Měnič napětí Volt Polska IPS 1700/3400 12V
Kód: 24291Garance doručení
nepoškozeného zboží
Technicka podpora
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme. +420 721 767 966
Ověřený obchod
Více než 2000 zákazníků nás doporučuje na základě recenzí.
Vlastní sklady
Přes 1 500 000 produktů na našich skladech
Související produkty
Detailní popis produktu
MĚNIČ VOLT POLSKO IPS 3400 12V
Klíčové vlastnosti
- Model: IPS 3400N 12V
- Okamžitý výkon: 3400 W
- Trvalý výkon: 1700 W
- Napětí baterie: 12V
- Tvar vlny: modifikovaná sinusoida
Účel
Elektronický měnič napětí IPS N se používá k napájení elektrických zařízení vyžadujících střídavé napětí 230 V z baterií a automobilových instalací s napětím 12 V nebo 24 V DC. Měniče jsou ideální v místech, kde není možnost přímého připojení k elektrické síti.
Popis
Sériové měniče IPS N vytvářejí na výstupu tzv. modifikovanou sinusovku. Jedná se o obdélníkové střídavé napětí, jehož efektivní hodnota je shodná s efektivní hodnotou sinusového průběhu vyskytujícího se v napájecí síti. Použitím tohoto způsobu generování napětí je možné výrazně snížit cenu a zvýšit bezporuchovost celého zařízení.
Kabeláž pro napájení z baterie je součástí dodávky.
Technické specifikace
| Model | IPS 3400N 12V |
| Okamžitý výkon | 3400W |
| Nepřetržitý výkon | 1700W |
| Napětí baterie | 12V |
| Vstupní napětí | 10.5-15.5V |
| Výstupní napětí | 225-235V |
| Výstupní frekvence | 50 HZ (+- 2 Hz) |
| Ochrana proti přetížení | > 120 % IPS se automaticky vypne |
| Jmenovitý proud | 300 mA |
| Účinnost | 0.92 |
| Podpěťová ochrana | 10.7 V (+- 0,3 V) |
| Přípustná teplota | -10 - 40oC |
| Rozměry | 280*162*70 mm |
| Hmotnost | 2.2 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měniče napětí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.58 kg |
| EAN: | 5903293765586 |
| Průběh napětí: | Modifikovaný sinus |
| Funkce UPS: | Ne |
| Trvalý výkon: | 1700W |
| Pulsní výkon: | 3400W |
| Vstupní napětí: | 12V |
| Výstupní napětí: | 230V |
| Funkce usměrňovače: | Ne |
| Zásuvka USB: | Ano |
Solární hybridní střídač Volt Polska Ultra Hybrid Pro 8000W 8K 3F 48/230V-400V 2x MPPT (200-650V) Wi-Fi
Skladem
(2 ks)
36 607,27 Kč bez DPH
44 294,80 Kč
Green Cell INVGC12P2000LCD 12V->230V 2000W/4000W čistý sinus
Skladem
(16 ks)
3 771,90 Kč bez DPH
4 564 Kč
EUROPOWER 24V DC / 230V AC 2000W / 4000W PURE
Skladem
(2 ks)
4 223,62 Kč bez DPH
5 110,58 Kč
Měnič napětí Volt Polska IPS-500/1000W 12V/230V
Skladem
(2 ks)
619,09 Kč bez DPH
749,10 Kč
Měnič napětí Volt Polska IPS 1300/2600 24V
Skladem
(2 ks)
1 635,45 Kč bez DPH
1 978,90 Kč
Měnič napětí Volt Polska SINUS 4000 24V/230V 2000/4000W
Skladem
(2 ks)
6 259,09 Kč bez DPH
7 573,50 Kč
Green Cell INV09 12V->230V 1000W/2000W čistý sinus
Skladem
(14 ks)
1 971,92 Kč bez DPH
2 386,02 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
