IP KAMERA KENIK KG-430DPA-DL
Kód: 68026Detailní popis produktu
IP KAMERA KENIK KG-430DPA-DL
Klíčové vlastnosti
- rozlišení 4MPX (2560x1440) při 25 snímcích za sekundu
- kompresja H.264/H.264+/H.265/H.265+
- SMD + P.P. (lidský filtr)
- BLC, HLC, ROI, detekce pohybu, automatický IR filtr, DWDR, 2D/3DDNR
- objektiv 2,8 mm
- inteligentní duální světelný reflektor (IR+LED) s dosahem až 30 m
- 2 proudy
- vestavěný mikrofon
- napájení 12V DC, PoE (802.3af)
- pouzdro se stupněm krytí IP67
- podporuje ONVIF 2.6, profil S, CGI
- mobilní prohlížení na chytrém telefonu (Android, iPhone)
- bezplatný software v polštině pro registraci počítače
Účel
Kamera je určena pro venkovní použití. Kryt umožňuje montáž kamery na strop i na zeď. Kameru lze použít pro monitorování: parkovišť, sportovišť, arén, náměstí, státních institucí, škol atd
Popis
IP kamera Kenik je ideální pro dohledové systémy vyžadující dobrou kvalitu obrazu za nízkou cenu. Využívá 4MPX snímač a kompresi H.265+, která zajišťuje rozpoznání mnoha detailů ve dne i v noci. Nejmodernější inteligentní duální přísvit zajišťuje plné osvětlení snímaného prostoru i v úplné okolní tmě. Uživatel navíc může využít inteligentní analýzu obrazu pro zvýšení bezpečnosti chráněného objektu. Mnoho dalších funkcí, jako je ROI, DWDR, zajišťuje, že obraz je maximálně čistý, bez zkreslení, a umožňuje identifikaci osob nebo objektů. Kamera navíc může pracovat v cloudu a připojení je velmi jednoduché. Uživatel může zkontrolovat, co se děje u sledovaného objektu, odkudkoli na světě pomocí svého chytrého telefonu. Použitý objektiv má ohniskovou vzdálenost 2,8 mm, což umožňuje široký úhel záběru kamery.
Náhled na Kenik Mobile
Díky bezplatné aplikaci Kenik Mobile si můžete obraz z kamery vzdáleně prohlédnout na svém mobilním telefonu. Stačí si ji stáhnout z obchodu s aplikacemi. Podporuje tyto systémy: Android, iOS. Díky tomu máme možnost kontrolovat dění v monitorovaném objektu odkudkoli na světě. Díky připojení ke cloudu stačí zadat identifikační číslo kamery a využívat vzdálený přístup k zařízení.
Práce v cloudu Kenik
Každá IP kamera Kenik má možnost připojení přes cloud. Díky tomuto řešení se může každý uživatel bez složité konfigurace snadno připojit ke kameře a zobrazit obraz. Není potřeba žádné přesměrování portů ani veřejná IP adresa, stačí připojení k internetu (včetně LTE) a vytvoření účtu na KENIKP2P (www.kenikp2p.com). Služba je zdarma.
Software VMS Pro
VMS Pro je software, který umožňuje prohlížet snímky a spravovat DVR na počítači. Umožňuje připojit několik DVR umístěných na různých místech a prohlížet snímky až ze 128 kamer. Vytvoření elektronické mapy navíc usnadňuje prohlížení a umožňuje rozdělení systému do zón. Užitečná je jistě i podpora až 4 monitorů současně.
Detekce pohybu
Detekce pohybu je jednou z funkcí kamery, která je zodpovědná za záznam obrazu. Detekce je založena na principu zachycení změn v obraze s následnou aktivací záznamu vybraného kanálu. Tato funkce má řadu dalších možností, jako je definování detekčního pole, nastavení vhodné citlivosti probíhajících změn, které jsou zodpovědné za záznam.
Inteligentní IR reflektor
Kamera Kenik využívá nejmodernější infračervený přísvit LED pro viditelnost v úplné tmě. Vyznačuje se nižší spotřebou energie a silnějším a rovnoměrnějším osvětlením ve srovnání se standardními diodami. Inteligentní infračervený přísvit navíc nezpůsobuje přeexponování v místech, kde se objekt nachází v těsné blízkosti fotoaparátu.
