IP kamera Hikvision HM-TD2628T-3/G1/T3A
Kód: 63638Detailní popis produktu
Termální IP kamera Hikvision HM-TD2628T-3/G1/T3A
Termooptická síťová kamera s průstřelem (dvouspektrální)
- Dvouspektrální termální a optická síťová kamera s rohem
- Rozlišení 256 × 192, 12 μm, VOx UFPA, NETD ≤25 mK (25 °C, F1.0)
- Rozšířený dosah detekce osob a vozidel a extrémně nízká míra falešných poplachů díky rozsáhlému modelu GUANLAN s umělou inteligencí
- Podpora inteligentního hybridního osvětlení: bílé světlo, infračervené světlo a inteligentní režim do 30 m
- Výstražný alarm teploty, rozsah -20 °C až 150 °C (-4 °F až 302 °F), přesnost ± 8 °C (± 14,4 °F)
- Podpora algoritmu detekce ohniska požáru
- Fungování algoritmu detekce kouření
- Technologie zpracování obrazu: lineární, histogram, adaptivní termální AGC, DDE, 3D DNR
- Vysoce kvalitní detektor s 10letou zárukou
Aplikace
Termokamera HM-TD2628T-3/G1/T3A s optickou bi-spektrální rohovkou podporuje analýzu obrazu založenou na rozsáhlém modelu AI společnosti GUANLAN pro ochranu perimetru a alarmy teplotních výjimek. Díky algoritmu hlubokého učení dokáže realizovat vysoce přesnou detekci VCA a alarmování v reálném čase. Tuto řadu kamer lze široce využít ve vilách, obytných oblastech, na parkovištích, ve skladech, na stavbách atd.
Rozsahy detekce / rozpoznávání / identifikace
- Dosah detekce (lidé: 1,8 × 0,5 m) - 150 m
- Dosah detekce (vozidla: 1,4 × 4,0 m) - 460 m
- Rozsah rozpoznávání (osoby: 1,8 × 0,5 m) - 38 m
- Průzkumný dosah (vozidla: 1,4 × 4,0 m) - 112 m
- Rozsah identifikace (lidé: 1,8 × 0,5 m) - 19 m
- Rozsah identifikace (vozidla: 1,4 × 4,0 m) - 56 m
APLIKACE HIK-CONNECT
Mobilní aplikace Hik-Connect umožňuje vzdálenou správu výrobků. Hik-Connect také poskytuje režim přihlášení, ve kterém můžete spravovat svá zařízení bez registrace. Po instalaci aplikace do telefonu můžete k zařízením přistupovat přes Wi-Fi, 3G nebo 4G.G
Hik-Partner Pro - vzdálené ovládání IP kamer Hikvision
DíkyHik-Partner Pro, řízenísíťové kamery Hikvision se stává rychlým a pohodlným. Platforma umožňujevzdálené prohlížení, konfigurace a aktualizace kamer bez fyzického zásahu do instalace.
Mezi dostupné funkce patří:
- náhled stavu videa a hovoru,
- vzdálená změna obrazu, detekce a síťových parametrů,
- aktualizace firmwaru,
- analýza topologie a využití šířky pásma,
- oznámení o technických závadách a alarmech.
Hik-Partner Pro představuje komplexní nástroj pro instalátory a správce IP systémů, který jim umožňuje udržet vysokou kvalitu obrazu a stabilitu kamery na jakémkoli místě.
Rozměry
Software iVMS
Software IVMS společnosti HIKVISION je osvědčené řešení pro správu dohledu, které poskytuje rozsáhlou konfiguraci provozu kamer a DVR a vzdálené prohlížení v systémech Windows, macOS a mobilních zařízeních se systémy Android, iOS a Windows Phone. Úložiště oficiálních nástrojů HikVision navíc obsahuje řadu nástrojů, které pomáhají při každodenní práci instalátorů, projektantů a prodejců monitorovacích systémů.
