IP kamera BCS LINE BCS-L-TIP68VCR6L6-Ai1
Kód: 72329Garance doručení
nepoškozeného zboží
Technicka podpora
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme. +420 721 767 966
Ověřený obchod
Více než 2000 zákazníků nás doporučuje na základě recenzí.
Vlastní sklady
Přes 1 500 000 produktů na našich skladech
Detailní popis produktu
IP kamera BCS LINE BCS-L-TIP68VCR6L6-Ai1
- 8Mpx IP dome kamera
- 1/1,8" snímač PS CMOS
- Technologie NightColor
- Technologie AcuPick
- Aktivní odstrašující technologie ADC
- Objektiv Motozoom 2,7 ~ 12 mm
- WDR120dB
- IR 60m WhiteLight 60m
- Alarm 1/1, zvuk 1/1, mikrofon, reproduktor
- Krytí IP67
- Vestavěné inteligentní funkce
Technické specifikace
| Název zařízení | BCS-L-TIP68VCR6L6-Ai1 |
| Produktová řada | BCS LINE |
| Typ kamery | Trubice (Bullet) s funkcí NightColor |
| Rozlišení | 8 Mpx (3840×2160) |
| Snímač | progresivní snímání 1/1,8'' CMOS |
| Paměť | RAM: 1GB / ROM: 256MB |
| Objektiv | Motozoom 2,7 ~ 12 mm (optický zoom 4×, digitální zoom 16×) |
| Jas objektivu | F1,2 (ostření: automatické/ruční, clona: automatická) |
| Úhel pohledu | H: 112°~48°, V: 58°~27°, D: 137°~55° |
| Citlivost | 0.0006Lux (barva, F1.2), 0Lux (zapnuté IR) |
| Pokrytí DORI | Detekce: 87,6 ~ 186,6 m / Identifikace: 8,8 ~ 18,7 m |
| Video - Streamy | 3 streamy (hlavní: 8Mpx až 25/30 snímků za sekundu) |
| Komprese videa | Kódování H.265+ / H.265 / H.264+ / MJPEG / Ai |
| Funkce obrázku | WDR (120 dB), BLC, HLC, 3D DNR, RoI, EIS (stabilizace), Defog, Zrcadlo |
| Iluminátor | Hybrid: IR LED (60 m) + WhiteLight (60 m) |
| Zvuk | Vestavěný mikrofon a reproduktor, 1 audio vstup / 1 audio výstup |
| Poplach | 1 vstup / 1 výstup alarmu, aktivní odstrašení (optické/akustické) |
| Funkce AI | SMD 4.0, ochrana perimetru (osoba/vozidlo), detekce obličeje a atributy |
| Speciální funkce | AcuPick (inteligentní vyhledávání), NightColor (barevný obraz v noci) |
| Úložiště | microSD až 512 GB, FTP, SFTP, NAS |
| Síť | RJ-45 10/100/1000 Mb/s, ONVIF (S/G/T/M), P2P |
| Napájení | 12V DC / PoE (802.3at), duální záložní napájení (redundance) |
| Spotřeba energie | Max. 18,3 W |
| Bydlení a odolnost | IP67, kov + plast, provozní teplota -40°C až +60°C |
| Rozměry a hmotnost | 288.4 × 94,4 × 84,7 mm, 1 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Určeno pro živé vysílání: | Tak |
| IVS (inteligentní analýza obrazu): | Tak |
| Detekce pohybu: | Tak |
| Materiál pouzdra: | Kov |
| Objektiv: | Motozoom |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 2.7-12 mm (motozoom) |
| Onvif: | Tak |
| Podpora paměťových karet: | Tak |
| Podpora WiFi: | Ne |
| Rozlišení fotoaparátu: | 8MPX (4K) |
| Spotřeba energie: | 10 |
| Třída odolnosti: | IK10 |
| Třída úniku: | IP67 |
| Úhel pohledu: | 112°~48° |
| Vyvážení bílé: | Tak |
| Zóny ochrany soukromí: | Tak |
| Zvuk: | Tak |
| Barva pouzdra: | Bílá |
| Čtení registračních značek LPR / ANPR: | Ne |
| Provozní teplota: | -30°C~+60°C |
| Termovizní zobrazování: | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
