IP kamera Hikvision DS-2CD3B26G2T-IZHSY(8-32mm)(H)
Kód: 64211Detailní popis produktu
IP kamera Hikvision DS-2CD3B26G2T-IZHSY(8-32mm)(H)
Účel
- Fotoaparát trubicová kamera DarkFighter 2MP
- Podpora platformy Hikvision Embedded Open Platform (HEOP) a možnost instalace aplikací třetích stran
- Podporuje výpočetní výkon 1,5 Tops, 60 MB systémové paměti, 400 MB chytré paměti RAM a 2 GB paměti eMMC pro sdílení zdrojů
- Vysoce kvalitní snímky v rozlišení 2 MP
- Vynikající výkon při slabém osvětlení díky technologii DarkFighter
- Klasifikace osob a vozidel na základě technologie hlubokého učení
- Vysoce výkonná kompresní technologie H.265+
- Jasný obraz v silném podsvícení díky technologii WDR 140 dB
- Motorizovaný objektiv se zoomem pro snadnou instalaci
- Vestavěný alarm a zvukové rozhraní
- Odolnost proti vodě a prachu (IP67) a vandalismu (IK10)
- -T: Antikorozní ochrana: NEMA 4X NEMA 250-2014
APLIKACE HIK-CONNECT
Mobilní aplikace Hik-Connect umožňuje vzdálenou správu výrobků. Hik-Connect také poskytuje režim přihlášení, ve kterém můžete spravovat svá zařízení bez registrace. Po instalaci aplikace do telefonu můžete k zařízením přistupovat přes Wi-Fi, 3G nebo 4G.G
Hik-Partner Pro - vzdálené ovládání IP kamer Hikvision
DíkyHik-Partner Pro, řízenísíťové kamery Hikvision se stává rychlým a pohodlným. Platforma umožňujevzdálené prohlížení, konfigurace a aktualizace kamer bez fyzického zásahu do instalace.
Mezi dostupné funkce patří:
- náhled stavu videa a hovoru,
- vzdálená změna obrazu, detekce a síťových parametrů,
- aktualizace firmwaru,
- analýza topologie a využití šířky pásma,
- oznámení o technických závadách a alarmech.
Hik-Partner Pro představuje komplexní nástroj pro instalátory a správce IP systémů, který jim umožňuje udržet vysokou kvalitu obrazu a stabilitu kamery na jakémkoli místě.
Hikvision DarkFighter - sledování, které se nebojí tmy
DarkFighter je technologie nočního snímání od společnosti Hikvision, která umožňuje zaznamenávat barevný a ostrý obraz i při minimálním osvětlení (přibližně 0,0003 luxu), aniž by bylo nutné další osvětlení.
Ideální pro použití tam, kdediskrétnost neboomezené osvětlení- jako jsou parkoviště, sklady, parky nebo průmyslové oblasti. Tato technologie prodlužuje provozní dobu bez dodatečného osvětlení, které se automaticky aktivuje pouze v případě potřeby.
DarkFighter je elegantní kombinací jasu, ostrosti a diskrétnosti - ideální pro profesionální noční sledování.
Technologie Hikvision DarkFighter - sledování, které vidí ve tmě
DarkFighter je pokročilá technologie společnosti pro zpracování obrazuHikvisionnavržený pro efektivní monitorování za velmi slabého osvětlení. Kamery řady DarkFighter zaznamenávajíbarevný a jasný obraz i v nocibez nutnosti intenzivního vnějšího osvětlení.
- Vysoká citlivost - detekce obrazu při minimálních úrovních osvětlení (i pod 0,005 luxu),
- Světelný objektiv (např. F1,0/F1,2) - umožňuje větší tok světla ke snímači,
- Velký obrazový snímač (např. 1/1,8") - více detailů a méně šumu,
- Pokročilé algoritmy redukce šumu a WDR - lepší kontrast a detaily v obtížných podmínkách.
DarkFighter je osvědčeným řešením pro náročné videosystémy, kde je rozhodující kvalita nočního obrazu.
H265+ HIKVISION
Nejnovější generace produktů využívá novou revoluční kompresní technologii H.265+ společnosti Hikvision, která přináší ohromující úspory ve využití šířky pásma i v nárocích na úložiště. H265+ výrazně zlepšuje efektivitu kódování, snižuje nároky na šířku pásma až o 75 % ve srovnání s H264 a zabírá polovinu místa pro stejné množství videa. Datový tok se snižuje při zachování vysoké kvality videa. H265+ znamená výraznou úsporu při ukládání záznamů.
Software iVMS
Software IVMS společnosti HIKVISION je osvědčené řešení pro správu dohledu, které poskytuje rozsáhlou konfiguraci provozu kamer a DVR a vzdálené prohlížení v systémech Windows, macOS a mobilních zařízeních se systémy Android, iOS a Windows Phone. Úložiště oficiálních nástrojů HikVision navíc obsahuje řadu nástrojů, které pomáhají při každodenní práci instalátorů, projektantů a prodejců monitorovacích systémů.
