Solární hybridní střídač Volt Polska Ultra Hybrid Pro 12000W 12K 3F 48/230V-400V 2x MPPT (200-650V) Wi-Fi
Kód: 61099
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
ULTRA HYBRID PRO 12K 3F 48/230V-400V (12000W) + 2xMPPT (200-650V) Wi-Fi HYBRID INVERTER
Najważniejsze cechy:
Klíčové vlastnosti:
  • Kombinace funkcí měniče pro napájení ze sítě a mimo síť
  • Snadné nastavení parametrů pomocí dotykového LCD displeje
  • Vestavěný inteligentní měřič a proudové transformátory jsou součástí střídače
  • Spolupráce se společností Ultra 5 energy storage
  • Ochrana proti zkratu, přetížení a teplotě
  • Kompatibilní s BMS
  • 3fázový zdroj s trvalým výkonem až 12 kW pro ostrovní provoz (bez síťového napájení)
  • Možnost připojení 3fázového generátoru s možností autostartu (vestavěné relé)
  • Možnost paralelního provozu až tří měničů
Která zařízení jsou napájena pomocí ULTRA HYBRID PRO 12K 3F
  • Audio/video zařízení, např. televizory, tunery, hi-fi, DVD
  • Domácí spotřebiče, např. chladničky, mikrovlnné trouby, mixéry, toustovače
  • Kancelářské vybavení, např. tiskárny, faxy, počítače, monitory
  • Elektrické nářadí, např. vrtačky, brusky, úhlové žehličky
  • Čerpadla, kompresoryi
Jak hybridní střídač kombinuje 2 funkce on-grid/off-grid?
Režim v síti:
Režim mimo síť:
Technické specifikace
  • Stálý výkon (nepřetržitý): 12 000 W
  • Jmenovité napětí (PV vstup (DC): 550V
  • Maximální napětí (PV vstup (DC): 800V
  • Rozsah napětí MPPT (PV vstup (DC): 200-650V
  • Maximální vstupní proud (PV vstup (DC): 13A/26A
  • Počet MPPT: 2
  • Počet řetězců na vstup MPPT: 3
  • Rozsah výstupního napětí (střídavý výstup měniče): 220/380,230/400V
  • Frekvenční rozsah: 50Hz/60Hz
  • Připojení k síti: 3-fázové
  • Maximální výstupní proud (střídavý výstup měniče): 20/19,1 A
  • Napětí (baterie): 48 V
  • Rozsah napětí baterie: 40-60 V
  • Maximální nabíjecí proud (baterie): 240 A
  • Průběh výstupního napětí: Čistá sinusoida
  • Ochrana: Přetížení, zkrat, teplota
  • Maximální účinnost (solární panel): 97,10%
  • Rozhraní: RS485/CAN
  • Chlazení: Ventilátory
  • Provozní teplota: -25 °C ~ 60 °C >45 ℃
  • Wymiary:446x692x260mm