TENDA TEF1106P-4-63W
Kód: 24389
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno
Detailní popis produktu
SWITCH POE TENDA TEF1106P-4-63W
Najważniejsze cechy
Klíčové vlastnosti
  • 6x port RJ45 10/100 Mb/s s funkcí automatického zpoždění
  • 4x porty PoE IEEE 802.3af/at
  • 2x uplink porty
  • Výstupní výkon každého portu PoE: 30 W
  • Výstupní výkon spínače: 63 W
  • Kovové pouzdro
  • Přenos až do vzdálenosti 250 metrů
Duální uplink port, pohodlnější pro připojení routeru a NVR
TEF1106P-4-63W je neřízený PoE switch se 2 porty uplink, navržený společností Tenda. Je kompatibilní se standardy IEEE 802.3at/af a dokáže inteligentně identifikovat zařízení napájená PoE. Přepínač poskytuje maximální výkon PoE 63 W a 30 W na port. Přepínač TEF1106P-4-63W je vybaven režimem rozšíření a funkcí QoS a je ideální volbou pro malé a střední podniky, supermarkety a restaurace, které vyžadují video dohled.
Transmisja na odległość do 250 metrów w trybie rozszerzonym
Přenos na vzdálenost až 250 metrů v rozšířeném režimu
Vynikající ochrana před bleskem
QoS zajišťuje upřednostnění kritických videodat
Technické specifikace
Režim TEF1106P-4-63W
Normy a protokoly IEEE 802.3/3u/3x, IEEE 802.3af/at
VEDENÝ 6 * Indikátory LED Link/Ack1 * Indikátor LED napájení
Rozhraní 4 * porty RJ45 10/100 Mb/s Base-TX (data/napájení)2 * porty RJ45 10/100 Mb/s Base-TX (data)
Režim přenosu 10BASE-T: 14880pps/port100BASE-TX: 148800pps/port
Funkce 1 K tabulka adres MAC1,2 Gb/s šířka pásma na zadní desce
Výstupní výkon 51V 1,25A DC30W výstup na port PoE63W výstup celého zařízení
Rychlost 10/100 Mb/s při polovičním duplexu20/200 Mb/s při plném duplexu
Rozměry 100*100*26 mm