IP kamera Hikvision iDS-2CD7A46G2-IZHSY (2,8–12 mm)
Kód: 72569Detailní popis produktu
IP kamera Hikvision iDS-2CD7A46G2-IZHSY (2,8–12 mm)
Účel
- Vysoká kvalita obrazu v rozlišení 4 MP
- Vynikající kvalita obrazu při slabém osvětlení díky technologii DarkFighter 2.0
- Čistý obraz i při silném protisvětle díky technologii AWDR 150 dB
- Účinná kompresní technologie H.265+, která šetří šířku pásma a místo na disku
- 5 video proudů pro širokou škálu použití
- Odolnost proti vodě a prachu podle normy IP67, odolnost proti vandalismu podle normy IK10 a odolnost proti korozi podle normy NEMA 4X
- Jasné zachycení vozidel a osob pohybujících se různými rychlostmi díky technologii ShotN
- Vysoký počet snímků za sekundu, až 2 MP při 120 snímcích za sekundu a 4 MP při 60 snímcích za sekundu
- Vestavěný ohřívač zajišťující jasný obraz za deště nebo sněhu
- Integrovaný snímač G pro detekci vibrací
- Integrovaný měřič napájení pro upozornění na nesprávné napětí a zaznamenávání historických statistik napájení
APLIKACE HIK-CONNECT
Mobilní aplikace Hik-Connect umožňuje vzdálenou správu výrobků. Hik-Connect také poskytuje režim přihlášení, ve kterém můžete spravovat svá zařízení bez registrace. Po instalaci aplikace do telefonu můžete k zařízením přistupovat přes Wi-Fi, 3G nebo 4G.G
Hik-Partner Pro - vzdálené ovládání IP kamer Hikvision
DíkyHik-Partner Pro, řízenísíťové kamery Hikvision se stává rychlým a pohodlným. Platforma umožňujevzdálené prohlížení, konfigurace a aktualizace kamer bez fyzického zásahu do instalace.
Mezi dostupné funkce patří:
- náhled stavu videa a hovoru,
- vzdálená změna obrazu, detekce a síťových parametrů,
- aktualizace firmwaru,
- analýza topologie a využití šířky pásma,
- oznámení o technických závadách a alarmech.
Hik-Partner Pro představuje komplexní nástroj pro instalátory a správce IP systémů, který jim umožňuje udržet vysokou kvalitu obrazu a stabilitu kamery na jakémkoli místě.
Hikvision DarkFighter - sledování, které se nebojí tmy
DarkFighter je technologie nočního snímání od společnosti Hikvision, která umožňuje zaznamenávat barevný a ostrý obraz i při minimálním osvětlení (přibližně 0,0003 luxu), aniž by bylo nutné další osvětlení.
Ideální pro použití tam, kdediskrétnost neboomezené osvětlení- jako jsou parkoviště, sklady, parky nebo průmyslové oblasti. Tato technologie prodlužuje provozní dobu bez dodatečného osvětlení, které se automaticky aktivuje pouze v případě potřeby.
DarkFighter je elegantní kombinací jasu, ostrosti a diskrétnosti - ideální pro profesionální noční sledování.
Technologie Hikvision DarkFighter - sledování, které vidí ve tmě
DarkFighter je pokročilá technologie společnosti pro zpracování obrazuHikvisionnavržený pro efektivní monitorování za velmi slabého osvětlení. Kamery řady DarkFighter zaznamenávajíbarevný a jasný obraz i v nocibez nutnosti intenzivního vnějšího osvětlení.
- Vysoká citlivost - detekce obrazu při minimálních úrovních osvětlení (i pod 0,005 luxu),
- Světelný objektiv (např. F1,0/F1,2) - umožňuje větší tok světla ke snímači,
- Velký obrazový snímač (např. 1/1,8") - více detailů a méně šumu,
- Pokročilé algoritmy redukce šumu a WDR - lepší kontrast a detaily v obtížných podmínkách.
DarkFighter je osvědčeným řešením pro náročné videosystémy, kde je rozhodující kvalita nočního obrazu.
H265+ HIKVISION
Nejnovější generace produktů využívá novou revoluční kompresní technologii H.265+ společnosti Hikvision, která přináší ohromující úspory ve využití šířky pásma i v nárocích na úložiště. H265+ výrazně zlepšuje efektivitu kódování, snižuje nároky na šířku pásma až o 75 % ve srovnání s H264 a zabírá polovinu místa pro stejné množství videa. Datový tok se snižuje při zachování vysoké kvality videa. H265+ znamená výraznou úsporu při ukládání záznamů.
