IP kamera Hikvision DS-2CD1327G2H-LIUF/SL 2,8 mm CS
Kód: 55593Detailní popis produktu
IP kamera Hikvision DS-2CD1327G2H-LIUF/SL 2,8 mm CS
Klíčové vlastnosti
- Pevná síťová kamera ColorVu 2 MP s inteligentním hybridním osvětlením
- Vysoce kvalitní snímky v rozlišení 2 MP
- Barevný obraz 24/7
- Pomoc při odhalování osob a vozidel
- Chytré hybridní světlo: pokročilá technologie s velkým dosahem
- Poskytuje zabezpečení v reálném čase díky vestavěnému obousměrnému zvukovému a stroboskopickému alarmu
- Vysoce výkonná kompresní technologie H.265+
- Podpora vestavěného úložiště až do velikosti 512 GB (slot pro kartu SD)
- Odolnost proti vodě a prachu (IP67)
APLIKACE HIK-CONNECT
Mobilní aplikace Hik-Connect umožňuje vzdálenou správu výrobků. Hik-Connect také poskytuje režim přihlášení, ve kterém můžete spravovat svá zařízení bez registrace. Po instalaci aplikace do telefonu můžete k zařízením přistupovat přes Wi-Fi, 3G nebo 4G.G
Hik-Partner Pro - vzdálené ovládání IP kamer Hikvision
DíkyHik-Partner Pro, řízenísíťové kamery Hikvision se stává rychlým a pohodlným. Platforma umožňujevzdálené prohlížení, konfigurace a aktualizace kamer bez fyzického zásahu do instalace.
Mezi dostupné funkce patří:
- náhled stavu videa a hovoru,
- vzdálená změna obrazu, detekce a síťových parametrů,
- aktualizace firmwaru,
- analýza topologie a využití šířky pásma,
- oznámení o technických závadách a alarmech.
Hik-Partner Pro představuje komplexní nástroj pro instalátory a správce IP systémů, který jim umožňuje udržet vysokou kvalitu obrazu a stabilitu kamery na jakémkoli místě.
Aktivní odstrašení v kamerách Hikvision - k čemu slouží?
Moderní aktivní odstrašující kamery Hikvision jsou víc než jen pasivní záznam obrazu - představují aktivní ochranu, kterákombinuje inteligentní detekci narušení s okamžitou světelně-akustickou odezvou, což účinně odrazuje narušitele od vstupu do sledovaného prostoru.
Díky tomu je zabezpečení proaktivnější: systém nejen zaregistruje událost, ale okamžitě zareaguje poplachem a světelným signálem, čímž se zvyšuje šance, že nežádoucí osobu odradí dříve, než dojde ke krádeži, vandalismu nebo vloupání.
Hikvision Active deterrent - aplikace pro soukromé domy/nemovitosti
Stejně dobře fungují kamery s aktivním odstrašením i při ochraně domácího majetku:
- může zloděje odradit již při pokusu o vniknutí do objektu,
- zvukový alarm + blikající světlo je pro narušitele signálem, že je objekt monitorován, což výrazně zvyšuje úroveň odstrašení,
- detekce člověka/vozidla zabraňuje falešným poplachům (např. zvíře, písmena ve větru),
- díky oznámení přes chytrý telefon může majitel okamžitě zkontrolovat, co se děje, i když není doma,
- možnost obousměrné zvukové komunikace (mikrofon + reproduktor) umožňuje reagovat nebo varovat narušitele.
Je ideální pro domy, zahrady, příjezdové cesty, garáže, malé objekty - tam, kde je prioritou rychlá reakce a odstrašení.
Technologie ColorVu Hikvision
Z hlediska bezpečnosti a zabezpečení je důležitý každý detail, zejména za zhoršených světelných podmínek.
TechnologieColorVu od společnosti Hikvision je průlomové řešení, které umožňuje nepřetržité snímání plnobarevného obrazu. Díky výjimečné citlivosti na světlo a použití pokročilého osvětlení nabízejí kamery ColorVu jasný, barevný obraz i v noci - se stejnými detaily jako za denního světla.
Systém ColorVu je použitelný pro širokou škálu scénářů sledování - od soukromých nemovitostí, podniků a veřejných zařízení až po náročnější prostředí. Tato technologie podporuje celou řadu produktů a řešení, která řeší rostoucí potřeby uživatelů v oblasti viditelnosti, rozpoznávání a spolehlivosti.
