IP kamera Hikvision DS-2CD2743G2-LIZS2U 2,8-12 mm CS
Kód: 63370Detailní popis produktu
IP kamera Hikvision DS-2CD2743G2-LIZS2U 2,8-12 mm CS
Klíčové vlastnosti
- 4 MP síťová kamera Acusense Smart Hybrid Light s proměnlivým ohniskem a motozoomem
- Vysoce kvalitní snímky v rozlišení 4 MP
- Acusense: Klasifikace poplachů způsobených lidmi a vozidly na základě technologie hlubokého učení
- Inteligentní hybridní osvětlení: Integrované infračervené a bílé světlo, 3 další režimy osvětlení
- Vestavěný duální mikrofon pro vysokou kvalitu zvuku v reálném čase
- Jasný obraz v silném podsvícení díky technologii WDR s hodnotou 120 dB
- Vysoce výkonná kompresní technologie H.265+
- Motorizovaný objektiv se zoomem pro snadnou instalaci a sledování
- Odolnost proti vodě a prachu (IP67) a vandalismu (IK10)
APLIKACE HIK-CONNECT
Mobilní aplikace Hik-Connect umožňuje vzdálenou správu výrobků. Hik-Connect také poskytuje režim přihlášení, ve kterém můžete spravovat svá zařízení bez registrace. Po instalaci aplikace do telefonu můžete k zařízením přistupovat přes Wi-Fi, 3G nebo 4G.G
Hik-Partner Pro - vzdálené ovládání IP kamer Hikvision
DíkyHik-Partner Pro, řízenísíťové kamery Hikvision se stává rychlým a pohodlným. Platforma umožňujevzdálené prohlížení, konfigurace a aktualizace kamer bez fyzického zásahu do instalace.
Mezi dostupné funkce patří:
- náhled stavu videa a hovoru,
- vzdálená změna obrazu, detekce a síťových parametrů,
- aktualizace firmwaru,
- analýza topologie a využití šířky pásma,
- oznámení o technických závadách a alarmech.
Hik-Partner Pro představuje komplexní nástroj pro instalátory a správce IP systémů, který jim umožňuje udržet vysokou kvalitu obrazu a stabilitu kamery na jakémkoli místě.
AcuSense Hikvision - inteligentní IP kamery s analýzou obrazu AI
IP kameryHikvision AcuSense jsou inteligentní monitorovací řešení založená naumělá inteligence (AI). Díky pokročilé analýze obrazu mohourozlišovat osoby a vozidla od jiných objektůcož výrazně snižuje počet falešných poplachů.
Hlavní výhody kamer AcuSense:
- přesná detekce osob a vozidel,
- eliminace falešných hlášení (zvířata, listí, počasí),
- rychlé vyhledávání záznamů podle události,
- schopnost odradit narušitele sirénou a světlem LED (vybrané modely),
- jednoduchá instalace a konfigurace.
Kamery Hikvision AcuSense je ideální volbou pro domácnosti, obchody, podniky a sklady, kde je třebaspolehlivá bezpečnost a úspora času.
Technologie Hikvision Smart Hybrid Light s pokročilou analýzou
Kamery Hikvision s technologiíInteligentní hybridní světlo je nejmodernějším řešením pro noční dohled, které poskytujejasný obraz za všech světelných podmínek. Inteligentní řízení režimů umožňuje automatické přizpůsobení osvětlení okolnímu prostředí.
Kombinací režimubarevné,IR (infračervené záření) ahybridní, mohou kamery dynamicky přepínat v závislosti na přítomnosti objektu a úrovni osvětlení. V praxi to znamená, žeplný přehled, lepší kontrola a spolehlivost - v temných uličkách i na volném prostranství.
Pro instalatéra to znamená méně kompromisů a jednodušší výběr zařízení pro různé aplikace. Obraz zůstává vždy ostrý, detailní a použitelný pro analýzu, bez ohledu na denní dobu a podmínky.
Inteligentní hybridní světlo znamená také úsporu energie, lepší identifikaci objektů a vyšší spokojenost zákazníků - bez nutnosti ruční konfigurace.
H265+ HIKVISION
Nejnovější generace produktů využívá novou revoluční kompresní technologii H.265+ společnosti Hikvision, která přináší ohromující úspory ve využití šířky pásma i v nárocích na úložiště. H265+ výrazně zlepšuje efektivitu kódování, snižuje nároky na šířku pásma až o 75 % ve srovnání s H264 a zabírá polovinu místa pro stejné množství videa. Datový tok se snižuje při zachování vysoké kvality videa. H265+ znamená výraznou úsporu při ukládání záznamů.
