Měnič napětí Volt Polska IPS 1300/2600 24V
Kód: 24290Garance doručení
nepoškozeného zboží
Technicka podpora
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme. +420 721 767 966
Ověřený obchod
Více než 2000 zákazníků nás doporučuje na základě recenzí.
Vlastní sklady
Přes 1 500 000 produktů na našich skladech
Související produkty
Baterie AGM Voltage Long Life 12V 45Ah VEL12-45 (životnost 15 let)
Skladem
(>50 ks)
2 089,09 Kč bez DPH
2 527,80 Kč
Detailní popis produktu
MĚNIČ VOLT POLSKO IPS 2600 24V
Klíčové vlastnosti
- Model: IPS 2600N 24V
- Okamžitý výkon: 2600 W
- Trvalý výkon: 1300 W
- Napětí baterie: 24V
- Tvar vlny: modifikovaná sinusoida
Účel
Elektronický měnič napětí IPS N se používá k napájení elektrických zařízení vyžadujících střídavé napětí 230 V z baterií a automobilových instalací s napětím 12 V nebo 24 V DC. Měniče jsou ideální v místech, kde není možnost přímého připojení k elektrické síti.
Popis
Sériové měniče IPS N vytvářejí na výstupu tzv. modifikovanou sinusovku. Jedná se o obdélníkové střídavé napětí, jehož efektivní hodnota je shodná s efektivní hodnotou sinusového průběhu vyskytujícího se v napájecí síti. Použitím tohoto způsobu generování napětí je možné výrazně snížit cenu a zvýšit bezporuchovost celého zařízení.
Kabeláž pro napájení z baterie je součástí dodávky.
Technické specifikace
| Model | IPS 2600N 24V |
| Okamžitý výkon | 2600W |
| Nepřetržitý výkon | 1300W |
| Napětí baterie | 24V |
| Vstupní napětí | 21-31V |
| Výstupní napětí | 225-235V |
| Výstupní frekvence | 50 HZ (+- 2 Hz) |
| Ochrana proti přetížení | > 120 % IPS se automaticky vypne |
| Jmenovitý proud | 300 mA |
| Účinnost | 0.92 |
| Podpěťová ochrana | 21,4 V (+- 0,6 V) |
| Přípustná teplota | -10 - 40oC |
| Rozměry | 255*160*70 mm |
| Hmotnost | 1.8 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měniče napětí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.19 kg |
| EAN: | 5903293765579 |
| Průběh napětí: | Modifikovaný sinus |
| Funkce UPS: | Ne |
| Trvalý výkon: | 1300W |
| Pulsní výkon: | 2600W |
| Vstupní napětí: | 24V |
| Výstupní napětí: | 230V |
| Funkce usměrňovače: | Ne |
| Zásuvka USB: | Ano |
Měnič napětí Volt Polska IPS 1300/2600 12V/230V
Skladem
(2 ks)
1 635,45 Kč bez DPH
1 978,90 Kč
Volt Polska Power Sinus 3KW 24V 3000W/9000W
Skladem
(2 ks)
9 916,36 Kč bez DPH
11 998,80 Kč
SinusPro ULTRA PLUS 12000 48/230V solární střídač (6200/12000W) Wi-Fi + 120A MPPT (60-500V)
Vyprodáno
11 844,55 Kč bez DPH
14 331,90 Kč
Tip
Záložní zdroj Volt Polska SINUSPRO-800E 12V 500/800W
Skladem
(49 ks)
2 832,23 Kč bez DPH
3 427 Kč
Solární hybridní střídač Volt Polska Ultra Hybrid 3600W/5400W 2x MPPT (120-500V) Wi-Fi
Skladem
(2 ks)
18 801,82 Kč bez DPH
22 750,20 Kč
Tip
VOLT Polska SINUSPRO-1000E 12V 700/1000W
Skladem
(10 ks)
3 545,45 Kč bez DPH
4 290 Kč
Green Cell INV12 12V->230V 3000W/6000W modifikovaný sinus
Skladem
(3 ks)
3 006,40 Kč bez DPH
3 637,74 Kč
Měnič Volt Polska 5000 12V/230V 2500/5000W
Skladem
(2 ks)
5 676,36 Kč bez DPH
6 868,40 Kč
Green Cell INV08 12V->230V 1000W/2000W modifikovaný sinus
Skladem
(3 ks)
1 057,09 Kč bez DPH
1 279,08 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