Zahrnuto
Rozměry
Volitelné příslušenství
Technické specifikace
| Modelka | DS-2CD3B26G2T-IZHSY(8-32mm)(H) |
| Obrazový snímač | 1/1,8" CMOS s progresivním snímáním |
| Maximální rozlišení | 1920 × 1080 |
| Minimální osvětlení | Barva: 0,0014 luxů (F1.4, zapnutá AGC); C/B: 0 luxů s IR |
| Denní/noční režim | IR cut-off filtr |
| Čas závěrky | 1/3 s až 1/100 000 s |
| Nastavení polohy | Otáčení: 0°-355°; náklon: 0°-90°; rotace: 0°-360° |
| Objektiv | |
| Typ objektivu | Varifokální, motozoom |
| Ohnisková vzdálenost | 8-32 mm |
| Clona | 8-32 mm: F1.7 |
| Uchycení objektivu | Integrovaný |
| Zaměření | Automatické / poloautomatické / manuální |
| Typ clony | P-iris |
| Hloubka ostrosti | 8-32 mm: 7,5 m-∞ |
| Úhel pohledu (8-32 mm) | Horizontální: 42,5°-15,2°; vertikální: 23,4°-8,7°; diagonální: 49,7°-17,3° |
| DORI | |
| DORI (8-32 mm) | D: d: 150,3-400 m; O: 59,7-158,7 m; R: 30,1-80 m; I: 15-40 m |
| Iluminátor | |
| IR vlnová délka | 850 nm |
| IR rozsah | do 80 m |
| Inteligentní osvětlení | Tak |
| HEOP / AI | |
| Paměť | Flash: 60 MB; RAM: 400 MB; eMMC: 2 GB |
| Zpracovatelský výkon | 1,5 TOPS |
| Platforma HEOP | HEOP 2.0, OpenDev SDK |
| Rámce umělé inteligence | Caffe, PyTorch, TensorFlow, PaddlePaddle, ONNX |
| Programovací jazyky | C, C++ |
| Video | |
| Hlavní proud | 50 Hz: hz: 25 snímků/s; 60 Hz: 30 snímků za sekundu (1920×1080, 1280×720) |
| Dílčí proud | 50 Hz: hz: 25 snímků/s; 60 Hz: 30 snímků za sekundu (640×480, 640×360) |
| Třetí proud | 10 fps (různá rozlišení) |
| Čtvrtý proud | 10 fps (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Komprese videa | H.265 / H.264 / H.265+ / H.264+ / MJPEG |
| Přenosová rychlost videa | 32 kb/s - 8 Mb/s |
| Řízení datového toku | CBR / VBR |
| ROI | 5 stálých regionů |
| e-PTZ | Podporované stránky |
| Zvuk | |
| Komprese zvuku | G.711, G.722.1, G.726, MP2L2, PCM, MP3, AAC-LC |
| Typ zvuku | Mono |
| Frekvence vzorkování | 8 / 16 / 32 / 44,1 / 48 kHz |
| Snížení hluku | Tak |
| Síť | |
| Protokoly | IPv4/IPv6, HTTP(S), TCP/IP, UDP, RTSP, RTP, SNMP, QoS, 802.1X, SSL/TLS a další |
| Současné zobrazení | Až 6 kanálů |
| API | ONVIF (S/G/T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Uživatelé | Až 32 |
| Síťová paměť | US (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Software | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Obrázek | |
| WDR | 140 dB |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Vylepšení obrazu | BLC, HLC, 3D DNR, odmlžování |
| Masky pro ochranu soukromí | 4 programovatelné masky |
| Režimy obrazu | Režim koridoru, nastavení parametrů |
| Rozhraní | |
| Ethernet | 1 × RJ45 10/100 Mb/s |
| Zvuk | 1 × vstup, 1 × výstup |
| Alarmy | 3 vstupy, 3 výstupy |
| RS-485 | Tak |
| Slot pro paměťovou kartu | microSD / microSDHC / microSDXC až 512 GB |
| Obnovení | Tak |
| Události a umělá inteligence | |
| Základní události | Detekce pohybu, manipulace, výjimky |
| Inteligentní události | Překročení hranice, vetřelec, zavazadlo, odstranění předmětu, zvukové anomálie |
| Funkce AI | Snímání obličeje, počítání osob, ochrana perimetru |
| Obecné | |
| Napájení | 12 V DC / 24 V AC / PoE 802.3at |
| Spotřeba energie | Max. 17 W (PoE) |
| Materiál pouzdra | Slitina hliníku |
| Rozměry | Ø105 × 340,7 mm |
| Hromadné | Přibližně 1,45 kg |
| Ohřívač | Tak |
| Pracovní podmínky | -40 °C až +60 °C, vlhkost ≤ 95 % |
| Certifikace a ochrana | |
| Stupeň ochrany | IP67, IK10 |
| Odolnost proti korozi | NEMA 4X |
| Kompatibilita | CE, FCC, UL, CB, RoHS, WEEE, REACH |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 6931847177379 |
| Typ bydlení: | Trubka |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 8-32 mm (motozoom) |
| Podpora paměťových karet: | Tak |
| Podpora WiFi: | Ne |
| Rozlišení fotoaparátu: | 2MPX (FULLHD) |
| Úhel pohledu: | 42.5° - 15.1° |
| Vestavěný objektiv: | Tak |
| Zvuk: | Ne |
| Typ osvětlovače: | Infračervené (IR) LED diody |
| Barva pouzdra: | Bílá |
| Čtení registračních značek LPR / ANPR: | Ne |
| Optický zoom (PTZ): | nepoužije se |
| Rozsah iluminátorů: | 50 ~ 80 m |
| Termovizní zobrazování: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