Software iVMS
Software IVMS společnosti HIKVISION je osvědčené řešení pro správu dohledu, které poskytuje rozsáhlou konfiguraci provozu kamer a DVR a vzdálené prohlížení v systémech Windows, macOS a mobilních zařízeních se systémy Android, iOS a Windows Phone. Úložiště oficiálních nástrojů HikVision navíc obsahuje řadu nástrojů, které pomáhají při každodenní práci instalátorů, projektantů a prodejců monitorovacích systémů.
Rozměry
Rozměry
Technické specifikace
| Modelka | DS-2CD2743G2-LIZS2U 2,8-12 mm |
| Obrazový snímač | 1/3" snímač CMOS s progresivním snímáním |
| Maximální rozlišení | 2688 × 1520 |
| Min. osvětlení | Barva: 0,005 luxů při (F1,6, AGC ON), 0 luxů s osvětlením |
| Doba otevření závěrky | 1/3 s až 1/100 000 s |
| Den a noc | IR cut-off filtr |
| Nastavení polohy kamery | Otáčení: 0° až 355°, Naklápění: 0° až 75°, Otáčení: 0° až 355° |
| Objektiv | |
| Typ objektivu | Varifokální objektiv, motozoom, 2,8 až 12 mm |
| Ohnisková vzdálenost a zorné pole | 2,8-12 mm, horizontální zorné pole 102,4°-31,2°, vertikální zorné pole 54,7°-17,6°, diagonální zorné pole 122,1°-35,8° |
| Uchycení objektivu | Ø14 |
| Typ clony | Permanentní |
| Clona | F1.6 |
| DORI | 2,8 až 12 mm: D: d: 64 m až 198 m, O: 25,4 m až 78,6 m, R: 12,8 m až 39,6 m, I: 6,4 m až 19,8 m. |
| Iluminátor | |
| Rozsah světelného zdroje Booster | Do 40 m |
| Pomocné světlo | Infračervené světlo, bílé světlo |
| Chytré doplňkové světlo | Tak |
| IR vlnová délka | 850 nm |
| Video | |
| Hlavní proud | 50 Hz: 25 snímků za sekundu (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Hlavní proud | 60 Hz: (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Dílčí proud | 50 Hz: 25 snímků za sekundu (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Dílčí proud | 60 Hz: (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Třetí proud | 50 Hz: 10 snímků za sekundu (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Třetí proud | 60 Hz: (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Třetí proud | *V některých nastaveních je podporován třetí proud. |
| Komprese videa | Hlavní proud: H.265/H.264/H.264+/H.265+, |
| Komprese videa | Dílčí proud H.265/H.264/MJPEG, |
| Komprese videa | Třetí stream H.265/H.264, |
| Komprese videa | *V některých nastaveních je podporován třetí proud. |
| Datový tok videa | 32 Kb/s až 8 Mb/s |
| Typ H.264 | Základní profil, Hlavní profil, Vysoký profil |
| Typ H.265 | Hlavní profil |
| Škálovatelné kódování videa (SVC) | Kódování H.264 a H.265 |
| Řízení datového toku | CBR/VBR |
| ROI | 1 pevná oblast pro hlavní a vedlejší proud |
| Ořezávání cíle | Tak |
| Zvuk | |
| Komprese zvuku | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Datový tok zvuku | 64 Kb/s (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kb/s (G.722.1)/16 Kb/s (G.726)/32 až 160 Kb/s (MP2L2)/8 až 320 Kb/s (MP3)/16 až 64 Kb/s (AAC-LC) |
| Vzorkovací frekvence zvuku | 8 kHz/16 kHz/32 kHz/48 kHz |
| Filtrování hluku z okolí | Tak |
| Síť | |
| Protokoly | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Současné živé sledování | Až 6 kanálů |
| API | ONVIF (profil S, profil G), ISAPI, SDK, ISUP |
| Uživatel/hostitel | Až 32 uživatelů |
| Uživatel/hostitel | Až 3 uživatelé: správce, operátor a uživatel |
| Zabezpečení | Ochrana heslem, komplexní heslo, šifrování HTTPS, filtr IP adres, protokol bezpečnostního auditu, základní a souhrnné ověřování pro HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2/1.3, WSSE a souhrnné ověřování pro Open Network Video Interface. |
| Zákazník | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Síťová paměť | NAS (NFS, SMB/CIFS), automatické doplňování sítě (ANR), |
| Síťová paměť | Spolu se špičkovou paměťovou kartou Hikvision je podporováno šifrování paměťové karty a detekce stavu. |
| Webový prohlížeč | Požadovaný modul plug-in pro živé zobrazení: IE 11, |
