IP kamera Hikvision DS-2CD1763G2-LIZU(2,8-12mm)
Kód: 69526Detailní popis produktu
IP kamera Hikvision DS-2CD1763G2-LIZU(2,8-12mm)
Klíčové vlastnosti:
- Síťová kamera s proměnlivým ohniskem 6 MP a duálním osvětlením MD 2.0
- Vysoce kvalitní snímky s rozlišením 6 MP
- Detekce osob a vozidel
- Inteligentní hybridní osvětlení: pokročilá technologie s velkým dosahem
- Motorizovaný objektiv se zoomem 2,8 až 12 mm pro snadnou instalaci a sledování
- Slot pro kartu SD až do velikosti 512 GB
- Jasný obraz i za jasného světla díky technologii WDR 120 dB
- Vysoce výkonná kompresní technologie H.265+
- Vestavěný mikrofon poskytuje zvuk v reálném čase
- Odolnost proti vodě a prachu (IP67), odolnost proti vandalismu (IK08)
APLIKACE HIK-CONNECT
Mobilní aplikace Hik-Connect umožňuje vzdálenou správu výrobků. Hik-Connect také poskytuje režim přihlášení, ve kterém můžete spravovat svá zařízení bez registrace. Po instalaci aplikace do telefonu můžete k zařízením přistupovat přes Wi-Fi, 3G nebo 4G.G
Hik-Partner Pro - vzdálené ovládání IP kamer Hikvision
DíkyHik-Partner Pro, řízenísíťové kamery Hikvision se stává rychlým a pohodlným. Platforma umožňujevzdálené prohlížení, konfigurace a aktualizace kamer bez fyzického zásahu do instalace.
Mezi dostupné funkce patří:
- náhled stavu videa a hovoru,
- vzdálená změna obrazu, detekce a síťových parametrů,
- aktualizace firmwaru,
- analýza topologie a využití šířky pásma,
- oznámení o technických závadách a alarmech.
Hik-Partner Pro představuje komplexní nástroj pro instalátory a správce IP systémů, který jim umožňuje udržet vysokou kvalitu obrazu a stabilitu kamery na jakémkoli místě.
Technologie Hikvision Smart Hybrid Light s pokročilou analýzou
Kamery Hikvision s technologiíInteligentní hybridní světlo je nejmodernějším řešením pro noční dohled, které poskytujejasný obraz za všech světelných podmínek. Inteligentní řízení režimů umožňuje automatické přizpůsobení osvětlení okolnímu prostředí.
Kombinací režimubarevné,IR (infračervené záření) ahybridní, mohou kamery dynamicky přepínat v závislosti na přítomnosti objektu a úrovni osvětlení. V praxi to znamená, žeplný přehled, lepší kontrola a spolehlivost - v temných uličkách i na volném prostranství.
Pro instalatéra to znamená méně kompromisů a jednodušší výběr zařízení pro různé aplikace. Obraz zůstává vždy ostrý, detailní a použitelný pro analýzu, bez ohledu na denní dobu a podmínky.
Inteligentní hybridní světlo znamená také úsporu energie, lepší identifikaci objektů a vyšší spokojenost zákazníků - bez nutnosti ruční konfigurace.
H265+ HIKVISION
Nejnovější generace produktů využívá novou revoluční kompresní technologii H.265+ společnosti Hikvision, která přináší ohromující úspory ve využití šířky pásma i v nárocích na úložiště. H265+ výrazně zlepšuje efektivitu kódování, snižuje nároky na šířku pásma až o 75 % ve srovnání s H264 a zabírá polovinu místa pro stejné množství videa. Datový tok se snižuje při zachování vysoké kvality videa. H265+ znamená výraznou úsporu při ukládání záznamů.
Software iVMS
Software IVMS společnosti HIKVISION je osvědčené řešení pro správu dohledu, které poskytuje rozsáhlou konfiguraci provozu kamer a DVR a vzdálené prohlížení v systémech Windows, macOS a mobilních zařízeních se systémy Android, iOS a Windows Phone. Úložiště oficiálních nástrojů HikVision navíc obsahuje řadu nástrojů, které pomáhají při každodenní práci instalátorů, projektantů a prodejců monitorovacích systémů.
