Kamera BCS Point BCS-P-TIP14FSR5-Ai
Kód: 67146Garance doručení
nepoškozeného zboží
Technicka podpora
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme. +420 721 767 966
Ověřený obchod
Více než 2000 zákazníků nás doporučuje na základě recenzí.
Vlastní sklady
Přes 1 500 000 produktů na našich skladech
Detailní popis produktu
Kamera BCS Point BCS-P-TIP14FSR5-Ai
- 4Mpx IP dome kamera
- 1/3" snímač PS CMOS
- Technologie SkyLight
- Soulad s NDAA
- Pevný objektiv 2,8 mm
- Mikrofon
- WDR120dB
- IR 50m
- Krytí IP67
- Vniknutí do oblasti a překročení hranice s rozpoznáním člověka
Mobilní aplikace BCS Manager
BCS Manager je bezplatná verze aplikace pro IP kamerové systémy pro mobilní telefony se systémem Android a iOS. Umožňuje náhled zařízení NVR/XVR značky BCS.
BCS Manager funguje v místních sítích Wifi i GSM. Umožňuje připojení k zařízením vydaným na internetu s pevnou IP adresou nebo pomocí služby BCS P2P Cloud (BCS P2P Cloud vyžaduje, aby bylo zařízení řádně připraveno).
Technické specifikace
- Název zařízení: BCS-P-TIP14FSR5-Ai
- Produktová řada: BCS POINT
- NDAA: zákon o národní obraně
- Nahrávání v cloudu BCS: Ano
- Typ fotoaparátu: Tube
- Rozlišení: 4 Mpx
- Snímač: 1/3'' CMOS
- Skenovací systém: Progresivní skenování
- Počet pixelů: 2688(H) × 1520(V)
- Objektiv: pevný
- Ohnisková vzdálenost: 2,8 mm
- Clona: F1,6
- Zaměření: trvalé
- Iris: trvale
- Digitální zoom: 16×
- Úhel pohledu: V: 97°, V: 52,2°, D: 107,5°
- DORI: Detekce 63 m / Pozorování 25 m / Rozpoznání 13 m / Identifikace 6 m
- Citlivost: 0,003 luxů (F1,6, AGC), 0 luxů (černobíle, IR)
- Odstup signál/šum: 52 dB
- Vyvážení bílé: Automatické / manuální
- WDR: 120 dB
- Vyrovnání zázemí: BLC / HLC / WDR
- Závěrka: Automatická / manuální 1-1/100000 s
- AGC: Automatické / manuální
- Redukce hluku: 2D/3D DNR
- RoI: zájmová oblast
- Odmlžování: digitální
- Otáčení obrazu: zrcadlení, převrácení (0° / 90° / 180° / 270°)
- Počet proudů: 2
- Usnesení: 4M / 3M / 2M / 720P / D1 / 640×360 / 2CIF / CIF
- Hlavní proud: až 2688×1520 @25 fps
- Druhý stream: až 1280×720 @30 fps
- Datový tok: 128 Kb/s - 6144 Kb/s
- Komprese videa: H.265 / H.265+ / H.264 / MJPEG
- Den/noc: ICR
- Osvětlovač: IR LED
- IR dosah: 50 m
- Mikrofon: Ano
- Komprese zvuku: G.711A / G.711U
- Úložiště: NAS (NFS)
- Paměťová karta: microSD až 512 GB
- Podpora: Web, CMS BCS Manager (Windows/Linux/Mac), mobilní aplikace
- Detekce pohybu: 4 zóny
- Masky na ochranu soukromí: 4
- Síť: RJ-45 10/100 Mbps
- Kompatibilita: ONVIF (S/G/T)
- Protokoly: Protokoly: IPv4, TCP/UDP, RTSP, RTMP, HTTPS, SNMP, 802.1x a další
- Zabezpečení: HTTPS, TLS 1.2, ověřování, protokoly operací, WSSE
- Napájení: 12V DC / PoE (802.3af)
- Spotřeba energie: max. 5,6 W
- Barva: bílá
- Pouzdro: kovové
- Třída ochrany: IP67
- Přepěťová ochrana: 4 kV
- Provozní podmínky: -30 °C až +60 °C, relativní vlhkost vzduchu až 95 %
- Rozměry: 190 × 73 × 71 mm
- Hmotnost: 0,45 kg
- AI: vestavěné algoritmy pro analýzu obrazu
- Ochrana perimetru: vniknutí do oblasti, překročení linie
- Rozpoznávání objektů: detekce člověka (snížení počtu falešných poplachů)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 5904890716193 |
| Typ bydlení: | Trubka |
| Aktuální spotřeba: | 5 |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 2.8 mm |
| Onvif: | Tak |
| Podpora paměťových karet: | Ne |
| Podpora WiFi: | Ne |
| Rozlišení: | 2688x1520 |
| Rozlišení fotoaparátu: | 4MPX (2K) |
| Třída úniku: | IP67 |
| Typ snímače: | CMOS |
| Úhel pohledu: | 97° |
| Velikost snímače: | 1/3'' |
| Vestavěný mikrofon: | Tak |
| Vestavěný objektiv: | Tak |
| Vestavěný reproduktor: | Ne |
| Zvuk: | Tak |
| Typ osvětlovače: | Infračervené (IR) LED diody |
| Barva pouzdra: | Bílá |
| Čtení registračních značek LPR / ANPR: | Ne |
| Rozsah iluminátorů: | 50 ~ 80 m |
| Termovizní zobrazování: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
