IP KAMERA KENIK KG-8430DFAS-ILD
Kód: 69573Detailní popis produktu
IP KAMERA KENIK KG-8430DFAS-ILD
Klíčové vlastnosti:
- 4096 × 1860 4K
- 0.005 Lux @ F1.4
- SMD 2.0 - člověk/vozidlo/motocykl
- Chytré duální světlo (IR+LED) až do 30 m
- 4 MM×2 , zorný úhel 180°
- obousměrná konverzace
- aktivní odstrašování
- vestavěný duální mikrofon
- WDR 130 dB
- alarm I/O 1/1
- audio I/O 1/1
- IP67
Rybí oko
Díky plynulé kombinaci dvou objektivů s úhlem záběru 180° a ultraširokoúhlým obrazem 32:9 můžete pokrýt větší sledované oblasti a mít vše pod kontrolou.
Blikající výstražné světlo a siréna
Případné narušitele varujte blikajícími červenými a modrými světly a sirénou, která je spíše odstrašující.
Vestavěných 12 hlasů + 12 hlasů + 1 zvukový soubor alarmu. Hlasitost je vyšší než 110 dB. Frekvenci červeného a modrého blikání a zvukový soubor sirény lze nastavit.
SMD a ochrana perimetru 2.0
Jaké jsou rozdíly v analýze SMD + P.P 2.0 oproti standardní analýze obrazu :
▪ Přesnost detekce (člověka a vozidla) je až 99 %.
▪ Malá zvířata (kočky, psi) <0,5 %
▪ Velká zvířata (skot, koně, ovce) <1%
▪ Dosah detekce člověka je až 30 metrů ve dne
(Noční pokrytí bude menší v závislosti na scéně)
▪ Dosah detekce vozidel je až 50 metrů
(fotoaparát s pevným ohniskem 2,8 mm)
Na základě funkce ochrany perimetru se alarm spustí pouze v případě pohybu osob nebo vozidel, což může uživatele ušetřit potíží s nechtěnými poplachy.
Náhled na Kenik Mobile
Díky bezplatné aplikaci Kenik Mobile si můžete obraz z kamery vzdáleně prohlédnout na svém mobilním telefonu. Stačí si ji stáhnout z obchodu s aplikacemi. Podporuje tyto systémy: Android, iOS. Díky tomu máme možnost kontrolovat dění v monitorovaném objektu odkudkoli na světě. Díky připojení ke cloudu stačí zadat identifikační číslo kamery a využívat vzdálený přístup k zařízení.
Práce v cloudu Kenik
Každá IP kamera Kenik má možnost připojení přes cloud. Díky tomuto řešení se může každý uživatel bez složité konfigurace snadno připojit ke kameře a zobrazit obraz. Není potřeba žádné přesměrování portů ani veřejná IP adresa, stačí připojení k internetu (včetně LTE) a vytvoření účtu na KENIKP2P (www.kenikp2p.com). Služba je zdarma.
Software VMS Pro
VMS Pro je software, který umožňuje prohlížet snímky a spravovat DVR na počítači. Umožňuje připojit několik DVR umístěných na různých místech a prohlížet snímky až ze 128 kamer. Vytvoření elektronické mapy navíc usnadňuje prohlížení a umožňuje rozdělení systému do zón. Užitečná je jistě i podpora až 4 monitorů současně.