H265+ HIKVISION
Nejnovější generace produktů využívá novou revoluční kompresní technologii H.265+ společnosti Hikvision, která přináší ohromující úspory ve využití šířky pásma i v nárocích na úložiště. H265+ výrazně zlepšuje efektivitu kódování, snižuje nároky na šířku pásma až o 75 % ve srovnání s H264 a zabírá polovinu místa pro stejné množství videa. Datový tok se snižuje při zachování vysoké kvality videa. H265+ znamená výraznou úsporu při ukládání záznamů.
Software iVMS
Software IVMS společnosti HIKVISION je osvědčené řešení pro správu dohledu, které poskytuje rozsáhlou konfiguraci provozu kamer a DVR a vzdálené prohlížení v systémech Windows, macOS a mobilních zařízeních se systémy Android, iOS a Windows Phone. Úložiště oficiálních nástrojů HikVision navíc obsahuje řadu nástrojů, které pomáhají při každodenní práci instalátorů, projektantů a prodejců monitorovacích systémů.
Rozměry
Technické specifikace
| Modelka | DS-2CD1327G2H-LIUF/SL 2,8 mm |
| Obrazový snímač | 1/2,8" Progressive Scan CMOS |
| Maximální rozlišení | 1920 × 1080 |
| Min. osvětlení | Barva: 0,001 luxů při (F1,0, AGC ON), 0 luxů s osvětlením |
| Doba otevření závěrky | 1/3 s až 1/100 000 s |
| Den a noc | IR cut-off filtr |
| Nastavení polohy kamery | Otáčení: 0° až 360°, náklon: 0° až 75°, rotace: 0° až 360° |
| Objektiv | |
| Typ objektivu | Objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností, 2,8 mm |
| Ohnisková vzdálenost a zorné pole | 2,8 mm, horizontální zorné pole 106°, vertikální zorné pole 56°, diagonální zorné pole 129° |
| Uchycení objektivu | M12 |
| Typ clony | Permanentní |
| Clona | F1.0 |
| DORI | 2,8 mm, D: 44 m, O: 17 m, R: 8 m, I: 4 m |
| Iluminátor | |
| Pomocné světlo | Infračervené světlo, bílé světlo |
| Rozsah světelného zdroje Booster | Do 30 m |
| Chytré doplňkové světlo | Tak |
| IR vlnová délka | 850 nm |
| Video | |
| Hlavní proud | 50 Hz: 25 snímků za sekundu (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Hlavní proud | 60 Hz: 30 snímků za sekundu (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Dílčí proud | 50 Hz: 25 snímků za sekundu (640 × 480, 640 × 360) |
| Dílčí proud | 60 Hz: 30 snímků za sekundu (640 × 480, 640 × 360) |
| Komprese videa | Hlavní proud: H.265+/H.265/H.264+/H.264, |
| Komprese videa | Dílčí proudy H.265/H.264/MJPEG |
| Datový tok videa | 32 Kb/s až 8 Mb/s |
| Typ H.264 | Základní profil, Hlavní profil, Vysoký profil |
| Typ H.265 | Hlavní profil |
| Řízení datového toku | CBR/VBR |
| ROI | 1 pevná plocha pro hlavní proud |
| Zvuk | |
| Typ zvuku | Monofonní zvuk |
| Komprese zvuku | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Datový tok zvuku | 64 Kb/s (G.711)/16 Kb/s (G.722.1)/16 Kb/s (G.726)/32 až 160 Kb/s (MP2L2)/16 až 64 Kb/s (AAC-LC) |
| Vzorkovací frekvence zvuku | 8 kHz/16 kHz |
| Filtrování hluku z okolí | Tak |
| Síť | |
| Protokoly | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IPv4, IPv6, IGMP, UDP, QoS, FTP, SMTP, UPnP |
| Současné živé sledování | Až 6 kanálů |
| API | ONVIF (profil S, profil G, profil T), ISAPI, SDK |
| Uživatel/hostitel | Až 32 uživatelů |
| Uživatel/hostitel | Až 3 uživatelé: správce, operátor a uživatel |
| Zabezpečení | Ochrana heslem, komplexní heslo, vodoznak, základní a hash ověřování pro HTTP, WSSE a hash ověřování pro Open Network Video Interface, protokol bezpečnostního auditu, ověřování hostitele (adresa MAC) |
| Zákazník | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Webový prohlížeč | Pro živé zobrazení je vyžadován zásuvný modul: TJ. 10, TJ. 11, |
