IP kamera BCS POINT BCS-P-PTIP1x8FWR2-Ai1
Kód: 72352Detailní popis produktu
IP kamera BCS POINT BCS-P-PTIP1x8FWR2-Ai1
- 8Mpx panoramatická IP kamera
- 1/2,7" snímač PS CMOS
- Soulad s NDAA
- Pevný objektiv 1,68 mm
- Úhel pohledu H: 180° V: 100°
- WDR120dB
- IR 20m
- Mikrofon
- Krytí IP67
- Vestavěné inteligentní funkce
Technické specifikace
| Parametr / kategorie | Technické detaily |
| Název zařízení | BCS-P-PTIP1x8FWR2-Ai1 |
| Produktová řada | BCS POINT |
| Speciální funkce | Dodržování zákona NDAA (National Defense Authorization Act) |
| Typ kamery | Panoramatický |
| Rozlišení / procesor | 8 Mpx (4K) / 1/2,7'' CMOS (progresivní snímání) |
| Pixely | 3840(V) × 2160(V) |
| Objektiv / ohnisková vzdálenost | Pevný / 1,68 mm (clona F2,0) |
| Úhel pohledu | V: 180° V: 100° D: 180° |
| Pokrytí DORI | Detekce: 38 m / Pozorování: 15 m / Rozpoznávání: 8 m / Identifikace: 4 m |
| Citlivost | 0.01Lux (F2,0, AGC), 0Lux (černobíle, IR) |
| Dynamika a obraz | WDR (120 dB), BLC, HLC, 2D/3D DNR, RoI, digitální odmlžování, zrcadlo/sklopení |
| Video streamy | 3 streamy (hlavní: 3840×2160 @30fps) |
| Komprese videa | H.265 / H.265+ / H.264 / MJPEG |
| Den/noc | Mechanický ICR filtr, IR LED přísvit do 20 m |
| Zvuk | Vestavěný mikrofon, komprese G.711A / G.711U |
| Úložiště | Slot pro microSD až 512 GB, NAS (NFS) |
| Síť a protokoly | RJ-45 10/100Mbps, ONVIF (S/G/T), IPv4/v6, RTSP, SNMP, P2P, QoS |
| Zabezpečení | HTTPS, TLS 1.2, WSSE, ověřování Digest, protokoly operací |
| Napájení | 12V DC / PoE (802.3af); spotřeba energie max. 5,5 W |
| Konstrukce a těsnost | Kovové pouzdro, bílé, IP67, ochrana 4kV |
| Pracovní podmínky | -30°C až +60°C |
| Rozměry a hmotnost | 198 × 71 × 71 mm / 0,42 kg |
| Ai: Obecné funkce | Vestavěné algoritmy pro rozpoznávání a analýzu obrazu |
| Ai: Ochrana obvodu | Vniknutí do oblasti, překročení hranice |
| Ai: Rozpoznávání | Klasifikace: člověk (snížení počtu falešných poplachů) |
Onvif 2.4
Onvif (Open Network Video Interface Forum) je organizace sdružující výrobce CCTV, která se zaměřuje na standardizaci společného protokolu pro tato zařízení. Tato skupina byla založena s cílem sjednotit protokol, tj. způsob, jakým spolu komunikují zařízení různých dodavatelů. V současné době celá organizace zahrnuje přibližně 450 společností a institucí z celého světa. Samotný standard Onvif od svého zavedení procházel postupnými fázemi vývoje a potýkal se s různými nečekanými problémy. Stávalo se, že dvě různá zařízení s implementovaným protokolem nefungovala nebo byla jejich funkčnost omezená. Dnes je standard nabízen ve verzi 2.0 a vyšší a v naprosté většině případů umožňuje bezproblémovou integraci jakéhokoli zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Kvalita obrazu: | 8 Mpx / 4K |
| IVS (inteligentní analýza obrazu): | Tak |
| Síťové rozhraní: | RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Aktuální spotřeba: | 11 |
| Citlivost snímače: | 0.003Lux(F1.4,AGC) 0Lux(černobíle,IR) |
| Detekce pohybu: | Tak |
| Objektiv: | Permanentní |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 1.68 mm |
| Onvif: | Tak |
| Podpora paměťových karet: | Tak |
| Podpora WiFi: | Ne |
| Rozlišení: | 3840X2160 |
| Spotřeba energie: | 11 |
| Třída úniku: | IP67 |
| Typ snímače: | CMOS |
| Úhel pohledu: | 180° |
| Vyvážení bílé: | Tak |
| Zvuk: | Tak |
| Barva pouzdra: | Bílá |
| Čtení registračních značek LPR / ANPR: | Ne |
| Komprese zvuku: | G.711A/G.711U |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