Příslušenství
Technické specifikace:
| KG-430DPA-DL (2,8 mm) | ||
| Fotoaparát | ||
| Snímač | 1/3" snímač CMOS s progresivním snímáním | |
| Citlivost | 0.01 lux (barva), 0 lux (IR ON) | |
| Rychlost závěrky | Automatické/ruční, 1/3~1/10000s | |
| Objektiv | 2.8 mm: horizontální pozorovací úhel: 96° | |
| Uchycení objektivu | M12 | |
| Den/noc | automatický IR filtr | |
| Široký dynamický rozsah | DWDR | |
| Snížení hluku | 2D/3D DNR | |
| Rozsah IR přísvitu | 30M | |
| Řada reflektorů LED | 30M | |
| Chytré infračervené vysílání | Tak | |
| Mikrofon | Tak | |
| Komprese | ||
| Komprese videa | H.264/H.264+/H.265/H.265+ | |
| Profil kodeku H.264 | základní/hlavní/vysoký | |
| Profil kodeku H.265 | hlavní stránka | |
| Komprese zvuku | G.711A/G.711U | |
| Datový tok videa | 12 Kb/s ~ 4 Mb/s | |
| Datový tok zvuku | 64 Kb/s | |
| Obrázek | ||
| Maximální rozlišení | 4MP (2560*1440) | |
| Počet snímků | Hlavní proud | 50 Hz: 25 snímků za sekundu 4MP ( 2560 × 1440 ), 25 snímků za sekundu 1080P ( 1920 × 1080 ) 60 Hz: 30 snímků za sekundu 4MP ( 2560 × 1440 ), 30 snímků za sekundu 1080P ( 1920 × 1080 ) |
| Sekundární proud | VGA(640 × 480)@(1-30 fps) CIF(352 × 288 , 352 × 240)@(1-30 fps) | |
| Nastavení obrázků | Jas/Kontrast/Saturace/Tónování/Ostrost | |
| BLC | ANO | |
| HLC | ANO | |
| ROI | ANO | |
| Síť | ||
| Události | detekce pohybu, překážky v obraze | |
| Inteligentní analýza obrazu | detekce osob (SMD + PP) | |
| Protokoly | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, UPnP, SMTP, UPnP-TM, P2P | |
| Podporované normy | Onvif (profily S, G, T), CGI | |
| Zabezpečení | Ověřování uživatelů, filtrování IP adres, maska videa | |
| Mobilní náhled | iPhone, iPad, Android | |
| Web | IE, Chrome, Firefox | |
| Rozhraní | ||
| Komunikační rozhraní | 1x RJ45 10M/100M ethernetový port | |
| Obecné | ||
| Pracovní podmínky | -40°C ~ 60°C (-40°F ~ 140°F) Vlhkost 95 % nebo méně (nekondenzující) | |
| Napájecí napětí | DC12V ± 25% | |
| Napájení POE | PoE (802.3af) | |
| Spotřeba energie | Max. 5.3W | |
| Třída úniku | IP67 | |
| Rozměry | Φ102 × 89,5 mm | |
| Hmotnost | 455g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5903716301414 |
| Jazyk rozhraní WEB: | polský |
| Kvalita obrazu: | 4 Mpx / 2K |
| IVS (inteligentní analýza obrazu): | Tak |
| Síťové rozhraní: | RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Citlivost snímače: | 0.01lux (barva), 0lux (IR ON) |
| Detekce pohybu: | Tak |
| Materiál pouzdra: | Kov |
| Maximální počet uživatelů: | 32.0000 |
| Mechanický infračervený filtr: | Tak |
| Model snímače2: | n.a. |
| Objektiv: | Permanentní |
| Podpora paměťových karet: | Ne |
| Podpora WiFi: | Ne |
| Třída odolnosti: | Nepoužije se |
| Třída úniku: | IP67 |
| Úhel pohledu: | 96° |
| Vyvážení bílé: | Tak |
| Zvuk: | Tak |
| Barva pouzdra: | Bílá |
| Čtení registračních značek LPR / ANPR: | Ne |
| Komprese zvuku: | G.711A/G.711U |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