Software iVMS
Software IVMS společnosti HIKVISION je osvědčené řešení pro správu dohledu, které poskytuje rozsáhlou konfiguraci provozu kamer a DVR a vzdálené prohlížení v systémech Windows, macOS a mobilních zařízeních se systémy Android, iOS a Windows Phone. Úložiště oficiálních nástrojů HikVision navíc obsahuje řadu nástrojů, které pomáhají při každodenní práci instalátorů, projektantů a prodejců monitorovacích systémů.
Měření
Volitelné příslušenství
Technické specifikace
| Model | iDS-2CD7A46G2-IZHSY (2,8–12 mm) |
| Obrazový snímač | 1/1,8" CMOS s progresivním snímáním |
| Maximální rozlišení | 2688 × 1520 |
| Min. osvětlení | Světlost: 0,0005 luxu při (F1,2, AGC zapnuto), černobílé: 0,0001 luxu při (F1,2, AGC zapnuto), černobílé: 0 luxů se zapnutým IR |
| Doba otevření závěrky | 1 s až 1/100 000 s |
| Den a noc | Filtr odfiltrovávající infračervené záření, modul z modrého skla (menší odrazy) |
| Objektiv | |
| Ohnisková vzdálenost a zorné pole | 2,8–12 mm, horizontální zorné pole 106°–41,8°, vertikální zorné pole 55,4°–23,6°, diagonální zorné pole 130°–48,1° |
| Zaměření | Automatický, poloautomatický, ruční |
| Typ clony | P-iris |
| Clona | 2,8 až 12 mm, F1,38 až F2,53 |
| DORI | |
| DORI, široký, 2,8 až 12 mm | D (detekce): 60 m, O (pozorování): 23,8 m, R (rozpoznání): 12 m, I (identifikace): 6 m |
| DORI, teleobjektiv, 2,8 až 12 mm | D (detekce): 151,7 m, O (pozorování): 60,2 m, R (rozpoznání): 30,3 m, I (identifikace): 15,2 m |
| Iluminátor | |
| Pomocné světlo | A |
| Rozsah světelného zdroje Booster | 2,8 až 12 mm: dosah 60 m |
| Inteligentní asistenční světlo | Tak |
| IR vlnová délka | 850 nm |
| Otevřená platforma umělé inteligence | |
| Specifikace modelu | Až 4 modely |
| Typ modelu | Detekční model, klasifikační model, kombinovaný model (detekční a klasifikační model) |
| Video | |
| Hlavní proud, režim monitorování, 50 Hz | Až 50 snímků za sekundu (2688 × 1520, 1280 × 720), až 100 snímků za sekundu (1920 × 1080) |
| Hlavní datový proud, režim monitorování, 60 Hz | Až 60 snímků za sekundu (2688 × 1520, 1280 × 720), až 120 snímků za sekundu (1920 × 1080) |
| Poznámky k vysokému počtu snímků | Vysoká snímková frekvence je podporována pouze v režimu monitorování |
| Hlavní proud, inteligentní režim, 50 Hz | 25 fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Hlavní proud, inteligentní režim, 60 Hz | 30 fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podproud, 50 Hz | 25 fps (1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480) |
| Podproud, 60 Hz | 30 fps (1280 × 720, 704 × 480, 640 × 480) |
| Třetí proud, 50 Hz | 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480) |
| Třetí proud, 60 Hz | 30 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 704 × 480, 640 × 480) |
| Čtvrtý proud, 50 Hz | 25 snímků za sekundu (704 × 576, 640 × 480) |
| Čtvrtý proud, 60 Hz | 30 snímků za sekundu (704 × 480, 640 × 480) |
| Pátý proud, 50 Hz | 25 snímků za sekundu (704 × 576, 640 × 480) |
| Pátý proud, 60 Hz | 30 snímků za sekundu (704 × 480, 640 × 480) |
| Komprese videa, hlavní datový proud | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Komprese videa, dílčí proud | H.265/H.264/MJPEG |
| Komprese videa, třetí datový proud | H.265/H.264 |
| Komprese videa, čtvrtý datový proud | H.265/H.264/MJPEG |
| Komprese videa, pátý datový proud | H.265/H.264/MJPEG |
| Přenosová rychlost videa | 32 Kb/s až 8 Mb/s |
| Typ H.264 | Základní profil, hlavní profil, vysoký profil |
| Typ H.265 | Hlavní profil |
| Řízení šířky pásma | CBR/VBR |
| Škálovatelné kódování videa (SVC) | Kódování H.264 a H.265 |
| ROI | 4 pevné oblasti pro každý proud |
| Ořezávání cíle | Tak |
