Spínaný vyrovnávací zdroj pro lištu DIN Stupeň 2 DING2-12V3A 13,8V 3A
Kód: 55552
Detailní popis produktu
Zasilacz buforowy impulsowy na szynę DIN Grade 2 DING2-12V3A 13,8V 3A - naważniejsze cechy:
Stupeň 2 DING2-12V3A 13,8V 3A spínaný vyrovnávací zdroj na DIN lištu - klíčové vlastnosti:
  • napájecí napětí ~200 - 240 V
  • řada DING2 je nepřerušitelný zdroj stejnosměrného napětí 13,8 V nebo 27,6 V
  • napájecí zdroje řady DING2 jsou k dispozici v aktuálních výkonech: 13,8 V: 2A/3A/5A a 27,6 V: 2A/3A
  • vysoká účinnost (až 90 %)
Vyrovnávací zdroje jsou navrženy v souladu s požadavky (SSWiN) EN50131-6:2017 třídy 1, 2 a třídy prostředí II a (KD) EN60839-11-2:2015+AC:2015 a třídy prostředí I. Napájecí zdroje jsou navrženy tak, aby poskytovaly nepřerušované napájení zařízením SSWiN a KD vyžadujícím stabilizované napětí 12 V nebo 24 V DC (±15 %).