IP kamera Hikvision HM-TD2618-3/G0/T1A
Kód: 63635Garance doručení
nepoškozeného zboží
Technicka podpora
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme. +420 721 767 966
Ověřený obchod
Více než 2000 zákazníků nás doporučuje na základě recenzí.
Vlastní sklady
Přes 1 500 000 produktů na našich skladech
Detailní popis produktu
IP kamera Hikvision HM-TD2618-3/G0/T1A
- Rozlišení 160 × 120, 12 μm pixelů, detektor VOx UFPA, NETD ≤ 25 mK (25 °C, F1.0)
- Analýza obsahu videa (VCA 3.0): vysoká přesnost detekce a klasifikace osob a vozidel
- Podpora inteligentního hybridního osvětlení: bílé světlo, infračervené světlo a automatický režim
- Alarm překročení teploty od -20°C do 150°C, přesnost ±8°C
- Podpora algoritmu detekce ohniska požáru
- Podpora algoritmu detekce kouře
- Pokročilé technologie zpracování obrazu: lineární kompenzace, histogram, adaptivní AGC, DDE, 3D DNR redukce šumu
- Vysoce kvalitní detektor s 10letou zárukou
Účel
Síťová kamera HM-TD2618-3/G0/T1A s duálním spektrálním termálně-optickým zobrazováním podporuje videoanalýzu pro ochranu perimetru a alarmy překročení teploty, což umožňuje včasnou detekci požárů. Pomocí algoritmu hlubokého učení nabízí vysoce přesnou detekci VCA a alarmování v reálném čase.
Tato řada kamer se hojně používá ve vilách, na sídlištích, parkovištích, ve skladech, na stavbách, ve spalovnách odpadů a ve výrobních halách.
Rozměry [mm]
Technické specifikace
| Obrazový snímač | Nechlazené ohniskové pole z oxidu vanadičitého (VOx UFPA) |
| Rozlišení | 160 × 120 |
| Velikost pixelů | 12 μm |
| Spektrální rozsah | 8 μm - 14 μm |
| NETD | ≤ 25 mK (25 °C, F1.0) |
| Ohnisková vzdálenost | 3,6 mm |
| IFOV | 3,33 mrad |
| Úhel pohledu (H × V) | 50° × 37,3° |
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 0,5 m |
| Clona | F1.0 |
| Digitální zoom | ×2, ×4 |
| Obrazový snímač | 1/2,7" CMOS s progresivním snímáním |
| Rozlišení | 5 MP (2688 × 1944) |
| Minimální osvětlení | 0.0089 Lux @(F1.6, AGC ON); 0 Lux s IR zářením |
| Čas závěrky | 1 s - 1/100 000 s |
| Ohnisková vzdálenost | 4,3 mm |
| Úhel pohledu (H × V) | 84.0° × 43.1° |
| Clona | F1.6 |
| Dynamický rozsah (WDR) | 120 dB |
| Fúze dvouspektrálních obrazů | Superimpozice detailů z optického kanálu na tepelný kanál |
| Obraz v obraze (PiP) | Zobrazení části termálního obrazu na celé obrazovce optického kanálu |
| Vybarvení obrázku | Podporovány režimy "white hot" a "black hot" |
| Iluminátor | |
| Typ osvětlení | Hybridní (infračervené světlo, bílé světlo nebo inteligentní režim) |
| IR rozsah | Do 30 m |
| Rozsah bílého světla | Do 30 m |
| Světelný alarm | Ano, s nastavitelnou rychlostí záblesku |
| Zvukový alarm | Ano - 2 předdefinované zprávy (pro VCA a teplotní alarm) + 6 uživatelsky definovaných zpráv |
| Analýza videa (VCA) | 4 typy pravidel (překročení čáry, vniknutí, vstup a opuštění prostoru); až 8 pravidel současně |
| Měření teploty | 3 typy měření (bodové, plošné, lineární); až 21 pravidel |
| Rozsah měření teploty | -20°C až 150°C (-4°F až 302°F) |