Rozměry
Volitelné příslušenství
Technické specifikace
| Modelka | DS-2CD1763G2-LIZU 2,8-12 mm |
| Obrazový snímač | 1/2,4" Progressive Scan CMOS |
| Maximální rozlišení | 3200 × 1800 |
| Min. osvětlení | Barevně: 0,005 Lux @ (F1,6, AGC ON),Černobíle: 0 Lux se zapnutým infračerveným světlem |
| Doba otevření závěrky | 1/3 s až 1/100 000 s |
| Den a noc | IR cut-off filtr |
| Nastavení polohy kamery | Otáčení: 0° až 355°, náklon: 0° až 70°, rotace: 0° až 355° |
| Objektiv | |
| Typ objektivu | Varifokální objektiv, motozoom, 2,8 až 12 mm |
| Ohnisková vzdálenost a zorné pole | 2,8-12 mm, horizontální zorné pole 106°-35,6°, vertikální zorné pole 55,9°-20°, diagonální zorné pole 127,4°-40,8° |
| Uchycení objektivu | Ø14 |
| Typ clony | Permanentní |
| Clona | F1.6 |
| DORI | D: 68 až 200 m, O: 27 až 79 m, R: 13,6 až 40 m, I: 6,8 až 20 m |
| Iluminátor | |
| Pomocné světlo | Infračervené světlo, bílé světlo |
| Rozsah světelného zdroje Booster | Do 30 m |
| Chytré doplňkové světlo | Tak |
| IR vlnová délka | 850 nm |
| Video | |
| Hlavní proud | |
| 50 Hz | 20 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| 60 Hz | 20 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Dílčí proud | |
| 50 Hz | 20 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| 60 Hz | 20 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Komprese videa | Hlavní proud: H.265+/H.265/H.264+/H.264, dílčí proudy H.265/H.264/MJPEG |
| Datový tok videa | 32 Kb/s až 16 Mb/s |
| Typ H.264 | Základní profil, Hlavní profil, Vysoký profil |
| Typ H.265 | Hlavní profil |
| Řízení datového toku | CBR/VBR |
| Škálovatelné kódování videa (SVC) | Kódování H.264 a H.265 |
| ROI | 1 pevná plocha pro hlavní proud |
| Zvuk | |
| Typ zvuku | Monofonní zvuk |
| Komprese zvuku | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Datový tok zvuku | 64 Kb/s (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kb/s (G.722.1)/16 Kb/s (G.726)/32 až 160 Kb/s (MP2L2)/16 až 64 Kb/s (AAC-LC) |
| Vzorkovací frekvence zvuku | 8 kHz/16 kHz |
| Filtrování hluku z okolí | Tak |
| Síť | |
| Protokoly | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP, UPnP |
| Současné živé sledování | Až 6 kanálů |
| API | Otevřené síťové video rozhraní (profil S, profil G, profil T), ISAPI, SDK |
| Uživatel/hostitel | Až 32 uživatelů, až 3 uživatelé: správce, operátor a uživatel |
| Zabezpečení | Ochrana heslem, komplexní heslo, vodoznak, základní a hash ověřování pro HTTP, WSSE a hash ověřování pro Open Network Video Interface, protokol bezpečnostního auditu, ověřování hostitele (adresa MAC) |
| Zákazník | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Webový prohlížeč | Pro živé zobrazení je vyžadován zásuvný modul: TJ. 10, TJ. 11, Místní služby: V případě potřeby je možné využít tyto služby: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Obrázek | |
| Nastavení obrázků | Koridorový režim, sytost, jas, kontrast, ostrost, zesílení, vyvážení bílé, nastavitelné prostřednictvím klientského softwaru nebo webového prohlížeče |
| Přepínač den/noc | Denní, noční, automatický, plán |
| WDR (široký dynamický rozsah) | 120 dB |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Vylepšená kvalita obrazu | BLC, HLC, 3D DNR |
