IP kamera Dahua TPC-BF1241-LB3F4-DW-S8-V1
Kód: 73602Garance doručení
nepoškozeného zboží
Technicka podpora
Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme. +420 721 767 966
Ověřený obchod
Více než 2000 zákazníků nás doporučuje na základě recenzí.
Vlastní sklady
Přes 1 500 000 produktů na našich skladech
Detailní popis produktu
IP kamera Dahua TPC-BF1241-LB3F4-DW-S8-V1
Klíčové vlastnosti:
- Pokročilý tepelný detektor VOx (nechlazený) - přesná detekce teploty
- 4 MP kamera (CMOS) pro vysokou kvalitu videa
- Měření teploty od -20 °C do +150 °C
- Funkce umělé inteligence: detekce teploty, překročení čáry, vetřelce, rozpoznání osob a vozidel
- Flexibilní napájení: 12-24 V DC a PoE (802.3af)
- Infračervený dosah až 30 m - efektivní noční provoz
- Krytí IP67 - odolné proti prachu a vodě, pro použití v náročných podmínkách
Technické specifikace:
| Parametr | Specifikace |
| Typ zařízení | Hybridní termokamera (termovizní + vizuální) |
| Tepelný detektor | VOx (oxid vanadičitý), nechlazený |
| Tepelné rozlišení | 256 × 192 px |
| Citlivost (NETD) | ≤ 25 mK |
| Spektrální rozsah | 8-14 μm |
| Ohnisková vzdálenost (tepelná) | 3,5mm |
| Zorné pole (tepelné) | V: 50,6° / V: 37,8° |
| Digitální zoom | 16× |
| Barevné palety | 18 režimů |
| Měření teploty | -20 °C až +150 °C |
| Přesnost měření | ±8 °C / ±8% |
| Režimy měření | Bod, čára, oblast (až 21 pravidel) |
| Detekční rozsah (tepelný) | Muž: 146 m / Vozidlo: 447 m |
| Rozsah rozpoznávání | Člověk: 36 m / vozidlo: 112 m |
| Rozsah identifikace | Člověk: 18 m / vozidlo: 56 m |
| Viditelná kamera | 4 MP, CMOS 1/1,8" |
| Maximální rozlišení (viditelné) | 2688 × 1520 |
| Ohnisková vzdálenost (viditelná) | 4 mm |
| Zorné pole (viditelné) | V: 88° / V: 49,9° |
| Citlivost na světlo | 0.05 luxů (barevně), 0,005 luxů (černobíle), 0 luxů s infračerveným zářením |
| WDR | 120 dB |
| Snížení hluku | 2D NR / 3D NR |
| Komprese videa | H.265, H.264 |
| Komprese zvuku | G.711a, G.711u, PCM, AAC |
| Rozlišení toků | Tepelný až 1280×960 / viditelný až 2688×1520 |
| Počet snímků | až 25 fps (PAL) / 30 fps (NTSC) |
| IR / osvětlení | IR + bílé světlo do 30 m |
| Funkce AI | Detekce teploty, vetřelec, překročení čáry, klasifikace člověk/vozidlo |
| Další umělá inteligence | detekce kouře, kouření, spojení |
| Rozsah detekce teploty | do 45 m (objekt 0,2 × 0,2 m) |
| Ochrana obvodu | Ano (IVS) |
| Alarmové vstupy/výstupy | 2 vstupy / 2 výstupy |
| Zvuk | 1 vstup / 1 výstup |
| RS-485 | Tak |
| A | 1 × RJ-45 (10/100) |
| Protokoly | HTTP, RTSP, FTP, SMTP, ONVIF, SNMP atd. |
| Kompatibilita | ONVIF, CGI, Dahua SDK |
| Paměť | MicroSD až 256 GB |
| Záznam | FTP / SD karta |
| Uživatelé | až 20 uživatelů |
| Zabezpečení | HTTPS, 802.1x, ověřování |
| Napájení | 12-24 V DC / PoE (802.3af) |
| Spotřeba energie | obvykle <5,3 W / max. <12 W |
| Bydlení | IP67 |
| Přepěťová odolnost | 6 kV |
| Provozní teplota | -40 °C až +65 °C |
| Vlhkost | ≤ 95% |
| Rozměry | 233 × 97,6 × 99,8 mm |
| Čistá/hrubá hmotnost | ≤1,1 kg / ≤1,4 kg |
| Montáž | stěna / sloup / strop (volitelné držáky) |
| Certifikáty | CE |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uzavretý televízny okruh Kamery Termokamery |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| Typ bydlení: | Trubka |
| Objektiv: | Termovizní zobrazování |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 4 mm |
| Podpora paměťových karet: | Tak |
| Podpora WiFi: | Ne |
| Rozlišení fotoaparátu: | 4MPX (2K) |
| Úhel pohledu: | 88° |
| Vestavěný mikrofon: | Tak |
| Vestavěný objektiv: | Tak |
| Vestavěný reproduktor: | Ne |
| Zvuk: | Tak |
| Typ osvětlovače: | Duální světlo (IR + LED) |
| Barva pouzdra: | Bílá |
| Čtení registračních značek LPR / ANPR: | Ne |
| Optický zoom (PTZ): | nepoužije se |
| Rozsah iluminátorů: | 30 ~ 40 m |
| Termovizní zobrazování: | Tak |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
