IP kamera Hikvision DS-2CD1T67G3-LIU(2,8 mm)
Kód: 69550Detailní popis produktu
IP kamera Hikvision DS-2CD1T67G3-LIU(2,8 mm)
Účel
- 6 MP síťová rohová kamera ColorVu 3.0 (pevný objektiv)
- HikAI-ISP - pokročilé zpracování obrazu pro účinnou redukci šumu
- Mimořádně jasný barevný obraz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu díky technologii ColorVu 3.0
- Detekce pohybu 3.0 - zvýšená přesnost klasifikace osob a vozidel
- Inteligentní hybridní světlo - integrace IR přísvitu a bílého světla, 3 režimy osvětlení
- Odolnost proti vodě a prachu (IP67)
APLIKACE HIK-CONNECT
Mobilní aplikace Hik-Connect umožňuje vzdálenou správu výrobků. Hik-Connect také poskytuje režim přihlášení, ve kterém můžete spravovat svá zařízení bez registrace. Po instalaci aplikace do telefonu můžete k zařízením přistupovat přes Wi-Fi, 3G nebo 4G.G
Hik-Partner Pro - vzdálené ovládání IP kamer Hikvision
DíkyHik-Partner Pro, řízenísíťové kamery Hikvision se stává rychlým a pohodlným. Platforma umožňujevzdálené prohlížení, konfigurace a aktualizace kamer bez fyzického zásahu do instalace.
Mezi dostupné funkce patří:
- náhled stavu videa a hovoru,
- vzdálená změna obrazu, detekce a síťových parametrů,
- aktualizace firmwaru,
- analýza topologie a využití šířky pásma,
- oznámení o technických závadách a alarmech.
Hik-Partner Pro představuje komplexní nástroj pro instalátory a správce IP systémů, který jim umožňuje udržet vysokou kvalitu obrazu a stabilitu kamery na jakémkoli místě.
Řada kamer Hikvision Value - ColorVu 3.0, detekce pohybu 3.0 a inteligentní hybridní světlo
Fotoaparáty v sériiHikvision Value nabízejí pokročilé monitorovací funkce založené na technologiíchColorVu 3.0,Detekce pohybu 3.0 aInteligentní hybridní světlo, který poskytuje plnobarevný a čistý obraz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a vysoce výkonnou detekci událostí.
DíkyColorVu 3.0 fotoaparát zachycuje přirozené barvy a detaily i při extrémně slabém osvětlení, což umožňuje lepší identifikaci osob a objektů. FunkceDetekce pohybu 3.0 inteligentně analyzuje pohyb a rozlišuje mezi osobami a vozidly, čímž snižuje počet falešných poplachů a zvyšuje efektivitu dohledu.
SoučasněInteligentní hybridní světlo automaticky přepíná mezi režimy infračerveného a bílého světla, čímž zajišťuje optimální noční vidění a reakci přizpůsobenou situaci.
Hlavní výhody
- Plnobarevný obraz po celý den (ColorVu 3.0)
- Inteligentní detekce osob a vozidel (detekce pohybu 3.0)
- Automatické osvětlení IR / bílým světlem (inteligentní hybridní světlo)
- Vyšší přesnost monitorování a méně falešných poplachů
Aktivní odstrašení v kamerách Hikvision - k čemu slouží?
Moderní aktivní odstrašující kamery Hikvision jsou víc než jen pasivní záznam obrazu - představují aktivní ochranu, kterákombinuje inteligentní detekci narušení s okamžitou světelně-akustickou odezvou, což účinně odrazuje narušitele od vstupu do sledovaného prostoru.
Díky tomu je zabezpečení proaktivnější: systém nejen zaregistruje událost, ale okamžitě zareaguje poplachem a světelným signálem, čímž se zvyšuje šance, že nežádoucí osobu odradí dříve, než dojde ke krádeži, vandalismu nebo vloupání.
Hikvision Active deterrent: bílý stroboskop + siréna
Vybrané hodnotné modely kamer Hikvision s funkcí aktivního odstrašení - ideální tam, kde je potřeba účinná ochrana za rozumnou cenu. Ve chvíli, kdy je detekována osoba nebo vozidlo, zařízení aktivuje funkciblikající bílé stroboskopické světlo asiréna.
