HIKVISION DS-PDD12-EG2 PIR+MW DETEKTOR POHYBU
Kód: 30162
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno
Detailní popis produktu
CZUJKA RUCHU PIR HIKVISION DS-PDD12-EG2
HIKVISION DS-PDD12-EG2 PIR DETEKTOR POHYBU
Účel
Vyhrazené rukojeti :
  • Stropní držák DS-PDB-IN-Ceilingbracket
  • Nástěnný držák DS-PDB-IN-Wallbracket
  • DS-PDB-IN-Universalbracket
Technické specifikace
Použití:Interní
Typ senzoru:Pasivní infračervené (PIR) a mikrovlnné (MW) záření
Doporučená instalační výška:1.8 ... 2.4m
Rozsah:MW senzor: 12 m,
Senzor PIR: 12 m
Úhel detekce:85.9°
Nastavení citlivosti:Automatický / nastavitelný jumperem
Výstup alarmu:NC, EOL/NC, 2EOL/NC
Tamper výstup:Ano
Signalizace LED:Oranžová - MW senzor
Modrá - indikace alarmu
Zelená - PIR senzor
Mikrovlnné frekvenční pásmo:24.15GHz ... 24.25GHz
Odolnost vůči zvířatům:10 kg (v zóně do 10 m)
Funkce proti maskování:Ne
Digitální kompenzace teploty:Ano
Stupeň ochrany (stupeň):Stupeň 2
Třída životního prostředí:II
Zjistitelná rychlost pohybu:0.3 ... 2.0m/s
Vybrané funkce:EN 50131-2-4:2008, EN50131-1:2006+A1:2009, EN50131-1:2006+A2:2017
Plně digitální řízení založené na mikroprocesorové technologii
SEC (Smart Environmental Control) - pokročilé digitální zpracování signálu a 3D optika
Odolnost vůči změnám podmínek prostředí
Technologie filtrování elektrického rušení (IFT)
Detekce neoprávněné manipulace - otevření krytu
Napájení:9 ... 16V DC / 17mA @ 12V (max.)
Provozní teplota:-10°C ... 55°C
Barva:Bílá
Hmotnost:0.1 kg
Rozměry:104 x 66 x 46 mm