Kabel SONOFF WLDC200 pro záplavový senzor SNZB-05P
Kód: 73289Detailní popis produktu
Kabel SONOFF WLDC200 pro záplavový senzor SNZB-05P
Prodlužovací kabel pro senzor zaplavení/úniku vody SNZB-05P SONOFF WLDC200
Prodlužovací kabel pro snímač zaplavení/úniku vody, kompatibilní s SNZB-05P SONOFF WLDC200, je nepostradatelným příslušenstvím, které výrazně zvyšuje rozsah monitorování a přesnost detekce vlhkosti. Po připojení k senzoru SNZB-05P kabel detekuje kapalinu celým svým povrchem, což výrazně zvětšuje oblast detekce úniků a zaplavení, a to i v těžko přístupných oblastech. S tímto řešením nezůstane žádná kapka vody bez povšimnutí.
Neomezené možnosti konfigurace
Kabel lze zapojit do série bez omezení celkové délky, což vám umožní flexibilně přizpůsobit instalaci vašim individuálním potřebám. Toto řešení bude dobře fungovat v domácnostech i průmyslových prostorách a nabízí spolehlivou ochranu proti zaplavení. Použití prodlužovacího kabelu zajišťuje úplnou kontrolu a bezpečnost i ve velkých místnostech.
| Kompatibilní modely snímačů | SNZB-05P |
| Provozní teplota | -10°C - 60°C |
| Provozní vlhkost | 0-80%RH |
| Stavební materiál | PC, ABS |
| Délka | 2 m |
| Hmotnost | 32 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Senzor automatizácie budovy Senzor zaplavenia |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Montáž zařízení: | Volně stojící |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