| Webový prohlížeč | Živý náhled bez pluginu: Chrome 80+, Firefox 80+, Edge 89+, Safari 13+, |
| Webový prohlížeč | Místní služby: Chrome 80+, Firefox 80+, Edge 89+, Safari 13+ |
| Obrázek | |
| Přepínání parametrů obrazu | Tak |
| Přepínač den/noc | Denní, noční, automatický, plán |
| Nastavení obrázků | Režim rotace |
| WDR (široký dynamický rozsah) | 120 dB |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Vylepšená kvalita obrazu | BLC, HLC, 3D DNR |
| Ochrana osobních údajů | 8 programovatelných polygonálních masek soukromí |
| Rozhraní | |
| Rozhraní Ethernet | 1 RJ-45 10M/100M, samoadaptivní ethernetový port |
| Zvuk | Vestavěný mikrofon: Duální mikrofonní pole |
| Zvuk | 1 vstup (linka), dvoužilová svorkovnice, max. vstupní amplituda: typ rozhraní: nerovnovážné, |
| Zvuk | 1 výstup (linkový výstup), dvoužilová svorkovnice, max. výstupní amplituda: 3,3 Vpp, výstupní impedance: 100 Ω, typ rozhraní: nerovnovážné |
| Slot pro paměťovou kartu | Vestavěný slot pro paměťovou kartu, podpora karet microSD/microSDHC/microSDXC až do velikosti 512 GB |
| Poplach | 1 vstup, 1 výstup (max. 24 VDC/24 VAC, 1 A) |
| Obnovení | Tak |
| Události | |
| Základní události | Detekce pohybu (podpora alarmu spuštěného určitými typy cílů (člověk/vozidlo)), manipulace s obrazem, výjimka |
| Odkaz | Nahrávání na FTP/NAS/paměťovou kartu, upozornění dohledového centra, odesílání e-mailů, spouštění výstupu alarmu, spouštění nahrávání, spouštění snímání |
| Hluboké učení | |
| Ochrana obvodu | Překročení hranice, nedovolené překročení |
| Ochrana obvodu | Podpora spuštění alarmu podle konkrétních typů cílů (člověk a vozidlo) |
| Obecné | |
| Napájení | 12 VDC ± 25 %, 0,88 A, max. 10,56 W, koaxiální zástrčka Ø5,5 mm, ochrana proti přepólování, |
| Napájení | PoE: IEEE 802.3af, třída 3, max. 12,5 W |
| Materiál | Kov |
| Rozměry | Ø121,5 mm × 97,6 mm (Ø4,78" × 3,84") |
| Rozměry balení | 150 mm × 150 mm × 141 mm (5,9" × 5,9" × 5,5") |
| Hmotnost | Přibližně 620 g (1,4 lb) |
| Hmotnost s obalem | Přibližně 880 g (1,9 lb) |
| Podmínky skladování | -30 °C až 60 °C (-22 °F až 140 °F). Vlhkost 95 % nebo méně (nekondenzující) |
| Provozní podmínky a podmínky uvedení do provozu | -30 °C až 60 °C (-22 °F až 140 °F). Vlhkost 95 % nebo méně (nekondenzující) |
| Jazyk | Polský |
| Obecné funkce | Heartbeat, zrcadlení, flash log, resetování hesla e-mailem, počítadlo pixelů, anti-banding |
| Schválení | |
| EMC | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, |
| EMC | RCM: AS/NZS CISPR 32 2015, |
| EMC | IC: ICES-003: vydání 7, |
| EMC | KC: KN32: 2015, KN 35: 2015 |
| Zabezpečení | CB: IEC 62368-1: 2014+A11, |
| Zabezpečení | CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017, |
| Zabezpečení | BIS: IS 13252 (část 1): 2010/IEC 60950-1: 2005, |
| Zabezpečení | LOA: IEC/EN 60950-1 |
| Životní prostředí | CE-RoHS: 2011/65/EU, |
| Životní prostředí | OEEZ: 2012/19/EU, |
| Životní prostředí | Oblast působnosti: nařízení (ES) č. 1907/2006 |
| Ochrana | IP67: IEC 60529-2013, IK10: IEC 62262:2002 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 6936422132019 |
| IVS (inteligentní analýza obrazu): | Tak |
| Aktuální spotřeba: | 12 |
| Citlivost snímače: | Barva: 0,005 luxů při (F1,6, AGC ON), 0 luxů s osvětlením |
| Detekce pohybu: | Tak |
| Materiál pouzdra: | Kov |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 2.8-12 mm (motozoom) |
| Onvif: | Tak |
| Podpora paměťových karet: | Tak |
| Podpora WiFi: | Ne |
| Rozlišení: | 2688x1520 |
| Rozlišení fotoaparátu: | 4MPX (2K) |
| Spotřeba energie: | 12 |
| Třída odolnosti: | IK10 |
| Třída úniku: | IP67 |
| Typ snímače: | CMOS |
| Úhel pohledu: | 102.4° - 31.2° |
| Vyvážení bílé: | Tak |
| Zvuk: | Tak |
| Barva pouzdra: | Bílá |
| Čtení registračních značek LPR / ANPR: | Ne |
| Série: | Pro |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