Specifikace:
| KG-8430DFAS-ILD | ||
| Fotoaparát | ||
| Snímač | 2x 1/2,7" snímač CMOS s progresivním snímáním | |
| Citlivost | barva: 0,005 lux@F1.4 cz/b: 0.0005 lux@F1.4 0 lux (IR ON) | |
| Čas závěrky | Automatické/ruční, 1/3~1/100000s | |
| Den/noc | ICR | |
| WDR | 130 dB WDR | |
| Snížení hluku | 2D/3D DNR | |
| LED reflektor | 30M | |
| Rozsah IR přísvitu | 30M | |
| Objektiv | ||
| Ohnisková vzdálenost | 2.8mm F1.4 | |
| Úhel pohledu | horizontální: 180°, vertikální: 86° | |
| Aktivní odstrašování | ||
| Modro-červené LED diody | Tak | |
| Zvukový odstrašující účinek | Tak | |
| Kompresní norma | ||
| Komprese videa | H.264/H.264+/H.265/H.265+/MJPEG | |
| Datový tok videa | 128 Kb/s - 16 Mb/s | |
| Komprese zvuku | G.711A/G.711U | |
| Datový tok zvuku | 64 Kb/s | |
| Obrázek | ||
| Rozlišení | 4096 × 1860 | |
| Počet snímků | Hlavní proud | 4096 × 1860@ (1-20 snímků za sekundu) |
| Extra stream | 1200 × 530@(1-20 fps) | |
| Mobilní stream | 1920 × 860@(1-20 fps) | |
| Nastavení obrázků | Jas/Kontrast/Saturace/Tónování/Ostrost | |
| HLC | Tak | |
| BLC | Tak | |
| ROI | Tak | |
| Síť | ||
| NAS | US ( NFS, SMB/CIFS ) | |
| Události | detekce pohybu (SMD muž/vozidlo/motocykl), překážka v obraze | |
| Chytré funkce | překročení čáry, Vjezd do prostoru, Výjezd z prostoru (muž/vozidlo/motocykl) | |
| Protokoly | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, UPnP, SMTP, UPnP-TM, P2P | |
| Kompatibilita | Onvif ( profily S,G,T ) , CGI, SDK | |
| Zabezpečení | Ochrana heslem, komplexní heslo, šifrování HTTPS, filtr IP adres, základní a šifrované ověřování pro HTTP/HTTPS, TLS 1.1,1.2, WSSE a šifrované ověřování pro Open Network Video Interface | |
| Dálkové prohlížení | iPhone, iPad, Android | |
| Rozhraní | ||
| Komunikace | 1x RJ45 10M/100M ethernetový port | |
| Čtečka karet SD | Ano, Micro SD/SDHC/SDXC, až 256 GB | |
| Mikrofon | Ano , 2x | |
| Reproduktory | Tak | |
| Zvukové vstupy/výstupy | 1/1 | |
| Alarm I/O | 1/1 | |
| Tlačítko Reset | Tak | |
| Obecné | ||
| Pracovní podmínky | ( -40 °C ~ 60 °C ) ( -40 °F ~ 140 °F) vlhkost 95 % nebo méně | |
| Napájecí napětí | DC12V ± 25% | |
| Napájení PoE | PoE ( 802.3 at ) | |
| Spotřeba energie | MAX. 11W | |
| Třída vodotěsnosti a odolnosti | IP67 | |
| Rozměry | φ140,5 x 123,3 mm | |
| Materiál | Kov | |
| Hmotnost | 1050 g |
Záznam noci:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| Jazyk rozhraní WEB: | polský |
| Kvalita obrazu: | 8 Mpx / 4K |
| Typ bydlení: | Trubka |
| Typ kamery: | Externí/interní |
| Síťové rozhraní: | RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Aktuální spotřeba: | 11 |
| Materiál pouzdra: | Kov |
| Model snímače2: | CMOS |
| Objektiv: | Permanentní |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 4 mm |
| Rozlišení: | 4K |
| Rozlišení fotoaparátu: | 8MPX (4K) |
| Třída odolnosti: | Nepoužije se |
| Třída úniku: | IP67 |
| Typ snímače: | CMOS |
| Úhel pohledu: | 180° |
| Zvuk: | Tak |
| Barva pouzdra: | Bílá |
| Komprese zvuku: | G.711A/G.711U |
| Rychlost přenosu hlavního proudu: | 20 snímků za sekundu při 8MPX |
| Série: | Pro |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