Kromě toho mnoho modelů v této skupině podporujeobousměrný zvuk (mikrofon + reproduktor), který umožňuje reagovat v reálném čase - např. upozornit na narušitele nebo upoutat pozornost.
Je vhodným řešením pro malé podniky, sklady, obchody nebo sídliště, kde je důležitá odstrašující účinnost bez velkých nákladů.
Hikvision Active deterrent - aplikace pro soukromé domy/nemovitosti
Stejně dobře fungují kamery s aktivním odstrašením i při ochraně domácího majetku:
- může zloděje odradit již při pokusu o vniknutí do objektu,
- zvukový alarm + blikající světlo je pro narušitele signálem, že je objekt monitorován, což výrazně zvyšuje úroveň odstrašení,
- detekce člověka/vozidla zabraňuje falešným poplachům (např. zvíře, písmena ve větru),
- díky oznámení přes chytrý telefon může majitel okamžitě zkontrolovat, co se děje, i když není doma,
- možnost obousměrné zvukové komunikace (mikrofon + reproduktor) umožňuje reagovat nebo varovat narušitele.
Je ideální pro domy, zahrady, příjezdové cesty, garáže, malé objekty - tam, kde je prioritou rychlá reakce a odstrašení.
Hikvision Detekce pohybu 3.0
TechnologieDetekce pohybu 3.0 od společnosti Hikvision díky vylepšeným algoritmům umělé inteligence snižuje typické falešné poplachy až o80%, přesně rozpoznat skutečný pohyb ve scéně.
Výhody:
- Přesné rozlišování osob a vozidel
- Snížení počtu falešných poplachů až o ~80 %
- Stabilní provoz v různých podmínkách prostředí
- Vyšší účinnost a rychlost reakce monitorovacího systému
H265+ HIKVISION
Nejnovější generace produktů využívá novou revoluční kompresní technologii H.265+ společnosti Hikvision, která přináší ohromující úspory ve využití šířky pásma i v nárocích na úložiště. H265+ výrazně zlepšuje efektivitu kódování, snižuje nároky na šířku pásma až o 75 % ve srovnání s H264 a zabírá polovinu místa pro stejné množství videa. Datový tok se snižuje při zachování vysoké kvality videa. H265+ znamená výraznou úsporu při ukládání záznamů.
Software iVMS
Software IVMS společnosti HIKVISION je osvědčené řešení pro správu dohledu, které poskytuje rozsáhlou konfiguraci provozu kamer a DVR a vzdálené prohlížení v systémech Windows, macOS a mobilních zařízeních se systémy Android, iOS a Windows Phone. Úložiště oficiálních nástrojů HikVision navíc obsahuje řadu nástrojů, které pomáhají při každodenní práci instalátorů, projektantů a prodejců monitorovacích systémů.
Rozměry
Volitelné příslušenství a příklad instalačního schématu
Technické specifikace
| Modelka | DS-2CD1T67G3-LIU(2.8mm) |
| Obrazový snímač | 1/2,4" Progressive Scan CMOS |
| Maximální rozlišení | 3200 × 1800 |
| Min. osvětlení | Barva: 0,0005 Lux @ (F1,0, AGC ON), 0 Lux s osvětlením |
| Doba otevření závěrky | 1 s až 1/100 000 s |
| Den a noc | IR cut-off filtr |
| Nastavení úhlu | Otáčení: 0° až 360°, naklápění: 0° až 180°, otáčení: 0° až 360° |
| Objektiv | |
| Typ objektivu | Objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností, 2,8 mm |
| Ohnisková vzdálenost a zorné pole | |
| 2.8 mm | horizontální zorné pole 109°, vertikální zorné pole 60°, diagonální zorné pole 130° |
| Uchycení objektivu | M12 |
| Typ clony | Permanentní |
| Clona | F1.0 |
| Hloubka ostrosti | |
| 2.8 mm | 1.9 m až ∞ |
| DORI | |
| 2.8 mm | D: 68 m, O: 27 m, R: 13 m, I: 6 m |
| Iluminátor | |
| Typ posilovače světla | IR, bílé světlo |
| Rozsah světelného zdroje Booster | Do 50 m |
| Chytré doplňkové světlo | Tak |
| IR vlnová délka | 850 nm |
| Video | |
| Hlavní proud | |
