IP kamera DAHUA IPC-HDBW3849F-AS-IL-0280B
Kód: 69200Garance doručení
nepoškozeného zboží
Technicka podpora
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme. +420 721 767 966
Ověřený obchod
Více než 2000 zákazníků nás doporučuje na základě recenzí.
Vlastní sklady
Přes 1 500 000 produktů na našich skladech
Detailní popis produktu
IP kamera DAHUA IPC-HDBW3849F-AS-IL-0280B
Klíčové vlastnosti:
- 8 MP matice (1/2,7" CMOS) - velmi vysoká detailnost obrazu
- Záznam v rozlišení 4K (3840 × 2160) při 25/30 fps - plynulý a ostrý obraz
- Komprese H.265 - maximální úspora místa a šířky pásma
- Duální osvětlení (IR + bílé světlo) až do vzdálenosti 30 m - efektivní provoz ve dne i v noci
- Inteligentní analýza umělé inteligence: narušitel, překročení čáry, detekce obličejů a klasifikace osob a vozidel
- SMD 4.0 - Přesná eliminace falešných poplachů
- Pokročilé obrazové funkce: WDR 120 dB, 3D NR, HLC, BLC - dokonalá kvalita v náročných podmínkách
- Vestavěný mikrofon + audio a alarmový vstup/výstup - plná integrace systému
- Podpora karet microSD s kapacitou až 512 GB - místní nahrávání
- Flexibilní napájení: 12 V DC nebo PoE
- Krytí IP67 a IK10 - odolné proti povětrnostním vlivům a vandalismu
Technické specifikace:
| Parametr | Specifikace |
| Typ kamery | Kopule odolná proti vandalismu (Dome) |
| Technologie AI | WizSense, SMD 4.0, AI SSA, AcuPick |
| Analýza umělé inteligence | Narušitel, linka, potulování, detekce pobytu, detekce obličeje |
| SMD 4.0 | Pokročilé filtrování osob a vozidel |
| AcuPick | Inteligentní vyhledávání objektů |
| Detekce obličeje | Detekce obličeje + snímky |
| Chytré vyhledávání | Inteligentní vyhledávání událostí |
| Matrice | 1/2,7" CMOS |
| Rozlišení | 8 MPX (3840 × 2160) |
| Komprese videa | H.265, H.264 + Smart H.265+/H.264+ |
| Kódování umělé inteligence | Tak |
| Video streamy | 3 proudy |
| FPS | až 25/30 fps |
| Datový tok | 3 kb/s - 16384 kb/s |
| WDR | 120 dB |
| Snížení hluku | 3D NR |
| Denní/noční režim | Automatický / barevný / černobílý |
| Funkce obrázku | BLC, HLC, SSA, ROI, defog, LDC |
| Objektiv | 2.8 mm, F1,6 |
| Úhel pohledu | V: 108,4° / V: 60° / D: 127.1° |
| Rozsah infračerveného / bílého světla | do 30 m |
| Chytré duální světlo | IR + bílé světlo |
| Zvukové vstupy/výstupy | 1 vstup / 1 výstup |
| Vestavěný mikrofon | Tak |
| Alarmové vstupy/výstupy | 1 vstup / 1 výstup |
| Poplachové události | pohyb, sabotáž, vetřelec, linka, tvář, zvuk, napětí |
| Paměť | microSD až 512 GB |
| Záznam | SD / FTP / SFTP / NAS |
| Síť | RJ-45 (10/100), IPv4/IPv6 |
| Protokoly | HTTP, RTSP, FTP, SNMP, ONVIF, P2P atd. |
| Kompatibilita | ONVIF (profily S/G/T/M), CGI |
| Uživatelé | až 20 |
| Zabezpečení | HTTPS, 802.1x, šifrování, filtrování IP/MAC |
| Software | DMSS, DSS, Smart PSS, DoLynk Care |
| Napájení | 12 V DC / PoE (802.3af) |
| Spotřeba energie | obvykle 3,8-8,7 W, max. až 10,1 W |
| Bydlení | Kov |
| Odolnost | IP67, IK10 |
| Provozní teplota | -40 °C až +60 °C |
| Vlhkost | ≤95% |
| Rozměry | 64.8 mm × Ø111 mm |
| Hmotnost | 423 g |
| Montáž | strop / stěna |
| Certifikáty | CE |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| Typ bydlení: | Kopule |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 2.8 mm |
| Podpora paměťových karet: | Tak |
| Podpora WiFi: | Ne |
| Rozlišení fotoaparátu: | 8MPX (4K) |
| Úhel pohledu: | 108.4° |
| Vestavěný mikrofon: | Tak |
| Vestavěný objektiv: | Tak |
| Vestavěný reproduktor: | Ne |
| Zvuk: | Tak |
| Typ osvětlovače: | Duální světlo (IR + LED) |
| Barva pouzdra: | Bílá |
| Čtení registračních značek LPR / ANPR: | Ne |
| Optický zoom (PTZ): | nepoužije se |
| Rozsah iluminátorů: | 30 ~ 40 m |
| Termovizní zobrazování: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
