NAPÁJECÍ ADAPTÉR POE GIGABIT GETFORT GF-48-60W-G
Kód: 28485
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
zasilacz adapter poe gigabit getfort gf4860wg d0064cd4093b4
Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
Najważniejsze cechy:
Klíčové vlastnosti:
  • Vstupní napětí: 96V-264V AC
  • Výstupní napětí: 48VDC
  • Výstupní proud: 1A
  • Rychlost přenosu 10/100/1000Mbps
  • Provozní teplota -10~45°C
  • Podpora standardu PoE 802.3 af/at
GetFort
GetFort
Účel
Adaptér GetFort PoE jedná se o síťový prvek, pomocí kterého lze vybranými vodiči síťového kabelu přenášet napájení do zařízení vyžadujících 48V DC .
Představeno na adaptér PoE je kompatibilní se zařízeními používajícími napětí 48 V a umožňuje jejich přímé připojení Gigabit bez použití další kabeláže.
Przeznaczenie
Doplňkové parametry
Kategorie: PoE napájení, adaptéry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
EAN: 5908231251466
Třída ochrany: Pouze pro vnitřní použití
Výstupní napětí: 48 V
Napájení: 60W
Ochrana proti zkratu SCP: Ano
Optická indikace provozu: Ne
Proměnné napájecí napětí: 230V