IP kamera Hikvision HM-TD1228-7/G1/T3A
Kód: 63632Garance doručení
nepoškozeného zboží
Technicka podpora
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme. +420 721 767 966
Ověřený obchod
Více než 2000 zákazníků nás doporučuje na základě recenzí.
Vlastní sklady
Přes 1 500 000 produktů na našich skladech
Detailní popis produktu
IP kamera Hikvision HM-TD1228-7/G1/T3A
- Rozlišení 256 × 192, 12 μm pixelů, detektor VOx UFPA, NETD ≤ 25 mK (25 °C, F1.0)
- Zvýšený dosah detekce osob a vozidel a velmi nízké riziko falešných poplachů díky velkému modelu GUANLAN s umělou inteligencí
- Podpora inteligentního hybridního osvětlení: bílé světlo, infračervené světlo a automatický režim
- Alarm překročení teploty od -20°C do 150°C, přesnost ±8°C
- Podpora algoritmu detekce ohniska požáru
- Podpora algoritmu detekce kouře
- Pokročilé zpracování obrazu: lineární kompenzace, histogram, adaptivní AGC, DDE a 3D DNR redukce šumu
- Vysoce kvalitní detektor s 10letou zárukou
Účel
Síťová kopulová kamera HM-TD1228-7/G1/T3A s duálním spektrálním termálně-optickým zobrazením podporuje analýzu videa založenou na rozsáhlém modelu umělé inteligence společnosti GUANLAN pro ochranu perimetru a funkci alarmu překročení teploty. Pomocí algoritmu hlubokého učení poskytuje vysoce přesnou detekci VCA a alarmování v reálném čase.
Tato řada kamer se hojně používá ve vilách, na sídlištích, parkovištích, ve skladech a na stavbách.
Rozměry [mm]
Technické specifikace
| Obrazový snímač | Nechlazené ohniskové pole z oxidu vanadičitého (VOx UFPA) |
| Rozlišení | 256 × 192 |
| Velikost pixelů | 12 μm |
| Spektrální rozsah | 8 µm - 14 µm |
| NETD | ≤25 mK (25°C, F1.0) |
| Ohnisková vzdálenost | 6,9 mm |
| IFOV | 1,74 mrad |
| Úhel pohledu (H × V) | 24,9° × 18,7° |
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 1,3 m |
| Clona | F1.0 |
| Digitální zoom | ×2, ×4 |
| Obrazový snímač | 1/2,7" CMOS s progresivním snímáním |
| Rozlišení | 5 MP (2688 × 1944) |
| Minimální osvětlení | 0.0089 Lux @(F1.6, AGC ON); 0 Lux s IR zářením |
| Čas závěrky | 1 s - 1/100 000 s |
| Ohnisková vzdálenost | 8 mm |
| Úhel pohledu (H × V) | 39,4° × 22° |
| Clona | F1.6 |
| Dynamický rozsah (WDR) | 120 dB |
| Fúze dvouspektrálních obrazů | Zobrazí podrobnosti o optickém kanálu na termálním snímku |
| Funkce Picture in Picture | Zobrazení části termálního obrazu na celé obrazovce optického kanálu |
| Vybarvení objektů | Podporovány režimy "white hot" a "black hot" |
| Iluminátor | |
| Typ osvětlení | Hybridní (infračervené světlo, bílé světlo nebo inteligentní režim) |
| IR rozsah | Až 60 m |
| Rozsah bílého světla | Až 60 m |
| Světelný alarm | Ano, s nastavitelnou rychlostí záblesku |
| Zvukový alarm | Ano, dvě vestavěné zprávy (pro výjimky VCA a teploty) + 6 uživatelských záznamů |
| Analýza videa (VCA) | 4 typy pravidel (překročení čáry, narušení, vstup/výstup z oblasti); celkem až 8 pravidel |
| Měření teploty | 3 typy měření (bod, plocha, čára); až 21 pravidel |
| Rozsah měření | -20°C až 150°C (-4°F až 302°F) |