| e-PTZ | Obsluha hlídky a automatického sledování |
| Zvuk | |
| Typ zvuku | Monofonní zvuk |
| Komprese zvuku | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Datový tok zvuku | 64 Kb/s (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kb/s (G.722.1)/16 Kb/s (G.726)/32 až 192 Kb/s (MP2L2)/8 až 320 Kb/s (MP3)/16 až 64 Kb/s (AAC-LC) |
| Vzorkovací frekvence zvuku | 8 kHz/16 kHz/32 kHz/48 kHz |
| Filtrování hluku z okolí | Tak |
| Síť | |
| Protokoly | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, SRTP, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, ARP, WebSocket, WebSockets |
| Současné živé sledování | Až 20 kanálů |
| API | ISAPI, SDK, ISUP, OTAP, ONVIF (profil S, profil G, profil T, profil M) |
| Uživatel/hostitel | Až 32 uživatelů |
| Uživatelské úrovně | 3 uživatelské úrovně: správce, operátor a uživatel |
| Zabezpečení | Ochrana heslem, složité heslo, šifrování HTTPS, 802.1X (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-MD5), vodoznak, filtr IP adres, základní a digestové ověřování HTTP/HTTPS, WSSE a šifrované ověřování pro Open Network Video Interface, RTP/RTSP přes HTTPS, nastavení časového limitu auditu, protokol bezpečnostního auditu, TLS 1.2, TLS 1.3, TPM 2.0 (FIPS 140-2 Level 2), AES128/256 |
| Síťová paměť | NAS (NFS, SMB/CIFS), automatické doplňování sítě (ANR) – ve spojení s vysoce kvalitní paměťovou kartou Hikvision je podporováno šifrování paměťových karet a detekce stavu |
| Zákazník | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Webový prohlížeč | Pro živý náhled je vyžadován plug-in: IE 10, IE 11; náhled v reálném čase bez plug-inu: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+, Safari 11+; lokální služba: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Mobilní komunikace | |
| Standardní | Nepoužije se |
| Frekvence | Nepoužije se |
| Typ SIM karty | Nepoužije se |
| Obrázek | |
| Přepínání parametrů obrazu | Tak |
| Nastavení obrázků | Režim chodby, sytost, jas, kontrast, ostrost, vyvážení bílé, AGC, možnost nastavení pomocí klientského softwaru nebo webového prohlížeče |
| Přepínač den/noc | Denní, noční, automatický, plánovaný, spuštění alarmu |
| WDR (široký dynamický rozsah) | 150 dB |
| Vylepšená kvalita obrazu | BLC, HLC, 3D DNR, korekce zkreslení, redukce mlhy |
| Ochrana osobních údajů | 8 programovatelných polygonálních masek soukromí |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Grafika v obraze | Logo lze vložit do videa ve formátu BMP 128 × 128 s 24bitovou hloubkou barev |
| Stabilizace obrazu | EIS |
| Rozhraní | |
| Video výstup | Kompozitní výstup 1 Vp-p (75 Ω/CVBS) (pouze pro ladění) |
| Rozhraní Ethernet | 1 RJ45 10 M/100 M/1000 M, autoadaptivní ethernetový port |
| Slot pro paměťovou kartu | Integrovaný slot pro paměťové karty, podpora karet microSD/microSDHC/microSDXC, až 1 TB |
| Poplach | 2 vstupy, 2 výstupy (max. 24 VDC/24 VAC, 1 A) |
| Zvukový vstup | 1 linkový vstup, konektor 3,5 mm, tři kontakty, max. amplituda vstupního signálu: 3,3 Vpp, vstupní impedance: 4,7 kΩ, typ rozhraní: nesymetrický |
| Zvukový výstup | 1 linkový výstup, konektor 3,5 mm, tři kontakty, max. amplituda výstupu: 3,3 Vpp, výstupní impedance: 100 Ω, typ rozhraní: nesymetrické, mono zvuk |
| RS-485 | 1 RS-485 (poloduplexní, HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, s automatickým přizpůsobením) |
| Obnovení | Tak |
| Napájení rozhraní | 12 VDC, max. 100 mA |
| Události | |
| Základní události | Detekce pohybu (podpora spouštění alarmu určitými typy cílů: osoba a vozidlo), videoalarm proti sabotáži, výjimky (odpojení od sítě, konflikt IP adres, neoprávněné přihlášení, nesprávný restart, zaplněný pevný disk, chyba pevného disku), diagnostika kvality videa, detekce vibrací |
