HIKVISION DS-K1201AMF ČTEČKA KARET A OTISKŮ PRSTŮ
Kód: 35933
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
hikvision terminal kontroli dostpu dsk1201aef 99a706759baeb
Vyprodáno
Detailní popis produktu
Čtečka karet a otisků prstů HIKVISION DS-K1201AMF
Czytnik kart i linii papilarnych HIKVISION DS-K1201AMF
HIKVISION DS-K1201AMF čtečka karet a otisků prstů - popis
Hikvision DS-K1201AMF  je čtečka otisků prstů a karet Mifare (13,56 MHz) a klíčenek, která je určena pro použití s externími ovladači (doporučujeme řadu Hikvision DS-K2600T). Zařízení podporuje více režimů ověřování (karta, otisk prstu a karta + otisk prstu).
Czytnik kart i linii papilarnych HIKVISION DS-K1201AMF - właściwości
HIKVISION DS-K1201AMF čtečka karet a otisků prstů - funkce
  • Vestavěná čtečka karet Mifare (frekvence: 13,56 MHz)
  • Vestavěný optický modul otisků prstů CMOS
  • Podpora alarmu proti neoprávněné manipulaci
  • Vestavěný bzučák pro identifikaci stavu čtení
  • Hlídací pes monitorující provozní stav čtečky
HIKVISION DS-K1201AMF čtečka karet a otisků prstů - specifikace
  • Napájení: 12VDC
  • Stupeň krytí: IP65
  • Pracovní frekvence: 13,56 MHz
  • Podporované protokoly: RS-485
  • Rozsah čtení: 30 až 100 mm
  • Paměť pro 5 000 otisků prstů
  • Alarm proti neoprávněné manipulaci
  • Provozní teplota: -40°C až 70°C
  • Provozní vlhkost: 10 až 90 %