| Přesnost měření | ±8 °C (±14,4 °F) |
| Detekce požáru | Dynamické, až 10 bodů detekce požáru |
| Hlavní proud (tepelný) | 25 fps (1280×720, 704×576, 640×512, 320×240) |
| Hlavní proud (optický) | 50 Hz: (2688×1944, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720); 60 Hz: 30 snímků za sekundu při stejných rozlišeních |
| Pomocný tok (tepelný) | 25 fps (704×576, 640×512, 320×240) |
| Pomocný proud (optický) | 25 snímků/s (704×576, 352×288) při 50 Hz; 30 snímků/s (704×480, 352×240) při 60 Hz |
| Komprese videa | Hlavní: H.265 / H.264; sekundární: H.265 / H.264 / MJPEG |
| Komprese zvuku | G.722.1, G.711ulaw, G.711alaw, MP2L2, G.726, PCM |
| Barevné palety | 17 režimů: Bílá horká, Černá horká, Fúze, Duha, Železná duha, Sépie, Ledový oheň, Déšť, Červená horká, Zelená horká, Tmavě modrá, Zima, Léto atd. |
| Protokoly | IPv4/IPv6, HTTP/HTTPS, 802.1x, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP/UDP, IGMP, DHCP, PPPoE, Bonjour, SFTP, SRTP |
| Síťová paměť | MicroSD/SDHC/SDXC (až 512 GB), NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| API | ISAPI, ISUP, Hikvision SDK, ONVIF (profily S, G, T, M), OTAP |
| Současné zobrazení | Až 20 kanálů |
| Uživatelé | Až 32 uživatelů (správce, operátor, uživatel) |
| Zabezpečení | Ověřování uživatelů, šifrování HTTPS, filtrování IP/MAC, IEEE 802.1x |
| Klientský software | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Rozhraní | |
| Alarmové vstupy | 1 (0-5 V DC) |
| Alarmové výstupy | 2 (konfigurovatelné akce alarmu) |
| Akce při poplachu | Záznam na SD / přenos / FTP / e-mail / zachycení obrázků |
| Zvukový vstup | 1 × 3,5 mm (Mic/Line in: 2-2,4 V p-p, 1 kΩ ±10 %) |
| Zvukový výstup | Liniová úroveň, impedance 600 Ω |
| Komunikační rozhraní | 1 × RJ45 10/100 Mb/s (samoadaptivní), 1 × RS-485 (poloduplexní) |
| Jazyky rozhraní | 32 jazyků, včetně polštiny, angličtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny, španělštiny, turečtiny, čínštiny, japonštiny a dalších |
| Napájení | 12 V DC ±25 % (5,5mm zástrčka), PoE (802.3at, třída 4) |
| Spotřeba energie | 12 V DC: 1,1-1,8 A (max. 16 W); PoE (802.3af třída 3): 42.5-57 V, 0,4-0,3 A (max. 17 W) |
| Provozní teplota/vlhkost | -40 °C až 65 °C, vlhkost ≤ 95 % |
| Třída ochrany | IP67 |
| Elektrická ochrana | 6000 V TVS (ochrana proti přepětí a bouřkám) |
| Rozměry | 138,3 × 138,3 × 121,6 mm |
| Hmotnost | 975,6 g |
| VCA - lidé | 84 m |
| VCA - vozidla | 210 m |
| EMC | CE-EMC (EN 55032, EN 61000-3-2/-3-3, EN 50130-4), RCM (AS/NZS CISPR 32), IC (ICES-003) |
| Zabezpečení | CB: IEC 62368-1:2014+A11; CE-LVD: EN 62368-1:2014+A11:2017; BIS: IS 13252; LOA: SANS/IEC 60950-1 |
| Životní prostředí | CE-RoHS (2011/65/EU), WEEE (2012/19/EU), REACH (ES č. 1907/2006) |
| Stupeň ochrany | IP67 (IEC 60529-2013) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uzavretý televízny okruh Kamery Termokamery |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 6974004647797 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