| Ochrana osobních údajů | 4 programovatelné polygonální masky soukromí |
| Rozhraní | |
| Rozhraní Ethernet | 1 RJ-45 10M/100M, samoadaptivní ethernetový port |
| Slot pro paměťovou kartu | Vestavěný slot pro paměťovou kartu, podpora karet microSD/microSDHC/microSDXC až do velikosti 512 GB |
| Vestavěný mikrofon | Tak |
| Zvuk | -S: 1 vstup (line in), dvoužilová svorkovnice,, max. vstupní amplituda: vstupní impedance: 3,3 Vpp, vstupní impedance: 1,5 Vpp, vstupní impedance: 3,3 Vpp: 4.typ rozhraní: nerovnovážný, vstupní impedance: 7 KΩ Ω, typ rozhraní: nerovnovážný |
| Zvuk | -S: 1 vstup (line in), dvoužilová svorkovnice,, max. vstupní amplituda: vstupní impedance: 3,3 Vpp, vstupní impedance: 1,5 Vpp, vstupní impedance: 3,3 Vpp: 4.typ rozhraní: nerovnovážný, vstupní impedance: 7 KΩ Ω, typ rozhraní: nerovnovážný |
| Alarm -S | 1 vstup, 1 výstup (max. 12 VDC, 30 mA) |
| Obnovení | Tak |
| Události | |
| Základní události | Detekce pohybu (podpora alarmu spuštěného určitými typy cílů (člověk/vozidlo)), manipulace s obrazem, výjimka |
| Odkaz | Nahrávání na FTP/paměťovou kartu, upozornění dohledového centra, zasílání e-mailů, spouštění nahrávání, spouštění snímání, spouštění výstupu alarmu (-S), zvukové upozornění |
| Obecné | |
| Napájení | 12 VDC ± 25 %, 0,8 A, max. 9,6 W, koaxiální zástrčka Ø5,5 mm, ochrana proti přepólování, PoE: IEEE 802.3af, třída 3, max. 12 W |
| Materiál | Kov |
| Rozměry | Ø121,5 mm × 97,6 mm (Ø4,78 × 3,84")" |
| Rozměry balení | 150 mm × 150 mm × 141 mm (5,5" × 5,5" × 6,1") |
| Hmotnost | Přibližně 540 g (1,2 lb) |
| Hmotnost s obalem | Přibližně 740 g (1,7 lb) |
| Podmínky skladování | -30 °C až 60 °C (-22 °F až 140 °F). Vlhkost 95 % nebo méně (nekondenzující) |
| Provozní podmínky a podmínky uvedení do provozu | -30 °C až 60 °C (-22 °F až 140 °F). Vlhkost 95 % nebo méně (nekondenzující) |
| Jazyk | Polský |
| Obecné funkce | Heartbeat, anti-banding, zrcadlení, ochrana heslem, resetování hesla e-mailem |
| Schválení | |
| EMC | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, RCM: AS/NZS CISPR 32 2015, IC: ICES-003: vydání 7 |
| Zabezpečení | UL: UL 62368-1, CB: IEC 62368-1: 2014+A11, CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017, BIS: IS 13252 (část 1): 2010/IEC 60950-1: 2005 |
| Životní prostředí | CE-RoHS: 2011/65/EU, WEEE: 2012/19/EU, oblast působnosti: nařízení (ES) č. 1907/2006 |
| Ochrana | IP67: IEC 60529-2013,IK08: IEC 62262:2002 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 6942160427881 |
| Typ bydlení: | Kopule |
| Vestavěný infračervený přísvit: | Tak |
| Materiál pouzdra: | Kov |
| Objektiv: | Motozoom |
| Odolnost proti vandalismu: | Tak |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 2.8-12 mm (motozoom) |
| Podpora paměťových karet: | Ne |
| Podpora WiFi: | Ne |
| Rozlišení fotoaparátu: | 6MPX |
| Třída odolnosti: | IK08 |
| Třída úniku: | IP67 |
| Úhel pohledu: | 106° - 35.6° |
| Vestavěný mikrofon: | Tak |
| Vestavěný objektiv: | Tak |
| Vestavěný reproduktor: | Ne |
| Zvuk: | Tak |
| Typ osvětlovače: | Duální světlo (IR + LED) |
| Barva pouzdra: | Bílá |
| Čtení registračních značek LPR / ANPR: | Ne |
| Série: | Hodnota |
| Termovizní zobrazování: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
