 50 Hz: 25 snímků za sekundu při rozlišení 2688×1520 / 1920×1080 / 1280×720 | |
| 60 Hz: 30 snímků/s při 2688×1520 / 1920×1080 / 1280×720 | |
| Rychlost zpracování a rozlišení | Therma: |
| (pomocný proud) | 50 Hz: 25 snímků za sekundu při 704×576 / 640×512 / 320×240 |
| Vize: | |
| 50 Hz: 25 snímků/s při 704×576 / 352×288 | |
| 60 Hz: 30 snímků/s při 704×480 / 352×240 | |
| Komprese | Hlavní proud: H.265 / H.264 |
| Pomocný proud: H.265 / H.264 / MJPEG | |
| Zvuk | G.722.1 / G.711ulaw / G.711alaw / MP2L2 / G.726 / PCM |
| Vzorkování zvuku | 8 kHz / 16 kHz / 32 kHz / 44,1 kHz / 48 kHz |
| Filtrování okolního hluku | Tak |
| Vestavěný reproduktor | Ano, výkon 1 W, hlasitost 97 dB @ 10 cm |
| Archivace v síti | NAS (NFS, SMB/CIFS), automatické doplňování sítě (ANR), NVR |
| Podporované protokoly | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, SSL |
| API | ONVIF (profil S, profil G), ISAPI, SDK |
| Nevyžádaný modul plug-in v živém náhledu pro: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ | |
| Místní služba: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ | |
| VCA | 4 typy pravidel (detekce překročení linie, detekce narušení, detekce vstupu do oblasti, detekce výstupu z oblasti), celkem až 8 pravidel VCA |
| Měření teploty | 3 typy pravidel, celkem až 21 pravidel (10 bodů, 10 oblastí, 1 řádek) |
| Teplotní rozsah | -20 °C ~ +150 °C |
| Přesnost měření teploty | ±8°C |
| Výstražné (varovné) světlo | 1x bílá světelná dioda s možností zapnutí/vypnutí, nastavení frekvence blikání |
| Zvukové varování (odstrašení) | Ano, pro dva typy zvukového alarmu (VCA a teplotní výjimka) |
| Oznámení v reálném čase | Oznámení Push do smartphonu |
| Střežení a odjištění jedním dotykem (snadné ovládání) | |
| Síť | 1x RJ-45 10Base-T/100 Base-TX |
| Zvuk | 1x linkový vstup (3,5 mm jack; 2,4 Vpp; 1 kΩ) |
| 1x linkový výstup (3,5 mm jack; 600 Ω) | |
| Poplach | 1x vstup (max. 5 V DC), 1x výstup |
| RS-485 | 1x RS-485 na kabelu (poloviční duplex) |
| Paměť | 1x slot pro kartu microSD / microSDHC / microSDXC až do kapacity 256 GB |
| Napájení | 1x zásuvka 5,5/2,1 na kabelu |
| Třída úniku | IP66 |
| Napájení | 12 V DC (±25 %) |
| PoE (802.3af, třída 3) | |
| Spotřeba energie | DC: max. 6 W (0,5 A, 12 V DC) |
| PoE: max. 6,5 W (0,14 A ~ 0,22 A, 802.3af @ 42,5 V ~ 57 V) | |
| Vlhkost | <95 % (bez kondenzace) |
| Provozní teplota | -30°C ~ +60°C |
| Materiál | Kovové tělo |
| Hmotnost | 940 g |
| Rozměry (průměr / výška) | Ø138,3 × 123,1 mm |
| Kód SAP: | 305401564 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uzavretý televízny okruh Kamery Termokamery |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.55 kg |
| EAN: | 6942160428550 |
| Typ bydlení: | Kopule |
| Zvukové vstupy/výstupy: | 1/1 |
| Alarmové vstupy/výstupy: | 1/1 |
| Materiál pouzdra: | Kov |
| Objektiv: | Termovizní zobrazování |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 2.1 mm+2,2 mm |
| Podpora paměťových karet: | Tak |
| Podpora WiFi: | Ne |
| Rozlišení fotoaparátu: | 4MPX + 256x192 px |
| Úhel pohledu: | 90.0° + 117.8° |
| Vestavěný mikrofon: | Ne |
| Vestavěný objektiv: | Tak |
| Vestavěný reproduktor: | Ne |
| Zvuk: | Tak |
| Typ osvětlovače: | Infračervené (IR) LED diody |
| Barva pouzdra: | Czarny |
| Čtení registračních značek LPR / ANPR: | Ne |
| Optický zoom (PTZ): | nepoužije se |
| Rozsah iluminátorů: | ≤20 m |
| Série: | HeatPro |
| Termovizní zobrazování: | Tak |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