Zahrnuto
Technické specifikace
| Model | HM-TD2628T-3/G1/T3A |
| Termovizní modul | |
| Obrazový snímač | Nechlazené ohniskové matrice oxidu vanadičitého |
| Rozlišení | 256 × 192 |
| Velikost pixelů | 12 μm |
| Spektrální rozsah | 8 μm až 14 μm |
| NETD | ≤25 mK (25°C, F1.0) |
| Ohnisková vzdálenost | 3.6 mm |
| IFOV | 3.33 mrad |
| Zorné pole | 50° × 37,3° (V × V) |
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 0.3 m |
| Clona | F1.0 |
| Digitální zoom | ×2, ×4 |
| Optický modul | |
| Obrazový snímač | 1/2,7" Progressive Scan CMOS |
| Rozlišení | 5 MP, 2688 × 1944 |
| Minimální osvětlení | 0.0089 Lux @(F1.6, AGC ON), 0 Lux s IR zářením |
| Snímek | 1 s až 1/100 000 s |
| Ohnisková vzdálenost | 4.3 mm |
| Zorné pole | 84.0° × 43,1° (H × V) |
| Clona (rozsah) | F1.6 |
| WDR | 120 dB |
| Obrazové efekty | |
| Fúze dvouspektrálních obrazů | Zobrazení detailů optického kanálu na tepelném kanálu |
| Obraz v obraze | Zobrazení části obrazu termálního kanálu na celé obrazovce optického kanálu |
| Vybarvování cílů | Ano. Podporováno v režimech white hot a black hot |
| Iluminátor | |
| Osvětlení | Hybridní (infračervené světlo, bílé světlo nebo inteligentní režim) |
| IR rozsah | Do 30 m |
| Zvukový a vizuální alarm | |
| Rozsah bílého světla | Do 30 m |
| Vizuální alarm | Ano. Bílý světelný alarm s nastavitelnou rychlostí blikání |
| Zvukový alarm | Ano, pro dva typy zvukových alarmů (VCA a teplotní výjimka) |
| Přednastavené hlasové zprávy | 2 (pro každý typ jeden) |
| Importované hlasové zprávy uživatelů | 6 zpráv (6 možností společných pro oba typy) |
| Chytré funkce | |
| VCA | 4 typy pravidel VCA (překročení linie, narušení, vstup do oblasti a opuštění oblasti), celkem až 8 pravidel VCA |
| Měření teploty | 3 typy pravidel pro měření teploty (bodové, plošné, liniové), celkem 21 pravidel |
| Teplotní rozsah | -20 °C až 650 °C (-4 °F až 1202 °F) |
| Přesnost teploty | Max (±2 °C, ±2 %) |
| Detekce požáru | Dynamická detekce požáru, až 10 detekovatelných bodů požáru |
| Detekce kouření | Až 10 detekovaných míst kouření |
| Detekce kouře | Podpora detekce kouře v optickém kanálu |
| Video a zvuk | |
| Hlavní proud - termální zobrazování | 25 fps (1280 × 720, 704 × 576, 640 × 512, 320 × 240) |
| Hlavní proud - optický | 50 Hz: 25 snímků/s (2688 × 1944, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Hlavní proud - optický | 60 Hz: (2688 × 1944, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Dílčí proud - termovizní snímkování | 25 fps (704 × 576, 640 × 512, 320 × 240) |
| Substream - optický | 50 Hz: 25 snímků/s (704 × 576, 352 × 288) |
| Substream - optický | 60 Hz: 30 snímků za sekundu (704 × 480, 352 × 240) |
| Komprese videa | Hlavní proud: H.265/H.264 |
| Komprese videa | Dílčí datový tok: H.265/H.264/MJPEG |
| Komprese zvuku | G.722.1/G.711ulaw/G.711alaw/MP2L2/G.726/PCM |
| Video a obrázek | |
| Barevné palety | 17 typů (Bílá horká, Černá horká, Fusion 1, Duha, Fusion 2, Ironbow 1, Ironbow 2, Sépie, Barva 1, Barva 2, Ledový oheň, Déšť, Červená horká, Zelená horká, Tmavě modrá, Zima, Léto) |
| Síť | |
| Protokoly | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour, SFTP, SRTP |
| Síťová paměť | Karta MicroSD/SDHC/SDXC (až 512 GB), NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| API | ISAPI, ISUP, HIKVISION SDK, platformy třetích stran, ONVIF (profily S, G, T, M), OTAP |
| Současné živé sledování | Až 20 kanálů |
| Úroveň uživatele/hostitele | Až 32 uživatelů, 3 úrovně: Správce, Operátor, Uživatel |
| Zabezpečení | Ověřování uživatele (ID a heslo), vazba na MAC adresu, šifrování HTTPS, IEEE 802.1x (EAP-MD5, EAP-TLS), řízení přístupu, filtrování IP adres |
| Zákazník | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Webový prohlížeč | Internet Explorer 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Rozhraní | |
| Vstup alarmu | 2 alarmové vstupy (0-5 VDC) |
| Výstup alarmu | 2 alarmové výstupy (konfigurovatelné alarmové akce) |
| Nouzová opatření | Nahrávání na SD / Reléový výstup / Inteligentní nahrávání / Odesílání na FTP / E-mailové připojení |
| Zvukový vstup | 1 × 3,5 mm Mic in/Line in |
| Zvukový výstup | Liniová úroveň, impedance: 600 Ω |
| Komunikační rozhraní | 1 × RJ45 10 M/100 M Ethernet, 1 × RS-485 (poloviční duplex) |
| Obecné | |
| Jazyk webového klienta | 32 jazyků, včetně polštiny |
| Napájení | 12 VDC ± 25%, 24 VDC ± 25%, PoE (802.3at, třída 4) |
| Spotřeba energie | Max. 12,8 W |
| Provozní teplota/vlhkost | -40 °C až 65 °C, vlhkost 95 % nebo méně |
| Úroveň ochrany | IP67, IK10 |
| Přepěťová ochrana | TVS 6000V, přepěťová ochrana a ochrana proti přepětí |
| Rozměry | 349.1 mm × 113 mm × 105 mm |
| Hmotnost | 1710 g |
| Rozsah detekce / inteligentní funkce | |
| Pokrytí VCA pro lidi | 36 m |
| Krytí VCA pro vozidla | 90 m |
| Certifikáty | |
| EMC | CE-EMC, RCM, IC, KC |
| Zabezpečení | CB, CE-LVD, BIS, LOA |
| Životní prostředí | CE-RoHS, WEEE, Reach |
| Ochrana | IP67: IEC 60529-2013, IK10: IEC 62262-2002 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uzavretý televízny okruh Kamery Termokamery |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 6974004648336 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
