Spínaný vyrovnávací zdroj pro lištu DIN stupeň 2 DING2-12V2A 13,8V 2A
Kód: 47772
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno
Detailní popis produktu
Zasilacz buforowy impulsowy na szynę DIN Grade 2 DING2-12V2A 13,8V 2A - naważniejsze cechy:
Spínaný vyrovnávací zdroj pro lištu DIN stupeň 2 DING2-12V2A 13,8 V 2A - klíčové vlastnosti:
  • napájecí napětí ~200 - 240 V
  • řada DING2 je nepřerušitelný zdroj stejnosměrného napětí 13,8 V nebo 27,6 V
  • napájecí zdroje řady DING2 jsou k dispozici v aktuálních výkonech: 13,8 V: 2A/3A/5A a 27,6 V: 2A/3A
  • vysoká účinnost (až 90 %)
  • jumperem volitelný nabíjecí proud baterie (vybrané modely řady DING2)
  • ochrana proti nadměrnému vybití baterie (UVP)
  • funkce START pro ruční přepínání napájení z baterie
  • optická signalizace LED
  • dynamický test baterie
  • kontrola kontinuity obvodu baterie
  • monitorování napětí baterie
  • technický výstup poruchy sítě EPS - typ OC
  • technický výstup APS pro indikaci poruchy baterie - typ OC
  • kontrola nabíjení a údržby baterie
  • ochrana výstupu baterie proti zkratu a zpětnému zapojení
  • záruka - 2 roky od data výroby
Spínaný vyrovnávací zdroj pro lištu DIN 2 DING2 - Popis
Vyrovnávací zdroje jsou navrženy v souladu s požadavky (SSWiN) EN50131-6:2017 třídy 1, 2 a třídy prostředí II a (KD) EN60839-11-2:2015+AC:2015 a třídy prostředí I. Napájecí zdroje jsou navrženy tak, aby poskytovaly nepřerušované napájení zařízením SSWiN a KD vyžadujícím stabilizované napětí 12 V nebo 24 V DC (±15 %).