SWITCH TENDA TEG1005M
Kód: 61036
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (27 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
SWITCH TENDA TEG1005M
SWITCH TENDA TEG1005M
Přepínač - Tenda TEG1005M
Switch – Tenda TEG1005M
Klíčové vlastnosti - Tenda TEG1005M
  • Gigabitové přenosové rychlosti - Rychlost až 1 000 Mb/s zajišťuje bleskový přenos dat.
  • Kompaktní design - Je ideální do každé kanceláře nebo domácnosti.
  • Plug and Play - Snadná instalace bez potřeby dalšího softwaru.
  • Nízká spotřeba energie - Technologie úspory energie automaticky upravuje spotřebu.
  • 5 portů RJ45 - Zvyšuje konektivitu různých zařízení.
  • Stabilní připojení - Využívá technologii QoS pro optimalizaci šířky pásma.
  • Interoperabilita se zařízeními 10/100/1000 Mb/s - Větší flexibilita pro různá síťová nastavení.
  • Kovové pouzdro - Poskytuje trvanlivost a odolnost proti poškození.
  • Zabezpečení - Ochrana proti přepětí a rušení.
Najważniejsze cechy – Tenda TEG1005M
Technické specifikace
Modelka TEG1005M
Typ 5portový přepínač Gigabit Ethernet (vrstva 2)
Síťové normy IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab
Porty 5 × 10/100/1000 Mb/s RJ45 (Auto MDI/MDIX)
Přenosová média Kočka. 3 UTP (10M), Cat. 5 UTP (100M), Cat. 5e UTP (1G)
Kapacita 10 Gb/s
Rychlost přenosu 14 880 pps (10M), 148 800 pps (100M/1G)
Vyrovnávací paměť snímků Podpora Jumbo Frame (15K)
Tabulka adres MAC 2K
Napájení Vstup: 100-240 V AC 50/60 Hz, výstup: 5 V 0,6 A (externí napájecí zdroj)
Rozměry (D × Š × V) 100 mm × 64 mm × 23 mm
Indikátory LED 1 × napájení, 5 × propojení/činnost
Přepěťová ochrana 6 kV pro každý port
Spotřeba energie Max. 2,5 W (220 V)
Režim přenosu Ukládání a předávání
Funkce L2 IGMP Snooping v1/v2/v3
Bydlení Ocel (0,8 mm), odolná vůči vnějším podmínkám
Provozní teplota 0°C - 40°C (provoz), -40°C - 70°C (skladování)
Vlhkost 10-90 % (provoz), 5-90 % (skladování), bez kondenzace
Certifikáty CE, FCC, RoHS
Kompatibilita s operačním systémem Windows 7/8/XP (32/64bitů), Linux, macOS
Obsah balení Spínač, napájecí zdroj (5V 0,6A), instalační příručka