| Webový prohlížeč | Místní služby: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Obrázek | |
| Nastavení obrázků | Koridorový režim, sytost, jas, kontrast, ostrost, zesílení, vyvážení bílé, nastavitelné prostřednictvím klientského softwaru nebo webového prohlížeče |
| Přepínač den/noc | Denní, noční, automatický, plán |
| WDR (široký dynamický rozsah) | Digitální WDR |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Vylepšená kvalita obrazu | BLC, HLC, 3D DNR |
| Ochrana osobních údajů | 4 programovatelné polygonální masky soukromí |
| Rozhraní | |
| Rozhraní Ethernet | 1 RJ-45 10M/100M, samoadaptivní ethernetový port |
| Slot pro paměťovou kartu | Vestavěný slot pro paměťovou kartu, podpora karet microSD/microSDHC/microSDXC až do velikosti 512 GB |
| Vestavěný mikrofon | Ano, 1 vestavěný mikrofon |
| Vestavěný reproduktor | 1 vestavěný reproduktor, |
| Vestavěný reproduktor | Max. příkon 2 W, max. hladina akustického tlaku: 10 cm: 101 dB. |
| Obnovení | Tak |
| Události | |
| Základní události | Detekce pohybu (podpora spuštění alarmu podle konkrétních typů cílů (osoby a vozidla)), alarm proti neoprávněné manipulaci s videem, výjimka |
| Odkaz | Nahrávání na paměťovou kartu, nahrávání na FTP, spuštění nahrávání, upozornění dohledového centra, odeslání e-mailu, spuštění snímání |
| Obecné | |
| Napájení | 12 VDC ± 25 %, 0,50 A, max. 6,0 W, koaxiální zástrčka Ø5,5 mm, ochrana proti přepólování, |
| Napájení | PoE: IEEE 802.3af, třída 3, max. 7,2 W |
| Materiál | Kov a plast |
| Rozměry | Ø110 mm × 93 mm (Ø4,33" × 3,66") |
| Rozměry balení | 150 mm × 150 mm × 141 mm (5,91" × 5,91" × 5,55") |
| Hmotnost | Přibližně 400 g (0,9 lb) |
| Hmotnost s obalem | Přibližně 646 g (1,4 lb) |
| Podmínky skladování | -30 °C až 60 °C (-22 °F až 140 °F). Vlhkost 95 % nebo méně (nekondenzující) |
| Provozní podmínky a podmínky uvedení do provozu | -30 °C až 60 °C (-22 °F až 140 °F). Vlhkost 95 % nebo méně (nekondenzující) |
| Jazyk | Polský |
| Obecné funkce | Heartbeat, zrcadlení, flash log, resetování hesla e-mailem, ochrana heslem, ochrana proti páskování |
| Blikající světlo | /SL model: Bílé světlo |
| Schválení | |
| EMC | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021 |
| Zabezpečení | CB: IEC 62368-1: 2014+A11, |
| Zabezpečení | CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017, |
| Zabezpečení | BIS: IS 13252 (část 1): 2010/IEC 60950-1: 2005 |
| Životní prostředí | CE-RoHS: 2011/65/EU, |
| Životní prostředí | OEEZ: 2012/19/EU, |
| Životní prostředí | Oblast působnosti: nařízení (ES) č. 1907/2006 |
| Ochrana | IP67: IEC 60529-2013 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.64 kg |
| EAN: | 6936422114565 |
| Aktuální spotřeba: | 7 |
| Citlivost snímače: | Barva: 0,001 luxů při (F1,0, AGC ON), 0 luxů s osvětlením |
| Detekce pohybu: | Tak |
| Materiál pouzdra: | Kov+plast |
| Objektiv: | Permanentní |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 2.8 mm |
| Podpora paměťových karet: | Tak |
| Rozlišení: | 1920x1080 |
| Rozlišení fotoaparátu: | 2MPX (FULLHD) |
| Spotřeba energie: | 7 |
| Třída úniku: | IP67 |
| Typ snímače: | CMOS |
| Úhel pohledu: | 106° |
| Vyvážení bílé: | Tak |
| Zóny ochrany soukromí: | Tak |
| Zvuk: | Tak |
| Barva pouzdra: | Bílá |
| Čtení registračních značek LPR / ANPR: | Ne |
| Provozní teplota: | -30 °C až 60 °C |
| Série: | Hodnota |
| Termovizní zobrazování: | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
