Kamera BCS LINE BCS-L-EHOME03
Kód: 72485Garance doručení
nepoškozeného zboží
Technicka podpora
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme. +420 721 767 966
Ověřený obchod
Více než 2000 zákazníků nás doporučuje na základě recenzí.
Vlastní sklady
Přes 1 500 000 produktů na našich skladech
Detailní popis produktu
Kamera BCS LINE BCS-L-EHOME03
- 5 Mpx externí fotoaparát
- Wi-Fi 6
- Mikrofon
- Funkce Ai s rozpoznáváním člověka/vozidla
- Upozornění na alarmy
- Barevný obraz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pomocí LED
- Duální LED a IR přísvit (30 m)
- Krytí IP67
Technické specifikace
- Název zařízení: BCS-L-EHOME03
- Produktová řada: BCS LINE
- Typ fotoaparátu: HOME
- Rozlišení: 5 Mpx
- Snímač: 1/2,7'' CMOS
- Pixely: 2880 × 1620
- Objektiv: pevný
- Ohnisková vzdálenost: 2,8 mm
- Clona: F1,6
- Zaměření: trvalé
- Iris: trvale
- Úhel pohledu: H: 108°, V: 57°, D: 129°
- Citlivost fotoaparátu: 0.(F1,6, barevně, 30 IRE), 0,0007 Lux (F1,6, černobíle, 30 IRE), 0 Lux (IR)
- Vyvážení bílé: automatické
- WDR: DWDR
- Otáčení obrazu: Převrácení o 180°
- Počet proudů: 2
- Usnesení: 5M (2880 × 1620) / 640 × 360
- Hlavní proud: 2880 × 1620 @ 1-25/30 fps
- Druhý stream: 640 × 360 @ 1-25/30 fps
- Datový tok: H.264: 32-4096 kb/s, H.265: 32-4096 kb/s
- Komprese videa: H.264B / H.264 / H.264H / H.265
- Den/noc: mechanický infračervený filtr (ICR)
- Typ osvětlovače: IR LED + bílé světlo
- IR rozsah: 30 m
- Dosah bílého světla: 30 m
- Mikrofon: ano
- Komprese zvuku: PCM / G.711a / G.711Mu
- Slot pro paměťovou kartu: microSD až 256 GB
- Provoz: mobilní aplikace (iOS, Android)
- Detekce pohybu: ano
- Síť: RJ-45 10/100 Mbps
- Wi-Fi: 802.11 b/g/n/ax 2,4 GHz
- Kompatibilita: ONVIF (S/G/T)
- Napájení: 12 V DC
- Spotřeba energie: max. 5 W
- Barva pouzdra: bílá
- Třída ochrany: IP67
- Provozní podmínky: -40 °C až +60 °C, max. 95% relativní vlhkost vzduchu
- Rozměry: Ø109,9 × 102,2 mm
- Hmotnost: 0,3 kg
- AI: detekce lidí a vozidel (snížení počtu falešných poplachů)
- Dodávané příslušenství: napájecí zdroj
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Typ bydlení: | Kopule |
| Aktuální spotřeba: | 5 |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 2.8 mm |
| Podpora paměťových karet: | Tak |
| Podpora WiFi: | Ne |
| Rozlišení fotoaparátu: | 5MPX |
| Spotřeba energie: | 5 |
| Typ snímače: | CMOS |
| Úhel pohledu: | 108° |
| Velikost snímače: | 1/2.7'' |
| Vestavěný mikrofon: | Tak |
| Vestavěný objektiv: | Tak |
| Vestavěný reproduktor: | Ne |
| Zvuk: | Tak |
| Typ osvětlovače: | Duální světlo (IR + LED) |
| Barva pouzdra: | Bílá |
| Čtení registračních značek LPR / ANPR: | Ne |
| Optický zoom (PTZ): | nepoužije se |
| Rozsah iluminátorů: | 30 ~ 40 m |
| Termovizní zobrazování: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