| Inteligentní události | Detekce změny scény, detekce zvukových výjimek, detekce ztráty zaostření |
| Odkaz | Přenos na server FTP/NAS/paměťovou kartu, oznámení do monitorovacího centra, odesílání e-mailů, aktivace alarmového výstupu, nahrávání spouštěné událostí, zachycení spouštěče, zvukové varování |
| Funkce hlubokého učení | |
| Detekce více objektů | Podpora souběžné detekce a zachycení lidského těla, obličeje a vozidla |
| Rysy obličeje | 7 různých rysů obličeje |
| Vlastnosti lidského těla | 13 různých vlastností lidského těla |
| Funkce vozidla | 2 funkce vozidla |
| Počítání cílů | Podpora počítání počtu objektů překračujících čáru podle typu, včetně lidského těla, nemotorového vozidla a motorového vozidla |
| Dynamická mozaiková maska | Podporované stránky |
| Zachycení obličeje | |
| Současná detekce obličeje | Až 120 obličejů najednou |
| Registrace obličeje | Až 40 snímků obličeje na snímek |
| Nahrávání fotografií obličeje | Až 10 snímků obličeje za sekundu |
| Rozsah odchylky obličeje | Doleva a doprava v rozmezí od -60° do 60° |
| Rozsah sklonu čela | Nahoru a dolů v rozmezí od -30° do 30° |
| Nahrávání fotografií | Nahrávání fotografií s obličejem na pozadí a s uzavřenými očima |
| Režimy snímání | Nejlepší snímek a rychlý snímek |
| Dynamická mozaiková maska | Podporované stránky |
| Rysy obličeje | 7 funkcí obličeje |
| Srovnání obličejů | |
| Knihovny obličejů | Až 10 knihoven obličejů |
| Počet tváří v knihovně | 30 000 tváří pro každou knihovnu |
| Celkový počet obličejů | 150 000 tváří |
| Šifrování knihovny obličejů | Podporované stránky |
| Počítání osob | |
| Vícerozměrné počítání osob | Podporované stránky |
| Údaje o pohybu osob | Funkce pro počítání, zobrazování a export dat o pohybu osob týkajících se vstupů, výstupů a průchodů; data jsou uložena ve flash paměti |
| Přenos dat | Podpora přenosu v reálném čase a podle statistického cyklu |
| Zprávy | Denní, týdenní, měsíční nebo roční |
| Dynamická deduplikace | Založeno na porovnání snímků obličeje; možnost filtrování cílů pomocí stejných uživatelsky definovaných snímků obličeje, stejných atributů nebo filtrování opakujících se nesprávných cílů v nastaveném časovém intervalu |
| Deduplikace obličejových rysů | Podporované stránky |
| Doplňování údajů o průtoku | Podporované stránky |
| Správa fronty | |
| Oblasti detekce | Až 8 detekčních zón a nezávislý časový plán aktivace a způsob propojení |
| Režimy detekce | 2 režimy: regionální řazení osob, detekce doby čekání |
| Zprávy | Porovnání výkonu různých front a zobrazení měnícího se stavu jedné fronty |
| Export dat | Podpora exportu surových dat pro další analýzu |
| Přenos dat | Podpora přenosu dat v reálném čase a plánovaného přenosu dat |
| Regionální řazení osob do front | 4 podmínky spuštění alarmu: větší než prahová hodnota, menší než prahová hodnota, rovná prahové hodnotě, nerovná prahové hodnotě |
| Zjišťování doby čekání | 1 podmínka spuštění alarmu: vyšší než prahová hodnota |
| Teplotní mapa | |
| Popis | Grafické znázornění návštěv na základě výpočtu počtu osob nebo doby pobytu v nastavené oblasti |
| Typy zpráv | Teplotní mapa prostoru a liniový graf teplotní mapy času |
| Ochrana obvodu | |
| Funkce | Překročení hranice, překročení hranice, vstup do regionu, opuštění regionu |
| Typy cílů | Podpora spouštění alarmu určitými typy cílů: lidé a vozidla |
| Související události | Zpracování spuštění alarmu prostřednictvím propojených událostí |
| Detekce ochranných přileb | |
| Souběžná detekce | Až 30 lidských cílů současně |
| Oblasti | Až 4 kryté oblasti |
| Metadata | Detekce narušení, detekce překročení čáry, detekce vstupu do oblasti, detekce opuštění oblasti, rozpoznávání obličeje, detekce více cílů |