| 50 Hz | 20 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| 60 Hz | 20 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Pomocný proud | |
| 50 Hz | 20 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| 60 Hz | 20 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Komprese videa | Hlavní proud: H.265+/H.265/H.264+/H.264, sekundární proud: H.265/H.264/MJPEG |
| Datový tok videa | 32 Kb/s až 16 Mb/s |
| Typ H.264 | Základní profil, hlavní profil, vysoký profil |
| Typ H.265 | Hlavní profil |
| Řízení datového toku | CBR, VBR |
| Škálovatelné kódování videa (SVC) | Kódování H.264 a H.265 |
| Oblast zájmu (ROI) | 1 pevná oblast pro hlavní a pomocný proud |
| Zvuk | |
| Typ zvuku | Monofonní zvuk |
| Komprese zvuku | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC/MP3 |
| Datový tok zvuku | 64 Kb/s (G.711)/16 Kb/s (G.722.1)/16 Kb/s (G.726)/32 až 160 Kb/s (MP2L2)/16 až 64 Kb/s (AAC-LC) |
| Vzorkovací frekvence zvuku | 8 kHz/16 kHz |
| Filtrování hluku z okolí | Tak |
| Síť | |
| Protokoly | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IPv4, IPv6, IGMP, UDP, QoS, FTP, SMTP, UPnP |
| Současné živé sledování | Až 6 kanálů |
| API | ONVIF (profil S, profil G, profil T), ISAPI, SDK |
| Uživatel/hostitel | Až 32 uživatelů; 3 uživatelské úrovně: správce, operátor, uživatel |
| Zabezpečení | Ochrana heslem, komplexní heslo, vodoznak, základní a zkrácené ověřování pro HTTP, WSSE a zkrácené ověřování pro ONVIF, protokol bezpečnostního auditu, ověřování hostitele (adresa MAC) |
| Zákazník | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Webový prohlížeč | Vyžaduje se zásuvný modul Live View: IE 10, IE 11; Místní služby: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Obrázek | |
| Nastavení obrázků | Režim otáčení, sytost, jas, kontrast, ostrost, zesílení, vyvážení bílé, nastavení přes software nebo prohlížeč |
| Přepínač den/noc | Denní, noční, automatický, plán |
| WDR | 120 dB |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Vylepšená kvalita obrazu | BLC, HLC, 3D DNR |
| Ochrana osobních údajů | 4 programovatelné masky |
| Rozhraní | |
| Rozhraní Ethernet | 1 RJ45 10/100 M, samoadaptivní port |
| Paměť | ne |
| Vestavěný mikrofon | Tak |
| Reproduktory | ne |
| Tlačítko Reset | ne |
| Události | |
| Základní události | Detekce pohybu (člověk/vozidlo), manipulace, výjimka |
| Odkazy | FTP, paměťová karta, nahrávání, upozornění, e-mail, snímek |
| Obecné | |
| Napájení | 12 VDC ± 25 %, PoE IEEE 802.3af |
| Materiál | Přední strana: kov, kryt: plast, rukojeť: kov |
| Rozměry | 81 mm × 83,7 mm × 211 mm |
| Rozměry balení | 260 mm × 125 mm × 125 mm |
| Hmotnost | přibližně. 440 g - 520 g (podle verze) |
| Hmotnost s obalem | přibližně. 580 g - 650 g |
| Pracovní podmínky | -30 °C až 60 °C, vlhkost do 95 % |
| Jazyk | Angličtina, ukrajinština |
| Obecné funkce | Heartbeat, zrcadlo, resetování hesla e-mailem, ochrana hesla, ochrana proti zneužití |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 6936422183639 |
| Typ bydlení: | Trubka |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 2.8 mm |
| Podpora paměťových karet: | Ne |
| Podpora WiFi: | Ne |
| Rozlišení fotoaparátu: | 6MPX |
| Úhel pohledu: | 109° |
| Vestavěný mikrofon: | Tak |
| Vestavěný objektiv: | Tak |
| Vestavěný reproduktor: | Ne |
| Zvuk: | Tak |
| Typ osvětlovače: | Duální světlo (IR + LED) |
| Barva pouzdra: | Bílá |
| Čtení registračních značek LPR / ANPR: | Ne |
| Optický zoom (PTZ): | nepoužije se |
| Rozsah iluminátorů: | 30 ~ 40 m |
| Termovizní zobrazování: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
