IP rekordér Hikvision DS-7604NI-Q1(E)(STD)/PL
Kód: 67641Detailní popis produktu
IP rekordér Hikvision DS-7604NI-Q1(E)(STD)/PL

Klíčové vlastnosti
- 1U 4K NVR řady Q
- Až 4 vstupní kanály IP kamer
- Podporuje video formáty H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264
- Dekódovací schopnosti: až 2 kanály @ 8 MP / 4 kanály @ 4 MP / 8 kanálů @ 1080p
- Maximální vstupní šířka pásma: až 40 Mb/s

Aplikace HIK-CONNECT
Mobilní aplikace Hik-Connect vám umožňuje vzdáleně spravovat vaše produkty. Hik-Connect také nabízí režim přihlášení, který vám umožňuje spravovat vaše zařízení bez registrace. Po instalaci aplikace do telefonu můžete ke svým zařízením přistupovat přes Wi-Fi, 3G nebo 4G.



H265+ HIKVISION
Tyto produkty nejnovější generace využívají revoluční novou kompresní technologii H.265+ od společnosti Hikvision, která přináší ohromující úspory jak ve využití šířky pásma, tak v požadavcích na úložiště. H.265+ výrazně zlepšuje efektivitu kódování, snižuje požadavky na šířku pásma až o 75 % ve srovnání s H.264 a spotřebovává polovinu úložného prostoru pro stejné množství videa. Bitrate je snížen při zachování vysoké kvality videa. H.265+ se promítá do značných úspor úložiště.
Software iVMS
Software IVMS od společnosti HIKVISION je osvědčené řešení pro správu monitorování, které nabízí rozsáhlé možnosti konfigurace kamer a rekordérů a také vzdálené sledování na systémech Windows, MacOS a mobilních zařízeních se systémy Android, iOS a Windows Phone. Oficiální repozitář nástrojů HikVision navíc obsahuje řadu utilit, které podporují každodenní práci instalačních techniků, projektantů a dodavatelů dohledových systémů.

Rozměry

Technické specifikace
| Model | DS-7604NI-Q1(E)(STD)/PL |
| Detekce pohybu 2.0 | Ano |
| Analýza člověka/vozidla | 1 kanál |
| IP video vstup | 4 kanály |
| Vstupní šířka pásma | 40 Mb/s |
| Výstupní šířka pásma | 80 Mb/s |
| HDMI výstup | 1 kanál, 4K (4096 × 2160)/30 Hz, 4K (3840 × 2160)/30 Hz, 2K (2560 × 1440)/30 Hz, 1920 × 1080p/60 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz |
| VGA výstup | 1 kanál, 1920 × 1080p/60 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz |
| Režim video výstupu | Současný výstup HDMI/VGA |
| Zvukový výstup | 1 kanál, RCA (lineární, 1 kΩ) |
| Obousměrný zvuk | 1 kanál, RCA (2,0 Vp-p, 1 kΩ) |
| Typ streamu | Video, video a audio |
| Komprese zvuku | G.711ulaw / G.711alaw / G.722 / G.726 |
| Dekódovací formát | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Rozlišení záznamu | 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080p / UXGA / 720p / VGA / 4CIF / DCIF / 2CIF / CIF / QCIF |
| Dekódovací kapacita (AI a 4K vypnuto) | 8 kanálů @ 1080p (30 snímků za sekundu) |
| Dekódovací kapacita (AI/4K zapnuto) | 6 kanálů @ 1080p (30 snímků za sekundu) |
| Synchronní přehrávání | 4 kanály |
| Vzdálená připojení | 32 |
| Síťové protokoly | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS |
| Síťové rozhraní | 1 × RJ-45 10/100/100 Mbps (automatické vyjednávání) |
| Rozhraní SATA | 1 × SATA |
| Maximální kapacita disku | Až 8 TB na disk |
| USB rozhraní | 2 × USB 2.0 |
| Vstup/výstup alarmu | Žádné (volitelné 4/1) |
| Napájení | 12 V stejnosměrného proudu nebo ≤ 18 W |
| Spotřeba energie | ≤ 10 W (bez aktivovaného PoE) |
| Provozní teplota | -10 °C až +55 °C |
| Provozní vlhkost | 10 % až 90 % |
| Rozměry (Š × H × V) | 263 × 223 × 48 mm |
| Váhy | ≤ 1,5 kg |
| Certifikáty | CE 55032 / 55035 / 61000-3-2 / 61000-3-3 / 50130-4 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP záznamníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 6936422184421 |
| Počet podporovaných jednotek: | 1 |
| Konektor HDMI: | Tak |
| Maximální datový tok: | 40 Mb/s 80 Mb/s |
| Maximální podporovaná kapacita pevného disku: | 8 |
| Maximální podporované rozlišení: | 8 Mpx |
| Počet podporovaných kamer: | 4 |
| Onvif: | Tak |
| Série: | Pro |
| Včetně pohonu: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