| Počítání osob v dané zóně | |
| Oblasti detekce | Až 8 detekčních zón a nezávislý časový plán aktivace a způsob propojení |
| Režimy detekce | 3 režimy: detekce nadměrného počtu osob, detekce odchylek v počtu osob, detekce odchylek v době čekání |
| Parametry | Časy výjimkového alarmu, interval alarmu, zpoždění prvního alarmu |
| Vyhledávání počtu osob | Podpora vyhledávání počtu osob v reálném čase |
| Detekce shluků osob | Podpora plánovaného odesílání, odesílání změn počtu osob, odesílání úrovně přetížení |
| Detekce výjimek v počtu osob | 6 podmínek spuštění alarmu: větší než prahová hodnota A, menší než prahová hodnota A, rovná prahové hodnotě A, nerovná prahové hodnotě A, větší než prahová hodnota A a menší než prahová hodnota B, menší než prahová hodnota A nebo větší než prahová hodnota B (prahová hodnota A by měla být menší než prahová hodnota B) |
| Detekce výjimek v době čekání | Podporuje 3 podmínky spuštění alarmu |
| Detekce zapnutí/vypnutí provozu | |
| Detekční oblasti | Až 8 detekčních zón a nezávislý časový plán zapnutí alarmu a způsob propojení |
| Režimy detekce | 2 režimy: detekce nepřítomnosti, detekce přítomnosti |
| Parametry | Službu vykonávající osoba, doba nepřítomnosti |
| Obecné | |
| Napájení, konektor | Třížilová svorková lišta |
| Napájení 12 VDC | 12 V DC ± 20 %, 1,88 A, max. 22,56 W |
| Napájení 24 VAC | 24 VAC ± 20 %, 1,57 A, max. 21,5 W |
| PoE | IEEE 802.3at, typ 2, třída 4, od 42,5 V do 57 V, od 0,53 A do 0,4 A, max. 22,6 W |
| Materiál | Tělo z hliníkové slitiny |
| Rozměry | Model s označením -Y: Ø140 mm × 377,4 mm (Ø5,5" × 14,9"), bez označení -Y: Ø144,1 mm × 374,7 mm (Ø5,7" × 14,8") |
| Rozměry balení | 425 mm × 190 mm × 180 mm (16,7" × 7,5" × 7,1") |
| Hmotnost | Přibližně 2170 g (4,78 lb) |
| Hmotnost s obalem | Přibližně 3 275 g (7,22 lb) |
| Podmínky skladování | -40 °C až 65 °C (-40 °F až 149 °F), vlhkost 95 % nebo méně (bez kondenzace) |
| Provozní podmínky a podmínky uvedení do provozu | -40 °C až 65 °C (-40 °F až 149 °F), vlhkost 95 % nebo méně (bez kondenzace) |
| Jazyky | 33 jazyků: angličtina, ruština, estonština, bulharština, maďarština, řečtina, němčina, italština, čeština, slovenština, francouzština, polština, nizozemština, portugalština, španělština, rumunština, dánština, švédština, norština, finština, chorvatština, slovinština, srbština, turečtina, korejština, tradiční čínština, thajština, vietnamština, japonština, lotyština, litevština, portugalština (Brazílie), ukrajinština |
| Obecné funkce | Heartbeat, anti-banding, možnost resetování hesla, zrcadlení, zabezpečení heslem, protokol událostí (flash log) |
| Ohřívač | Tak |
| Redukce mlhy | Tak |
| Správa zařízení | Podpora připojení alarmové skříně (DS-FM2466) v síti LAN za účelem rozšíření o 6 dalších rozhraní pro vstupní a výstupní alarmy |
| Schválení | |
| EMC | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; RCM: AS/NZS CISPR 32 2015; IC: ICES-003: vydání 7; KC: KN32: 2015, KN 35: 2015 |
| Zabezpečení | CB: IEC 62368-1: 2014+A11; CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017; BIS: IS 13252 (část 1): 2010/IEC 60950-1: 2005; LOA: IEC/EN 60950-1 |
| Životní prostředí | CE-RoHS: 2011/65/EU; WEEE: 2012/19/EU; REACH: nařízení (ES) č. 1907/2006 |
| Ochrana | IP67: IEC 60529-2013, IK10: IEC 62262:2002 |
| Ochrana proti korozi | NEMA 4X (NEMA 250-2018) |
| Automobilový průmysl a železniční doprava | EN 50121-4 |
| Inne | Bez PVC |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.46 kg |
| EAN: | 6942160464152 |
| Ochrana soukromí: | Zóny ochrany soukromí |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