| Přesnost měření | ±8 °C (±14,4 °F) |
| Detekce požáru | Dynamický, s možností detekce až 10 bodů zapálení |
| Hlavní proud (tepelný) | 25 fps (1280×720, 704×576, 640×512, 320×240) |
| Hlavní proud (optický) | 50 Hz: (2688×1944, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720); 60 Hz: 30 snímků za sekundu při stejných rozlišeních |
| Pomocný proud | Termální: 25 snímků/s (704×576, 640×512, 320×240); optické: 25/30 snímků/s (704×576, 352×288 nebo 704×480, 352×240) |
| Komprese videa | Hlavní: H.265 / H.264; sekundární: H.265 / H.264 / MJPEG |
| Komprese zvuku | G.722.1, G.711ulaw, G.711alaw, MP2L2, G.726, PCM |
| Barevné palety | 17 režimů (Bílá horká, Černá horká, Fusion 1-2, Duha, Ironbow 1-2, Sépie, Barva 1-2, Ledový oheň, Déšť, Červená/zelená horká, Tmavě modrá, Zima, Léto) |
| Protokoly | IPv4/IPv6, HTTP/HTTPS, 802.1x, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP/UDP, IGMP, DHCP, PPPoE, Bonjour, SFTP, SRTP |
| Online úložiště | MicroSD/SDHC/SDXC (až 512 GB), NAS (NFS/SMB/CIFS), ANR |
| API | ISAPI, HIKVISION SDK, ONVIF (profily S, G, T, M), OTAP |
| Náhled v reálném čase | Až 20 kanálů |
| Uživatelé | Až 32 uživatelů, 3 úrovně: Správce, Operátor, Uživatel |
| Zabezpečení | Protokolování, ověřování HTTPS, filtrování IP a MAC, IEEE 802.1x, řízení přístupu |
| Zákazník | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Alarmové vstupy | 2 vstupy (0-5 V DC) |
| Alarmové výstupy | 2 výstupy (konfigurovatelné poplachové akce) |
| Akce při poplachu | Nahrávání na SD, přenos, FTP, e-mail, snímání obrázků |
| Zvukový vstup | 1 × 3,5 mm (Mic/Line in, 2-2,4 V p-p, impedance 1 kΩ ±10 %) |
| Zvukový výstup | Liniová úroveň, impedance 600 Ω |
| Komunikační porty | 1 × RJ45 (10/100 Mb/s), 1 × RS-485 (poloviční duplex) |
| Jazyky rozhraní | 32 (včetně polštiny, angličtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny, španělštiny, řečtiny, turečtiny, japonštiny, čínštiny, korejštiny) |
| Napájení | 12 V DC ±25 % (2pólový konektor), PoE (802.3at, třída 4) |
| Spotřeba energie | DC: 12 V ±25 %, 1,67-2,5 A (max. 24 W); PoE: poE: 42,5-57 V, 0,56-0,42 A (max. 24 W) |
| Provozní teplota/vlhkost | -40 °C až 65 °C, relativní vlhkost vzduchu až 95 % |
| Třída ochrany | IP67, IK10 |
| Přepěťová ochrana | 6000 V (TVS) |
| Rozměry | 349,1 × 113 × 105 mm |
| Hmotnost | 1710 g |
| VCA - lidé | 30 m |
| VCA - vozidla | 90 m |
| EMC | CE-EMC (EN 55032, EN 61000-3-2/-3-3, EN 50130-4), RCM (AS/NZS CISPR 32), IC (ICES-003), KC (KSC9832, KSC9835) |
| Zabezpečení | CB: IEC 62368-1:2014+A11; CE-LVD: EN 62368-1:2014+A11:2017; BIS: IS 13252; LOA: SANS/IEC 60950-1 |
| Životní prostředí | RoHS (2011/65/EU), WEEE (2012/19/EU), REACH (ES č. 1907/2006) |
| Stupeň ochrany | IP67 (IEC 60529), IK10 (IEC 62262) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uzavretý televízny okruh Kamery Termokamery |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 6974004647315 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
