Kamera BCS UNIVERSAL BCS-TA18FWR4L4
Kód: 73746Garance doručení
nepoškozeného zboží
Technicka podpora
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme. +420 721 767 966
Ověřený obchod
Více než 2000 zákazníků nás doporučuje na základě recenzí.
Vlastní sklady
Přes 1 500 000 produktů na našich skladech
Detailní popis produktu
Kamera BCS UNIVERSAL BCS-TA18FWR4L4
- 8Mpx analogováHD kamera s klaksonem
- HDCVI/AHD/TVI/CVBS
- 4K(3840x2160)@15fps
- Pevný objektiv 2,8 mm
- IR 40m WhiteLight 40m
- Mikrofon
- Krytí IP67
Technické specifikace
- Název zařízení: BCS-TA18FWR4L4
- Produktová řada: BCS UNIVERSAL
- Typ fotoaparátu: Tube
- Standard přenosu: HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOGOVÉ CVBS
- Rozlišení: 8 Mpx
- Skenovací systém: Progresivní skenování
- Pixely: 3840 × 2160
- Objektiv: pevný
- Ohnisková vzdálenost: 2,8 mm
- Clona: F2,0
- Zaměření: trvalé
- Iris: trvale
- Úhel pohledu: V: 105,5°, V: 56,5°, D: 125,3°
- DORI: Detekce 88 m / Pozorování 35,2 m / Rozpoznání 17,6 m / Identifikace 8,8 m
- Citlivost fotoaparátu: 0.(F2.0), 0,001 Lux (černobíle, F2.0, 30 IRE), 0 Lux (černobíle, IR)
- Odstup signál/šum: 65 dB
- Vyvážení bílé: AWB (automatické / manuální)
- WDR: DWDR
- Vyrovnání zázemí: BLC / HLC / DWDR
- Závěrka: automatická / manuální (1/30 s ~ 1/100000 s)
- Regulace zesílení (AGC): automatická / manuální
- Redukce hluku: 3D DNR
- Otáčení obrazu: zrcadlově vertikální / zrcadlově horizontální
- Usnesení: CVI/AHD/TVI: 4K (3840 × 2160) @ 15 fps, CVBS: 960H
- Den/noc: mechanický infračervený filtr (ICR)
- Typ osvětlovače: IR LED + bílé světlo
- IR rozsah: 40 m
- Dosah bílého světla: 40 m
- NightColor: ano
- Mikrofon: ano
- Obsluha: OSD menu prostřednictvím rekordéru BCS-XVR
- Napájení: 12 V DC
- Spotřeba energie: max. 7,2 W
- Barva pouzdra: bílá
- Třída ochrany: IP67
- Provozní podmínky: -40 °C až +60 °C, max. 95% relativní vlhkost vzduchu
- Rozměry: 198,4 × 80,2 × 76,2 mm
- Hmotnost: 0,32 kg
- Pouzdro: plastové
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uzavretý televízny okruh Kamery 4v1 |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Kvalita obrazu: | 8 Mpx / 4K |
| Typ bydlení: | Trubka |
| Typ kamery: | Externí/interní |
| 2DNR: | Tak |
| AGC: | Tak |
| BLC: | Tak |
| Citlivost snímače: | 0.01Lux(F2.0) 0.001Lux(Č/B,F2.0,30IRE) 0Lux(Č/B,IR) |
| DWDR: | Tak |
| Objektiv: | Permanentní |
| Rozlišení: | 3840x2560 |
| Rozlišení fotoaparátu: | 8MPX (4K) |
| Třída úniku: | IP67 |
| Typ snímače: | CMOS |
| Úhel pohledu: | 105.5° |
| Zvuk: | Tak |
| 3DNR: | Tak |
| Typ osvětlovače: | Duální světlo (IR + LED) |
| Barva pouzdra: | Bílá |
| Provozní teplota: | - 40°~+60° max. 95% RH |
| Série: | Univerzální |
| Série fotoaparátů: | BCS UNIVERSAL |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
