Ovladač vstupní brány Elmes STB230VM2
Kód: 15088
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
OVLADAČ BRÁNY
STB230VM2
STEROWNIK BRAMY WJAZDOWEJ STB230VM2
Účel
Rádiové ovládání vstupní brány
Popis
Zařízení je určeno k automatizaci otevírání a zavírání jednokřídlých nebo dvoukřídlých vjezdových bran pomocí motoru (motorů) 230 V AC, který umožňuje obousměrný provoz.
Vyznačuje se následujícími znaky:
  • Provoz s až 448 dálkovými ovladači s plovoucím kódem KEELOQ, výrobce Elmes Elektronik;
  • Nezávislá regulace síly pro obě dveřní křídla;
  • Ovládání pomocí jednoho nebo dvou tlačítek dálkového ovladače nebo jednoho drátového spínače;
  • Provozní režimy: manuální, samočinné zavírání, dva "parkovací" režimy;
  • Funkce branky (otevírání jednoho křídla);
  • Provoz s koncovými spínači typu NO nebo NC (normálně otevřené nebo normálně zavřené);
  • Provoz s fotobuňkou typu NC (normálně zavřená);
  • Automatické otevření dveří po porušení fotobuňky při zavírání;
  • Bezpečnostní vstup STOP pro zablokování pohybu brány v obou směrech;
  • Výstup pro výstražnou (blikající) nebo světelnou kontrolku;
Technické specifikace
  • Napájení : 230VAC
  • Spotřeba energie : Maximálně 6VA v klidu (bez fotobuňky) 2,5VA,
  • Maximální výkon křídlových motorů : 500W + 500W
  • Výstup OUT1 na svítilnu : bez proudu, NO, galvanicky oddělené
  • Nosnost : 16A/250VAC
  • Doba zapnutí : 1s až 999s
  • Výstup OUT2 typ NO nebo NC - přepínatelný propojkou, bezproudový, galvanicky oddělený
  • Nosnost : 1A/240VAC/30VDC
  • Doba zapnutí v monostabilním režimu : 0,5s až 127s nebo bistabilní režim
  • Výkon fotobuňky : 24VDC, max. 150mA, chráněno pojistkou
  • Vstup fotobuňky : typ NC (normálně uzavřený)
  • Bezpečnostní vstup STOP : typ NC (normálně uzavřený)
  • Vstupy pro koncové spínače typ NC (normálně uzavřený) nebo NO (normálně otevřený)
  • Provozní doba motoru : 1s až 255s, společné pro zavírání a otevírání
  • ČAS PAUZY : 1s až 255s
  • Přijímač : Superheterodyn v pásmu 433,92 MHz
  • Rozsah provozních teplot : Od - 20C do +50C
  • Rozměry (d/š/v) : 165/90/45 mm.
  • Rozteč 4 montážních otvorů ø=3mm : 153 x 75 mm.